Pamätáte si ešte na svoj starý život? Myslím ten pred deťmi...


Keď ste sa každé ráno pekne nalíčili, upravili a vykročili do práce. S dospelými kolegami ste si mohli súvisle pokecať, v čase obeda pred vás niekto postavil tanier s hotovým jedlom a používali ste príbor. Pomaly ste pili teplú kávu. Na toaletu a do sprchy vás nikto neprenasledoval. Keď ste chceli niekam cestovať, sadli ste do lietadla a išli ste...


Image title

A potom ste sa stali mamou. Po nekonečnom čakaní vám priniesli malého človiečika a vy ste netušili, čo s ním budete robiť, keď prídete domov. Ale cítili ste, že pre neho znamenáte celý svet. Že vás potrebuje mať neustále nablízku. Iba vás. Drobec sa akosi prirodzene dostal na prvé miesto. Pred vaše potreby, vaše pohodlie, častokrát aj pred manžela či partnera...


Image title


Vo svojej novej životnej úlohe sa idete rozdať. Staráte sa o všetkých členov rodiny, o domácnosť, opravy, nákupy, oslavy, výlety. Veď kto iný by to vedel lepšie, však? Ale prosím vás, milé maminy, nezabúdajte na seba!!! Pre svoju rodinu ste veľmi dôležitá, ale dávať môže iba ten, kto má. Ak sa budete vzorne starať o všetkých ostatných okrem seba, skončíte unavená, frustrovaná, sklamaná a nešťastná.


Image title


Musíte sa naučiť vypnúť... myslieť aj na seba. Dopriať si niečo. Bez výčitiek. Vhodným darčekom je napríklad kožená kabelka.


Každá z nás po nejakej túži. Čo keby ste si nekúpili lacnú kabelku v priemernom obchode, ale dopriali si jednu poriadnu koženú? Kvalitne spracovanú, ktorá vám dlho vydrží a navyše s elegantným talianskym dizajnom? Možno sa vám bude zdať drahšia, ale za to všetko, čo pre druhých robíte si zaslúžite výnimočnú odmenu. A nebudete si ju predsa kupovať každý mesiac. Na stránke kabelkynet.sk nájdete veľa inšpirácie. Je to špecializovaný predajca, ktorý už viac ako 11 rokov prináša na náš trh kabelky z kvalitných pravých koží a talianskych dielní. Stačí si zadať svoje obľúbené vlastnosti a určite sa vám nejaká zapáči. V ponuke sú rôzne tvary, typy, farby...


Image title


Okrem klasických kožených kabeliek väčších, menších, na plece či do ruky tu nájdete aj niekoľko vychytávok, ktoré potešia naše ženské ja. Napríklad taký štýlový kožený ruksak. Je veľmi praktický a moderný. Predstavte si, ako si pri odchode z domu namiesto napratanej prebaľovacej tašky zavesíte a plecia kožený ruksačik. Môže byť, však?  


Image title


A preto, že my ženy milujeme všetko ligotavé, nájdete tu napríklad aj luxusné kožené peňaženky s ozdobami Swarowski. Samozrejmosťou je kvalitné spracovanie pravej kože, takže sa nemusíte báť, že vám takáto paráda nevydrží. Lak je odolný voči poškriabaniu. 


Image title


Milé mamy, postarajte sa o seba tak dobre, ako sa staráte o vašich najbližších. Potešte sa raz za čas hodnotným darčekom. Získate tak pocit, že ste to znovu vy. Že na vás záleží a že ste stále atraktívna a silná žena, ktorá zvládne aj rodinu, aj domácnosť, aj dobre vyzerať! A to chceme, však?


A preto, že aj nám na vás záleží, máme pre jednu z vás špeciálnu odmenu. Zapojte sa do našej súťaže a môžete vyhrať túto krásnu kabelku.


Stačí, ak si pozorne prezriete našu ponuku a napíšete nám do komentárov, či je viac produktov v kategórii kožené kabelky alebo v kategórii cestovné kufre


Prajeme veľa šťastia! 


Vaša Juls