Športový kočík s úplným ľahom a dobrým sedom, nie priťažký, no aj na nerovnosti, ľahké ovládanie - do 300e

Zodpovedané
8. jan 2021

Ahoj,

vies mi prosim poradit sportovy kocik, ktory sa polohuje do uplneho sedu aj lahu + je spratny, t.j. zmesti sa do maleho kufra auta, zaroven je priestranny pre dieta, ma polohovanie noh, nie je velmi tazky, zvladne aj trocha znicene nerovne chodniky (do lesa nechodime), dobre sa ovlada aj jednou rukou a lahko sa sklada? Nieco v kategorii okolo 300€.

Teraz mame Britax B-Motion 4 Plus - nie je uplne zly, ale neskutocne mi vadi to ovladanie, je zbytocne dlhy, zle sa mi s nim manevruje a nepaci sa mi ten sikmy sed + ta technologia skladania chrbtovej opierky snurkami. Z toho co som pozerala sa mi celkom pozdaval Valco Snap 4 Trend. Tiez sa sice polohuje snurkami, ale vyzera ze jednoduchsie. Co by si prosim poradila?

Dakujem

Ahoj!

Valco Snap Trend nie. Príde mi, že veľa mamičiek sa v poslednom čase sťažuje na hrkanie predných kolies a celkovú nekvalitu spojov. A teda ťažisko je tam otázne, niekomu úplne vyhovie, niekomu vôbec.

Valco Baby Snap 4 Trend

Tak ako v otázke pred tebou, aj tebe poradím poradím ti hlavne TFK Dot 2. Je malý, ale veľmi šikovný a schopný.

TFK Dot 2

Mimo neho potom možno niečo ako Gesslein S4, prípadne ABC Design Okini.

Gesslein S4 Air+

ABC Design Okini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli