Poradíte športový kočík so sieťkou a možnosťou polohovať operadlo do troch polôh?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť s výberom športového kočíka. Momentálne používame športiak z trojkombinácie, ale keďže máme malé auto, zaberá nám v ňom veľa miesta - podvozok je v kufri a športová časť na sedadle spolujazdca. Preto by som chcela niečo spratnejšie.

Chcela by som, aby strieška mala sieťku a aby sa operadlo dalo polohovať do troch polôh. Taktiež chcem, aby sa aj opierka nôh dala polohovať a prípadne sa dal smerovať do aj proti smeru jazdy a mal priestranný nákupný košík. A hlavne nech je ľahko skladateľný.

Rozpočtovo som do 300€ a zatiaľ som pozerala kočíky Valco snap 4 trend, Easywalker jackey (tu si nie som istá kolesami, lebo dosť často chodíme na dedinu a zdajú sa mi malé na kadejaké štrkové cesty), Gesslein Smiloo Happy, Espiro Sonic Air 2021, Zopa move 2021 a Green tom (tam ma ale odrádza to polohovanie nôh).

Vedeli by ste mi, prosím, niečo poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade, že potrebujete kočík aj do terénu a poprípade otočný, tak z týchto modelov by som sa orientovala na Zopa Moove alebo Cybex Balios S.

Zopa Move

Cybex Balios S

Všetky ostatné modely ktoré ste poslali sú skôr malé ľahké kočíky bez možnosti využiť ich v teréne.

Ak by ste sa uspokojili s kočíkom, ktorý nie je otočný, tak možno by som sa pozrela na verziu Valco Baby Snap 4 Sport alebo Britax B-Motion 4 Plus.

Valco Baby Snap 4 Sport

Britax B-Motion 4 Plus

S pozdravom
Kociky,sk