Mám nejakú šancu na vrátenie peňazí, keď som podpísala zmluvu o školení?

Zodpovedané
5. dec 2023

Dobrý deň,

podpísala som zmluvu o školení, resp. prihlášku na školenie pre spoločnosť. Následne som zaplatila ako to bolo v tej zmluve, ale od zmluvy som nakoniec do 5 dní odstúpila.

V zmluve je síce napísané, že peniaze nevracajú, pretože sa peniaze použijú na materiály, priestory, obed, školiteľov.

Ja tam reálne nebudem a dala som to vedieť v dostatočnom predstihu.

Mám nejakú šancu na vrátenie peňazí?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

z Vašej otázky nevyplýva dosť detailov (hlavne či ide o zmluvu uzavretú na diaľku a koľko dní pred uskutočnením školenia ste od zmluvy odstúpili), preto Vám nie som schopná poskytnúť odpoveď na Vašu otázku.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk