Aký skladný športový kočík odporúčate do malého kufra?

Zodpovedané
29. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám veľmi skladný kočík, aby sa vošiel do veľmi malého kufra auta. Zároveň chcem, aby sa dal sklopiť do úplného ľahu a bol dostatočne priestranný.

Syn bude mať 1,5 roka. Kočík by mal byť vhodný do mesta, ale aby aj zvládol nejaký ten štrk, prípadne nerovnejšiu cestu.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade by som odporúčala pozrieť si kočík Cybex Eezy S plus 2. Jeho veľkou výhodou je práve skladnosť samotného kočíka, nízka váha a nosnosť až do 22 kg.

Cybex Eezy S+²

Ako jeden z mála pri tomto druhu kočíkov má odpružené zadné aj predné kolesá, ktoré sú aj väčšie. Takže prípadný terén by nemal byť problém.

Sedenie kočíka je v rámci dĺžky a šírky jedno z najväčších medzi kočíkmi tejto kategórie.