Môžem mať počas PN svadbu?

Zodpovedané
18. dec 2023

Dobrý deň,

aktuálne som PN kvôli rizikovému tehotenstvu. Máme naplánovanú svadbu, ktorej termín sme si stanovili ešte pred PN. Vychádzky mám 2x denne. Aj svadba by bola rýchla, teda v kruhu najbližších a v čase vychádzkových hodín.

Považuje to Sociálna poisťovňa ako problém a porušenie režimu, keď im následne nahlásim zmenu údajov?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak svadbu zvládnete zorganizovať v rámci Vašich vychádzok, tak nepredpokladám, že by toto mohlo pre Sociálnu poisťovňu predstavovať problém.

Pre istotu by som Vám odporúčala kontaktovať s touto otázkou priamo helpdesk/callcentrum Sociálnej poisťovne.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk