Ultraľahký, rýchlo skladný golfový či športový kočík za čo najnižšiu cenu; polohovanie chrbátika, pre vysokých rodičov a na rýchle presuny

Zodpovedané
9. sep 2020

Ahoj,

môžeš prosím poradiť ultra ľahký, veľmi rýchlo skladateľný golfáč alebo športiak? Na jazdných vlastnostiach veľmi nezáleží - potrebujem ho len na presuny, preto čo najlacnejší, ale nech sa mi nerozpadne v rukách 😂. Nech má prosím polohovanie chrbátika. Obaja sme vysokí, čiže nech nie sme nad ním zhŕbení. Pre 8-mesačné bábo.

Vďaka 🙏

Ahoj,

podobne ako v otázke pred tebou, aj tu by som spomenula jeden z mojich obľúbených golfáčov Koelstra Simba T4. Pomerne dostupný, k tomu vysoké rukoväte (109 cm), priestranný pre dieťa a s dlhou chrbtovou opierkou, jednoduchý a funkčný. Za mňa jeden z top kočíkov v kategórii dostupný golfáč.

Koelstra Simba T4

Ďalej by som určite pozerala po modeloch ako Petite&Mars Up, čo je super skladný a polohovací športový kočík na cestovanie a rýchle presuny. Maminky sú s ním pomerne dosť spokojné.

Petite&Mars Up.

Do rovnakej kategórie spadá aj o trochu priestrannejší Joie Pact.

Joie Pact

Prípadne potom aj Kinderkraft Indy a Espiro Art by si mohla kuk. Ide o malé, no trochu vyššie kočíky.

Kinderkraft Indy

Espiro Art

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli