Novinky

#sutaz

lenocka1984
Správa bola zmenená 21. jan 2019
:tada::tada::tada: V skupine Čisté zuby sa nekazia https://www.modrykonik.sk/group/9719/ práve súťažíme o 3 balenia minipastičiek #curaprox Be You vo všetkých prichutiach. Zapojiť sa môžete aj vy do piatku. #sutaz
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
19. jan 2019 Čítané 192x

Krásne ráno!

Máme za sebou krásny súťažný týždeň. Dnes môžem zhodnotiť, že pod súťažným príspevkom pribudol krásny počet komentárov. Všetkým chcem poďakovať za zdieľanie svojich obľúbených pesničiek a riekaniek!  Zapojilo sa vás naozaj neúrekom a tak sme sa rozhodli, že namiesto 1 výherkyne odmeníme hneď 2 mamičky a ich detičky! :slight_smile:

Aby som nezdržovala prejdem rovno k losovaniu, ktoré som robila cez Random Name Picker. Obe súťažiace splnili podmienky a tak získavajú Knihu riekaniek! :slight_smile:

Výherkyniam srdečne gratulujem!

Ďakujem však aj ostatným súťažiacim za zapojenie sa a posielam :hearts: srdiečka. O mesiac tu máme ďalšiu krásnu súťaž, tak neprestávajte sledovať môj blog a hlavne skupinu Zahrajme sa Fisher-Price!

#fisherprice #kniha_riekaniek #sutaz

Čítaj celý článok
wayfarer AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 14. jan 2019
:balloon: Zahlasujte za svoje materské centrum a vyhrajte produktový balíček P&G!

:balloon: Stačí ak nakúpite ktorýkoľvek produkt P&G (vrátane Pampers) v DMke (v predajni alebo cez mojadm.sk), zaregistrujte svoj doklad a vyberte materské centrum, ktoré môže vyhrať až 1000 €

:balloon:Odmena čaká aj na VÁS! Každý mesiac sa rozdáva až 10 balíčkov produktov P&G v hodnote 15€.

:balloon:Napíšte do komentára do kedy trvá súťaž a ja vás odmením hneď :blush: :point_right: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart:

Správnu odpoveď nájdete tu: https://www.mojadm.sk/nove/sutaze/procter-gambl...

Alebo v našej skupinke Pampers: https://www.modrykonik.sk/group/10261/

#pampers #sutaz #dm #srdiecka
Zobraz celú správu
matka1984
9. dec 2018
https://youtu.be/7zjozztrLQE

#test_samsung2 #sutaz

Žrebovanie sútaže :wink::christmas_tree::gift:

Moje prvé video na YouTube :wink::grin::smile: ta kvalita všelijaká, na mobile sa mi to zobrazovalo lepšie, na YouTube je to akési rozmazané, snáď prídem na to prečo :wink::grin:
Zobraz celú správu
matka1984
9. dec 2018
Posledný deň testovania je tu a ja sa teším, že môžem niekomu ďalšiemu urobiť radosť, tak ako nám spravili radosť zo spoločnosti Samsung a @konik_testuje :gift::pray::heart:️ ďakujeme :heart::pray::heart:
Súťaž je vyžrebovaná. Gratulujem výherkyni :christmas_tree::sparkles::tada::gift::heart::heart::heart:

#test_samsung2 #sutaz
Zobraz celú správu
matka1984
7. dec 2018
Ahojte, keďže patríme medzi tri rodiny, na ktoré sa usmialo šťastie, a vybrali nás na testovanie chladničky Samsung (my konkrétne testujeme americkú), ktorá u nás po testovaní aj zostane, rozhodla som sa obdarovať aj ja niekoho z vás.:heart: V priebehu dňa som uverejnila súťaže a táto je dnes posledná. Súťaží sa do polnoci. Za správnu odpoveď vás čakajú srdiečka a jednu zo zúčastnených súťažiacich (budem vyberať zo všetkých súťaží, ktoré dnes zverejním) navyše odmením "vianočným" darčekom :gift:. Čo v ňom bude, je prekvapenie. Dozviete sa zajtra. Ale máte sa na čo tešiť. :wink:

Nech sa páči posledná otázka pred spaním :heart:

My už si punčujeme detským ovocným punčom a naša chladnička
Samsung RS67N8211B1si tu pri nás pradie občas divnými zvukmi a niekedy ju zas vôbec nepočuť. Viete aká je jej hlučnosť v decibeloch? :musical_note::musical_score::notes::microphone2::microphone::radio::saxophone::guitar::musical_keyboard:

#test_samsung2 #sutaz
Zobraz celú správu
matka1984
7. dec 2018
Ahojte, keďže patríme medzi tri rodiny, na ktoré sa usmialo šťastie, a vybrali nás na testovanie chladničky Samsung (my konkrétne testujeme americkú), ktorá u nás po testovaní aj zostane, rozhodla som sa obdarovať aj ja niekoho z vás.:heart: V priebehu dňa uverejňujem pár súťaží, ktoré budem odmeňovať srdiečkami a jednu zo zúčastnených súťažiacich (budem vyberať zo všetkých súťaží, ktoré dnes zverejním) navyše odmením "vianočným" darčekom :gift:. Čo v ňom bude, je prekvapenie. Ale máte sa na čo tešiť. :wink:

Nech sa páči druhá otázka.:heart:

Ako sa nazýva nižšie popísaný chladiaci systém, ktorým disponuje aj naša chladnička SAMSUNG RS67N8211B1 ?:snowflake:

- je tvorený dvoma samostatnými chladiacimi okruhmi, ktoré udržujú optimálnu teplotu a vlhkosť v každom oddelení. Vďaka tomuto systému dosahuje úroveň vlhkosti v chladničke pozoruhodných 75%. Vzduch v chladiacom priestore nie je suchý. A nezávislé chladenie chladničky a mrazničky znamená, že nedochádza k miešaniu studeného vzduchu a tým ani k prenosu vôní medzi týmito oddielmi. Všetky potraviny si tak uchovajú svoju čerstvú arómu a chuť.

Uveďte v komentári názov tohto systému ??? :snowflake:

#test_samsung2 #sutaz
Zobraz celú správu
matka1984
7. dec 2018
Ahojte, keďže patríme medzi tri rodiny, na ktoré sa usmialo šťastie, a vybrali nás na testovanie chladničky Samsung (my konkrétne testujeme americkú), ktorá u nás po testovaní aj zostane, rozhodla som sa obdarovať aj ja niekoho z vás.:heart: V priebehu dňa uverejním pár súťaží, ktoré budem odmeňovať srdiečkami a jednu zo zúčastnených súťažiacich (budem vyberať zo všetkých súťaží, ktoré dnes zverejním) navyše odmením "vianočným" darčekom :gift:. Čo v ňom bude, je prekvapenie. Ale máte sa na čo tešiť. :wink:

Prvá otázka hneď v tomto príspevku.

Hlavnou prednosťou americkej chladničky je jej väčší vnútorný priestor oproti klasickej chladničke.
Dočítala som sa, že na jedného člena domácnosti priemerne pripadá úžitkový objem chladničky 60-70 l, v prípade mrazničky potom cca 20-30 litrami na osobu. Keďže sme 4, tak u nás by to vychádzalo na 240-280 litrov na chladenie a 80-120 litrov na mrazenie. U každého je to však individuálne, záleží od zvykov rodiny. A tiež je dôležité zistenie, že pre optimálnu spotrebu chladničky je dôležité ju mať zaplnenú na max. 70%, takže tým sa potreba na kapacitu zvyšuje :wink::slight_smile: :cherries::salad::birthday::baby_bottle::watermelon::green_apple:

Aký čistý objem v litroch poskytuje naša testovaná americká chladnička SAMSUNG RS67N8211B1 na chladenie a mrazenie spolu?

#test_samsung2 #sutaz
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
3. dec 2018 Čítané 147x

A je to tu! Máme tu jeden z najkrajších mesiacov v roku. Vonku dorazila zima a všade naokolo "cítiť" Vianoce ♡ 

Vianoce by mali byť plné radosti a pokoja. Mali by sme ich osláviť v kruhu svojich najbližších. Nie je to o daroch. No každého určite poteší, ak si pod stromčekom niečo nájde :slight_smile: 

A tak sme sa v Baby Dove, rozhodli obdarovať tiež. A veríme, že trom z Vás urobíme radosť. 

Súťaž začína dnes 3.12.2018 a končí o polnoci 9.12.2018. Vyhodnotenie sa uskutoční v pondelok 10.12.2018.

Až 3 z Vás môžu získať tento štedrý balíček: 

 • 2x Baby Dove Krémová tableta na umývanie 75g
 • 1x Baby Dove Umývací gél na celé telo aj vlásky Sensitive Moisture 200ml
 • 1x Baby Dove Umývací gél na celé telo aj vlásky Rich Moisture 200ml
 • 1x50ks Baby Dove vlhčené obrúsky Rich Moisture
 • 1x50ks Baby Dove vlhčené obrúsky Sensitive Moisture
 • 1x Baby Dove Krém proti zapareninám 45g
 • 1x Baby Dove Detský šampón Rich Moisture 400ml
 • 1x Baby Dove Telové mlieko Sensitive Moisture 200ml
 • 1x Baby Dove Telové mlieko Rich Moisture 200ml
 • 1x Micelárny sprchovací gél Dove Sensitive Skin 250ml
 • 1x Micelárny sprchovací gél Dove Anti-Stress 250ml

Pravidlá sú naozaj jednoduché: 

 1. Odpovedzte na súťažnú otázku, ktorá znie: Čo pre vás znamenajú Vianoce???
 2. Odpoveď pridajte v podobe komentára. Priamo pod tento článok.
 3. Dajte "páči sa mi to" na tento článok

Držím Vám každej jednej palce a teším sa na vaše komentáre.

Užite si sviatky a celý tento mesiac. A nezabudnite! Spomaľte a ľúbte sa ♡

#babydove #sutaz #vianoce_babydove

Čítaj celý článok
lenocka1984
30. nov 2018
Posledná šanca zapojiť sa do predvianočnej súťaže! :christmas_tree::sparkles:V skupine Čisté zuby sa nekazia https://www.modrykonik.sk/group/9719/ súťažíme o úplne novú hydrisonickú kefku od Curaprox Hydrosonic Ortho v hodnote 189 EUR!!! Končí dnes o polnoci! :thumbsup:#sutaz #curaprox
Zobraz celú správu
januska131 AMBASÁDORKA
21. nov 2018 Čítané 172x

Ahoj dievčatá,

na dnešnú časť si pripravte vreckovky  .

Čaká nás jedna z najdojímavejších častí SOM MAMA :heart:️ a to nie som citlivka.

Či už ste alebo nie ste fanúšikmi tohto seriálu, túto časť si pozrite. 

Chytí Vás za srdce. Sľubujem ♡.

Tina s Robom zažijú najťažšie momenty v živote, pretože Tinu prekvapí akútna sekcia a Roba záchvat strachu o dievčatá. Všetko sa deje pre niečo a na konci ťažkej cesty ich čakajú dva malé zázraky.

Schválne nepíšem mená, pretože, ak sa chcete zapojiť do súťaže o knižky, napíšte mi do komentára, aké mená novorodeniatka dostali a tiež ako ste vyberali mená pre Vaše bábätká.

Ak splníte obe podmienky, jedna z Vás získa knižku Som mama a druhá knižku Som stále mama, tak mi, prosím, aj píšte, o ktorú máte záujem v prípade výhry.

Budem sa tešiť na Vaše správne odpovede a držím Vám palce. Víťazky oznámim zajtra.

#joj #sommama

Nezabudnite,  už dnes 20:35 na JOJke.

Čítaj celý článok
domichrumi AMBASÁDORKA
12. nov 2018 Čítané 71x

Ahojte!

Na tento okamih som sa veľmi tešila a konečne je to tu!

Mám tu pre vás prvú súťaž o krásnu hračku od Fisher-Price! Jedná sa o Projektor s Motýlim kamarátom, ktorý poslúži ako super pomôcka na uspávanie dieťatka.

Hlavnou časťou hračky je projektor, ktorým môžete dieťatku na stenu premietať nočnú oblohu, alebo nastaviť meniace sa farebné osvetlenie. Projektor ponúka aj množstvo príjemných uspávaniek, zvuky prírody či biely šum. Druhou časťou, je Motýli kamarát v podobe plyšového medvedíka, ktorý môže poslúžiť ako mäkučký mojkáčik.

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché :slight_smile:

Ak chcete vyhrať krásny Projektor s Motýlim kamarátom, je potrebné sa pridať do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price. V skupine napíšte ako uspávate vaše dieťatko. Môžete pridať aj fotku, alebo veselý príbeh, čas kedy idete do postele, alebo ako dlho vám uspávanie trvá. Proste hocičo čo vám k tomu napadne. Svoj príspevok označte hashtagom -  #sutaz.

Svoje príbehy a fotky môžete prispievať do nedele - 18.novembra. V pondelok vyberiem víťazku a preto nezabudnite pozorne sledovať môj blog a skupinu Zahrajme sa s Fisher-Price!

Teším sa na vaše príspevky!

#fisherprice  #sutaz  #projektor_s_motylim_kamaratom

Čítaj celý článok
bea0802 AMBASÁDORKA
12. nov 2018 Čítané 77x

Hurááá. Aj tento mesiac sme si pre Vás pripravili novú súťaž ♡ 

Mnohé z vás si obľúbili produkty Baby Dove a aj Dove. A tak jedna z vás môže získať tento voňavý balíček :slight_smile:

Súťaž začína dnes 12.11.2018 a bude trvať do polnoci 18.11.2018. Vyhodnotenie sa uskutoční v pondelok 19.11.2018 ♡

Pravidlá sú jednoduché:

 • staňte sa členom našej skupiny https://www.modrykonik.sk/group/10506/
 • pridajte fotku s vašim najobľúbenejším produktom Babydove alebo Dove (kľudne ich môže byť aj viac ;) )
 • napíšte čím si vás daný produkt získal
 • a nakoniec označte príspevok #moj_naj

Každej jednej držím palce a teším sa na vaše voňavé príspevky :slight_smile: 

Majte krásny deň.

#babydove #dove #sutaz 

Čítaj celý článok
januska131 AMBASÁDORKA
7. nov 2018
Dievčatá, už dnes končí súťaž o knihu:kissing_heart::heavy_check_mark:️.

Ak sa chcete zapojiť, tu je link

:point_down::point_down::point_down:
https://www.modrykonik.sk/group/10879/

:yellow_heart:

#joj #sutaz
Zobraz celú správu
januska131 AMBASÁDORKA
2. nov 2018 Čítané 189x

Ahojte dievčatá,

ako som už avizovala v našej skupine, spúšťam ďalšiu súťaž o knihu Som mama/Stále som mama.

Nebudeme mať  žiadne zložité pravidlá.

Súťaž je určená pre členky skupiny Prepni sa do JOJ pohody, preto Vás pozývam pridať sa.

https://www.modrykonik.sk/group/10879/

Ak sa chcete zapojiť, vložte do skupiny fotku z Vášho rodinného albumu, ktorá pre Vás najviac vystihuje, to že ste mamou.

Šťastnou, pyšnou, ľubiacou a ľúbenou mamou :hearts: .

Budem rada, ak napíšete aj po ako dlhom čase snaženia sa Vám podarilo bábätko, aby sme povzdbudili maminy, ktorým sa to nevyšlo hneď na prvý krát.

Príspevok označte #sommama a samozrejme #joj. V stredu 7.11 po skončení ďalšej časti Som mama jednu z Vás vyberiem a odmením knižkou(Som mama alebo Som stále mama, výber nechám na Vás). 
Držím Vám všetkým palce a teším sa na Vaše fotky.

Jana :hearts:


#sommama #joj #sutaz #prepnisadojojpohody

Nezabudnite sledovať Som mamu už v stredu 20:35 na JOJke ♡

Čítaj celý článok
bea0802 AMBASÁDORKA
25. okt 2018
Dobré ráno :slight_smile:

Chceli by ste si zasúťažiť o tieto voňavé sprchové gély Dove?

Áno? Tak odpovedzte na jednoduchú otázku a jedna z Vás ich môže získať. POZOR!!! Súťaž trvá len dnes do polnoci :wink:

Otázka znie: čo je pre Vás dokonalý relax??? Lebo viete, aj my mamy si ho zaslúžime :heart:

Pekný deň.

#sutaz #babydove #dove #skutocne_mamy
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
14. okt 2018
Dnes je posledný deň, na zapojenie sa do súťaže o tento skvelý balíček :heart_eyes:

Vyhrať môžu až 2 z Vás. Tak šup, šup, pridajte aj Vy svoje krásne jesenné fotky :sun_with_face::fallen_leaf:Držím Vám palce.

Viac info nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/bea0802/article/...

#babydove #sutaz
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
12. okt 2018 Čítané 182x

Líčenie nie je len o prekrývaní nedostatkov a zvýrazňovaní krásy. Je to predovšetkým hra a vyjadrenie seba samej :slight_smile: 
Spolu s Essence sme si pre vás pripravili ďalšiu súťaž o ich najnovšie jesenné novinky.
Tie sa nesú v znamení elegancie i extravagancie, kedy si práve v jeseni doprajeme niečo odvážnejšie, elegantnejšie či tmavšie ako bežne. A to bude výzvou tejto súťaže ;)

Pravidlá:

- staňte sa členom skupiny Essence & Catrice - vždy krásna a trendy

- do skupiny pridajte príspevok s vlastnou fotografiou a popisom - nemusí to byť iba líčenie a celá foto tváre, môže to byť aj detail (napr. pery, nechty, alebo celkové zladenie s outfitom či koláž produktu s nejakým jesenným doplnkom)

- súťaž označte #sutaz_temnetonyjesene

- vyberieme tri najkreatívnejšie príspevky

Súťaž potrvá do 4.11. 2018 do polnoci. Víťazov vyhlásim na druhý deň v skupine.

Veľmi sa teším na vaše príspevky a inšpirácie a držím palce :fallen_leaf: :slight_smile:

Miška

#essence_catrice #essence #sutaz_temnetonyjesene

Čítaj celý článok
bea0802 AMBASÁDORKA
8. okt 2018 Čítané 153x

Jeseň patrí medzi moje najobľúbenejšie ročné obdobie. A tak som sa rozhodla, že si urobíme novú súťaž s jesennou tematikou :slight_smile: 

Súťaž začína dnes 8.10.2018 a bude trvať do polnoci 14.10.2018. Vyhodnotenie bude hneď v pondelok 15.10.2018. Vyhrať môžu až 2 z Vás a tentoraz myslíme aj na Vás milé mamičky a do balíčka sme pribalili produkty Dove.

Pravidlá súťaže:

 • staňte sa členom skupiny Baby Dove - Pre skutočné mamy
 • do skupiny pridajte fotografiu s jesennou tematikou ( môže to byť fotka v prírode, môžete na fotke niečo vyrábať atď.) Je to na Vás, len nech je z fotky "cítiť" jeseň :slight_smile:
 • opíšte, aký bol ten deň, čo ste robili atď.
 • a nakoniec označte príspevok #jesen_babydove    

Už teraz sa teším na Vaše príspevky a každej z Vás držím palce.

Majte krásny deň,

Bea

#babydove #sutaz 

Čítaj celý článok
veronique2508 AMBASÁDORKA
27. sep 2018 Čítané 71x

Leto je za nami a ja verím, že ste prežili nádherné chvíle. Určite máte množstvo nezabudnuteľných zážitkov, krásnych spomienok a pred vami je nádherá štedrá jeseň. Rozhodli sme sa, že vám spolu s www.zenskeveci.com chceme urobiť radosť. Preto vám v našej skupine Ženské veci, prinášame novú súťaž o balíček krásnych darčekov s logom Trisomy testu. Z výhry sa budú tešiť až 3 z Vás. Súťaž sa začína dnes 24. 9. 2018 a bude trvať do polnoci 30 .9. 2018. Súťaž vyhodnotím večer 1 .10. 2018.

Tehotenstvo je nádherné obdobie v živote ženy. Predstavuje mnoho krásnych chvíľ, plných radosti a lásky a malo by sa spájať len s príjemnými vecami. Pocit neistoty a obavy o zdravie  dieťatka, by rozhodne nemali patriť k radostnému očakávaniu. Budúce mamičky, spravte si poriadok v ,,ženských veciach“ a venujte sebe i zdraviu svojho bábätka čo najväčšiu pozornosť. Trisomy test je unikátny laboratórny test určený na neinvazívne skríningové vyšetrenie DNA plodu a dokáže stanoviť aj pravdepodobné pohlavie plodu.

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché:

 • Sledujte môj profil
 • Staňte sa členom skupiny Ženské veci
 • odpovedzte na súťažnú otázku: V ktorom týždni tehotenstva je vhodné absolvovať TRISOMY test a akým spôsobom toto vyšetrenie prebieha?
 • Nezabudnite použiť hashtag #zenskeveci a #trisomytest

Spolu vyžrebujem až 3 výhercov, ktorí získajú krásne darčeky od www.zenskeveci.com. Do súťaže budú zaradené iba tí z vás, ktorí splnia všetky podmienky súťaže a uverejnia svoju správnu odpoveď na súťažnú otázku do polnoci, nedele 30. 10. 2018. Správnu odpoveď na otázku hľadajte v príspevku na mojom blogu alebo priamo na stránke www.trisomytest.sk.

Všetky podmienky súťaže nájdete na tomto odkaze.

Všetkým vám držím palce a teším sa na vaše správne odpovede, v našej skupine Ženské veci. Prajem vám nádherný jesenný týždeň plný krásnych zážitkov, úsmevu a zdravia. Na našom zdraví záleží, tak sa o neho starajme s láskou.

S pozdravom, Veronika :hearts:

www.trisomytest.sk

www.zenskeveci.com

Výherkyne našej súťaže sú @adrika3544, @barbie77 a @nanina11.

Gratulujem :hearts:

#zenskeveci #starajmesaoseba #sutaz #trisomytest #tehotenstvo #laboratornadiagnostika

Čítaj celý článok
nesvadbovo AMBASÁDORKA
26. aug 2018
Ešte nesúťažíte? Tak rýchlo pridajte komentár pod túto správu, výhercu žrebujem už zajtra ráno :slight_smile:

Veľa šťastia a držím palce!! :heart_eyes:

https://www.modrykonik.sk/blog/nesvadbovo/messa...

#korunny #sutaz
Zobraz celú správu
nesvadbovo AMBASÁDORKA
20. aug 2018
Sezóna zavárania je v plnom prúde, a tak si dajme #sutaz o jeden takýto balíček!

Stačí, keď dáte Páči sa mi to na tento príspevok a do komentára mi napíšete, na čo by ste tieto produkty od #korunny použili :slight_smile:

Čas máte do nedele! Majte sa krásne :heart_eyes:
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 20. aug 2018
Ahojte,

urobme si jednu #sutaz :slight_smile: Zaujímalo by ma, ako by podľa Vás mali vyzerať skutočné mamy ???

2 odpovede odmením v nedeľu večer produktami Dove. Lebo aj my mamy si zaslúžime dobrú starostlivosť :heart_eyes:

U mňa by mala skutočná mama vyzerať, ako moja babička. Keď to bolo treba, vzala ma ku sebe a vychovávala ma. Bola a vždy mi je oporou. Podporuje ma v každom mojom rozhodnutí. No zároveň ma usmerňuje, aby som išla správnou cestou. Vždy je tu pre mňa. Nepotrebovala sa nikdy na nič hrať. Keď bola unavená, povedala mi nech pomôžem. Keď bola smutná, poplakali sme si spolu. Keď so mnou trieskala puberta, bola maximálne trpezlivá, silná a vedela odpúšťať. Urobila mi krásne detstvo a vychovala ma myslím, že naozaj dobre. Bola a vždy je jedna obyčajne neobyčajná žena. Moja druhá mama :heart_eyes:

#babydove #dove #skutocne_mamy
Zobraz celú správu
nesvadbovo AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 27. júl 2018
Dlho sme nemali súťaž, však áno? Najvyšší čas to napraviť! :slight_smile:

Dni ako tento ubiehajú samé. Asi všetky sme veľa vonku, užívame si slnko a pravú letnú pohodu!

Ale keď prídu upršané dni, tak je to malá tragédia! Deň sa vlečie, decká už doma nič nebaví a my už len túžobne očakávame večer (alebo je to tak len u nás?).

V každom prípade budeme súťažiť o tri balíčky, ktoré obsahujú dve omaľovánky (aj s pexesom) spolu s USB kľúčom v tvare cukrovej repy. Táto výbava by vám mohla aspoň trošku pomôcť zabaviť vaše ratolesti v dni, keď sa nedá ísť von!

Ak by ste takýto balíček rady vyhrali, stačí dať lajk (Páči sa mi to) na tento príspevok a do komentára napísať top aktivitu, ktorá vašich drobcov zabaví doma. Chápete, aby sme si navzájom pomohli :slight_smile:

Naozaj úprimne sa teším na vaše komentáre (inšpirácie nikdy nie je dosť) a budem vám držať palce.

Čas na zapojenie máte do 31.7. do polnoci, výhercov vyžrebujem 1.8.2018.

Majte sa krásne :heart_eyes:

#sutaz #korunny
Zobraz celú správu
veronique2508 AMBASÁDORKA
23. júl 2018 Čítané 54x

Milé Dámy!

Leto je ideálny čas na oddych a starostlivosť o seba, aj o svoje zdravie. Chceme vám počas týchto krásnych letných dní urobiť radosť, a preto sme si pre vás pripravili súťaž o pekné darčeky. Napíšte nám do skupiny Ženské veci, čo pre vás osobne znamená #starajmesaoseba. Dobrý wellness, príjemná dovolenka, čas s rodinou,  chvíle pre seba, beh, návšteva kaderníka, nová manikúra alebo skvelý outfit? A čo vaše zdravie? Ako sa o neho staráte? Nezabúdate na preventívne prehliadky?

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché:

 • dajte like na môj profil
 • staňte sa členom skupiny Ženské veci
 • postnite svoj kreatívny príspevok #starajmesaoseba, spolu so zaujímavou fotkou, čo pre seba robíte a ako sa o seba staráte práve vy
 • nezabudnite na hashtag #zenskeveci a samozrejme #starajmesaoseba

Spolu vyžrebujem až 5 výhercov, ktorí dostanú nádherné darčeky od www.zenskeveci.com. Pozor! Do súťaže budú zaradené iba príspevky, ktoré splnia všetky podmienky súťaže a budú uverejnené v skupine Ženské veci do piatka, 27. 7. 2018 a to do 12:00.

Držím vám palce a teším sa na všetky vaše zaujímavé príspevky. Verím, že sa navzájom motivujeme k novým výzvam, v snahe starať sa viac o seba a o svoje zdravie.

Prajem vám krásny týždeň, plný letných zážitkov a nových inšpirácií. 

S pozdravom, Veronika :hearts:

#zenskeveci #starajmesaoseba #sutaz #gyncare #laboratornadiagnostika

www.zenskeveci.com

Kompletný štatút súťaže nájdete na tomto odkaze.

Čítaj celý článok
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia