icon
1 / 1
avatar

Dcérke do školy desiatu alebo niečo dobré na vylety

18. feb 2022
avatar

Pre neterku do skolky, krasne su 😍

18. feb 2022
avatar

Ovocie na vylety

18. feb 2022
avatar

Krásny set, určite by som do dózičky nabalila nejaké ovocie a mňamku z dm.

18. feb 2022
avatar

Skvelu desiatu do skoly

18. feb 2022
avatar

Jednoznačne zdravú desiatu ❤️❤️ Naj je ovocie

18. feb 2022
avatar

Dcére na desiaty do školy na domácu kváskovú vianočku 😍

18. feb 2022
avatar

Ja by som si to sebecky nechala a nosila si v tom do práce desiatu 😃

18. feb 2022
avatar

Pre dcérku niečo dobré na výlety 🙃

18. feb 2022
avatar

Pre syna, urcite by som mu tam nabalila nieco dobre na zahryznutie na vylety.

18. feb 2022
avatar

Na prechádzku by som zbalila určite nejaké jabĺčka a mandarínky.

18. feb 2022
avatar

Desiatu do školy pre dcéru alebo pre mna 🙂

18. feb 2022
avatar

Desiatu do školy.

18. feb 2022
avatar

Pre dceru desiatu do skolu a mimo skoly lakocinky na vylety 🙂

18. feb 2022
avatar

Desiatu 🙂

18. feb 2022
avatar

Taaaaaak určite kopec ovocia 🍀

18. feb 2022
avatar

Roztomilé 😍 naša prváčka by bola šťastím bez seba 😜 na desiatu ❤

18. feb 2022
avatar

Lakocinky na naše potulky 👨‍👩‍👧‍👦🏞️🌁🌄🌅

18. feb 2022
avatar

Určite ovocie, nejaký ten keksík a pomarančovy čaj s citrónom a medom ☺️😍

18. feb 2022
avatar

Pre moje dievcatko... Nasla by si tam kukuricne chrumky, jablcko a ovocny cajik😉

18. feb 2022
avatar

Na nase expedicie s deckami by sme nabalili jablcka, lentilky a gumenych medvedikov 🙂
S tym zajdu aj na kraj sveta ❤

18. feb 2022
avatar

Určite nejaké tie dobrôtky keď sa pôjde na výlet do prírody

18. feb 2022
avatar

Darovala by som môjmu krsniatku, aby jej mohla mamka baliť desiatu do školy,keďže bude prváčka 🙂

18. feb 2022
avatar

Jedlo na výlety, napríklad do ZOO, alebo keď sa pôjdeme bicyklovať. A zabalila by som, jabĺčko, jahody, ovocnú tyčinku babylove, keksíky a ovocný čaj alebo vodu. 😊

18. feb 2022
avatar

Desiatu do skoly

18. feb 2022
avatar

Zabalila by som by som nakrájaný kaleráb, mrkvičku, chlebík a ďalšie dobroty pre moju prváčku 🙂

18. feb 2022
avatar

Pre dcérku,pôjde od septembra do školy,takže by sa jej to hodilo na desiatu😊Je to naozaj krásne😉

18. feb 2022
avatar

Ja by som venovala neterke Zouške, ju ešte len všetky tie výlety čakajú, bude mať rôčik a určite by sa im box a fľaška veľmi páčili 😍♥️

18. feb 2022
avatar

Dcerke desiatu a cajik do skoly, bola by stastna🌞

18. feb 2022
avatar

Zbalila by som dcérku na turistiku....a určite by v boxe nechýbali uhorky, ktoré zbožňuje.

18. feb 2022
avatar

Ak by sa to dalo zaobstarať vo farbe pre chlapca, tak Oliverkovi na ovocie (jabĺčko 🍏 , maliny ,melón 🍉 , hrozno 🍇) a nejakú situpovú vodičku, keďže čistú vodičku piť nechce. Ale v ružovej určite pre krstniatko Melániu, ktorá o chvíľôčku začne papať prvé príkrmi, čiže aj dobrotky ☺️

18. feb 2022
avatar

Určite by som zbalila nejaké dobrotky deťom na vylety

18. feb 2022
avatar

Desiatu a ovocie 🥰

18. feb 2022
avatar

Dcérke nakrájané ovocie a čistú vodu lebo iné piť nechce

18. feb 2022
avatar

Pre moje dievčatko nejaké fajné ovocie ale aj nejaké sladké maškrty na výlet ♥️ A do fľašky čistú vodičku kedže čajik nemusí

18. feb 2022
avatar

Ak by bola farba pre chlapca, balila by som synovi desiatu a čajík do školy alebo na výlety. V prípade dievčenskej farby som set darovala krsniatku, na výlety sa veľmi hodia

18. feb 2022
avatar

Detom na vylety maskrtky a ovocie

18. feb 2022
avatar

Vždy treba niečo vonku chrumkat , napr bio chrumky mrkvove 🙃

18. feb 2022
avatar

Zabalili by sme si tam lakocinky😁😋 piškótky,chrumky,vianočku a teplý čajicek k tomu😁

18. feb 2022
avatar

Krásne ❤️ dcérke ne desiatu do školy 🍏🍌🥪

18. feb 2022
avatar

Na výlet alebo na tréning by som zabalila načistené ovocie alebo upečený koláč. A na pitie čaj, či vodu.

18. feb 2022
avatar

Tak určite na výlet by sme nosili alebo aj na prechádzky keďže bežné chodíme s nejakým ovocím v miske a cajikom . Dúfam že sa usmeje na nás šťastie 🍀🍀🍀🍀

18. feb 2022
avatar

Dcérka by si zbalila "nejakú ňamku" na výlet a samozrejme k tomu bylinkový čajík 🙂

18. feb 2022
avatar

Jedlo na výlety, 🍏🍒🍕🍉

18. feb 2022
avatar

Nosili by sme to na výlet a v septembri ide dcérka do školy, takže nejaka chutna desiata pre ňu by sa v tom mohla nosiť 🤩

18. feb 2022
avatar

Bud zdravú chutnú bagetku al vianocku

18. feb 2022
avatar

No, tuto ružovú (keďže mam chalanov 3)by som si sebecky mohla nechať pre seba na ovocie a zeleninku😀

18. feb 2022
avatar

Moja dcéra by si isto prosila zbalit, uhorku nakrajanú na kolieska a chlebík s maslom, do fľaše čistú vodu, kamkoľvek by sme išli 😃

18. feb 2022
avatar

desiatu do školy alebo na výlet 🍀

18. feb 2022
avatar

Ovocie a nejaké dobré pitivko do kočíka 😊

18. feb 2022
avatar

Synovi desiatu do školy 🙂 a samozrejme aj nejakú dobrotu na výlety 🙂

18. feb 2022
avatar

Využili by sme na našich každodenných potulkách s drobcami, lebo nás hlad nesmie prekvapiť 😂 zbalili by sme naše obľúbené ovocie, babylove tyčinky, slané tyčinky a vodu.

18. feb 2022
avatar

Využili by sme na "chuťovky" na prechádzky, výlety, či navstevy

18. feb 2022
avatar

Ovocie na výlety alebo len tak vonku 🙂

18. feb 2022
avatar

Zabalili by sme si mňamku na výlet a niečo dobré na pitie 🙂

18. feb 2022
avatar

Niekam so sebou na nejaké skvelé papaníčko a pitíčko 😉
🍎🌭🥤

18. feb 2022
avatar

dcerke do školy .......desiaty by velmi chutili

18. feb 2022
avatar

Dcerke do prveho rocnika 😉

18. feb 2022
avatar

Do tej krásnej konvičky dobrý šípkový alebo lipový čaj zo svojich sušených plodov ochutený medom👍 a do kufríka nejaké desiatové dobroty

18. feb 2022
avatar

Do termosky kavicku a do boxu nieco na zahryznutie, co sa nam zide na ture po okolitych kopcoch.

18. feb 2022
avatar

Moje deti sú večne hladné. Najmä po škôlke 🙂 takže by som im zabalila jabĺčka, mrkvičku a nejakú sladkú dobrotu aby mali energiu na popoludňajšie dobrodružstvá 🙂

18. feb 2022
avatar

nejaku zdravu desiatu na vylet a čajik

18. feb 2022
avatar

Naplneny chlebik, aby mal nas drobec plne brusko na vylete 😊

18. feb 2022
avatar

Ovocie a čajík do školy 😊

18. feb 2022
avatar

Zdravý snack na výlety a bylinný čajik 😋❤

18. feb 2022
avatar

Desiatu do skoly alebo na výlet 🙂

18. feb 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Do desiatárika celozrnný chlebík 🍞 so syrom 🧀 a uhorkou 🥒 túto kombináciu majú moje dievčatá najradšej a do termo fľaštičky medovkový čajík 🥤 🙂 😋

18. feb 2022
avatar

Svačinku pre dcérku do školy alebo na tanečnú..určite by sa veľmi potešila 🥰

18. feb 2022
avatar

Desiatu pre mojho drobca na vylety a vodicku do flasky 🤗

18. feb 2022
avatar

Zbalili by sme si tam nejaku desiatu a čajík na výlet 🧡🧡

18. feb 2022
avatar

pre syna na výlety. 🙂

18. feb 2022
avatar

Maškrty a ovocie na výlety 🤗🍀

18. feb 2022
avatar

Desiatu na výlety 🙂

18. feb 2022
avatar

Oblubene cucoriedky,chrumku a konecne vyskusali lepsiu termosku na cajik😋

18. feb 2022
avatar

Jabĺčka, tie nesmú chýbať v boxe, keď ideme na výlet.

18. feb 2022
avatar

Snack na vylety, prechadzky a do termosky cajik

18. feb 2022
avatar

Zišlo by sa nám to na naše spontánne výlety, na také ovocie to musí byť paráda 🙂 a samozrejme potom aj do školy na desiatu 😉🤗

18. feb 2022
avatar

Čajík s medom do termosky a niečo dobré na chrumkanie 🙂

18. feb 2022
avatar

Ovocie zo zahradky, uz nech je leto 😊

18. feb 2022
avatar

Pre dcérku, ak ideme na prechádzku, tak si stále zoberieme ovocie

18. feb 2022
avatar

desiatu a cajik na vylety 🤩

18. feb 2022
avatar

Na výlety ovocie/desiatu, čajik alebo vodu 🍀

18. feb 2022
avatar

Krpcom chrumky, ovocie a piškóty na naše výlety. A do fľašky čaj ❤️

18. feb 2022
avatar

ovocie na prechadzky a vodicku 🙂

18. feb 2022
avatar

Pre dcerku, na chalupu, na prechadzky zbalit ovocie a fajnoty a do flasky vodicku

18. feb 2022
avatar

DRU Tyčinky bez soli... tie máme vždy so sebou a musia byť v boxe, aby to "prežili "... a v zime čaj, V lete vodu

18. feb 2022
avatar

Drobcom by som do toho dala maškrtky(milujú piškóty) alebo ovocie na výlet/prechádzku a do fľašky čajík/voda 🙃

18. feb 2022
avatar

Ovocie a zeleninu na potulky po našom okolí

18. feb 2022
avatar

Pobalila by som do nich ovocie, oriešky, obloženú žemličku a obľúbený čajík.

18. feb 2022
avatar

Do flľašky čaj s medom a do dózy jablkovú štrúdľu.

18. feb 2022
avatar

Pre deti ovocíčko, aj nejakú maškrtku. Krásny dizajn ❤️❤️❤️

18. feb 2022
avatar

Určite ovocie na vylety pre dcerky 🙂

18. feb 2022
avatar

Mojim dievcatam nejake dobrotky na vylet

18. feb 2022
avatar

Ovocie a nejaké mňamky a do fľašky čistú vodu

18. feb 2022
avatar

Detom by som nabalila ovocie a vodu..ci uz na prechadzky, pikniky, vylety a do skolky 🥰

18. feb 2022
avatar

... oblubene trojkombo - syr, hrozno, vlasske oriesky 💙

18. feb 2022
avatar

Desiatu na výlety, do školy...

18. feb 2022
avatar

🍀No ja by som do dózy dávala určite nejaké ovocie a keksíky na naše potulky svetom s mojou princeznou👸 a do fľašky čajík s medom. 🍀

18. feb 2022
avatar

Pre dcérky občerstvenie na výlet, na návštevu, k starkým niečo zbaliť, aby sme obsedeli v autobuse🥰
Zbalili by sme niečo podľa chuti a počasia von. Ovocie zeleninka poprípade dáke občerstvenie či už koláčik pečivo... A na pitie vodička čistá 🤗

18. feb 2022
avatar

Ako by povedal syn mlsku na výlet pre dcéru aj syna ❤️

18. feb 2022
avatar

Určite obľúbený bylinkový čajík a ovocie .... a adiooo na výlet.

18. feb 2022
avatar

Ja by som tam mohla zabalit cokolvek.. Tak na 5 minút.. Ako poznam svoju 3 rocnu beťarku, v sekunde by mi to uchmatla a naukladala by si tam neuvarene cestoviny so sponkami a postavickami paw patrol🤷‍♀️ hej a nezabudnime na sacky a tasky, tie by tam napchala tiez.. Ale vazne, ja by som tam chcela dat nejake ovocne tycinky, ovsene keksíky na prechadzky. A do flase caj, to by som asi mohla😂

18. feb 2022
avatar

Kazdodenne snacky...mame radi krabickovanie 😄

18. feb 2022
avatar

Do fľašky čajík a do dozicky niečo dobré pod zub pre mojich dvoch chlapcov 💙

18. feb 2022
avatar

Do jaslí mojej dcére by som určite zabalila ovocie, ovocné tyčinky a do fľašky vodu 😊

18. feb 2022
avatar

Na chlebík a čajík pre neterku 👍

18. feb 2022
avatar

Dcera by som tam dala oblozeny chlebik, nejake ovocie a do flasky vodu 😘

18. feb 2022
avatar

Chlebik a caj

18. feb 2022
avatar

Čaj, ovocie a desiatu na výlety 🍀

18. feb 2022
avatar

do termosky teplý cajik, ten obe dcérky milujú a do dozicky, vždy iné dobrotky 😍

18. feb 2022
avatar

Caj alebo vodu, susienky a nakrajane ovocie 🙂

18. feb 2022
avatar

Cajik a ovocie prip,susienky

18. feb 2022
avatar

Desiatu do školy - chlebík, alebo ovocie a čaj. 😉

18. feb 2022
avatar

Jedlo na pláž 🙂

18. feb 2022
avatar

Jedlo na prechádzky.Ovocie.

18. feb 2022
avatar

Cestou k starým rodičom alebo na výlet desiatu a nejakú tú mlsaničku 🙂.....a do termosky vodu, lebo tú má najradšej 🙂

19. feb 2022
avatar

Pre dcerku Lili - cistu vodu do flase (ine jej nechuti od smadu) a do boxu hoc co na svacinku.do skoly ci na vylety - roztek+maslo+sunka+uhorka ( toto moze stale), ovocie a bochanek( aktualne oblubena dobrotka)

19. feb 2022
avatar

Synovi by som tam zabalila chutné jedlo na víkendový výlet a do termosky obľúbený čaj.

19. feb 2022
avatar

Cajik a buchticku, napr. kakaovnik

19. feb 2022
avatar

Chutnú desiatu do školy 😋

19. feb 2022
avatar

Pre moju malinku dcérku na výlet a čas strávený na cestach😀😃

19. feb 2022
avatar

Na vylety pre nase 3 dievcata🤗

19. feb 2022
avatar

Určite ovocie 😊🍉🍊🍌🍇🍈🍍🥭🍎🍏🍐🍑🍒🍓🥝

19. feb 2022
avatar

Desiatu 😊

19. feb 2022
avatar

Ahoj 🙂 Krasny den ti prajem 🌺
Rada sa zapojim do pekne sutaze
Zabalila by som ovocie alebo toustiky 🦋🌸

19. feb 2022
avatar

Isto nejaké ovocie alebo zeleninku 🥰🥰a do fľašky čistú vodu 😊😊❤️❤️

19. feb 2022
avatar

Pre moju predškolačku 😍❤️ Na čistú voda a piškotky s ovocím

19. feb 2022
avatar

Pre moje krstniatko ovocie na výlety ♥️

19. feb 2022
avatar

Na desiatu a darovala by som krsniatku❤🎁

19. feb 2022
avatar

V pondelok nam zacinaju prazdniny, tak nejake dobroty na vylety 😊

19. feb 2022
avatar

pre vnucika

19. feb 2022
avatar

Jablko a domáci kváskový chlebík ❤️

19. feb 2022
avatar

Nejaké dobroty na výlet a do termosky čajík

19. feb 2022
avatar

Ahoj, dcéram na výlet občerstvenie a čaj.. ale aj do školy na desiatu, využité by boli aj dóza, aj termoska.

19. feb 2022
avatar

Toto by bolo pre nás super na výlet a určite by tam išlo ovocie alebo nejaká chutná desiata a samozrejme čajík. 😊❤👍

19. feb 2022
avatar

🌸 ak by boli dóza a termoska v ružovej farbe, tak by sa im potešili 2 krstné dcérky, myslím, že by si spravodlivo podelili a dali do nich zdravú desiatu a vodu ci džús 🌸
💙 ak by sa však dali zadovážiť vo farbe pre chlapcov, synček by mal veľkú radosť 🤗

19. feb 2022
avatar

Urcite cajicek a ovocie 🙂 samozrejme aj nieco mini sladke 🙂 🍀🍀🍀 na energiu do dna 🍀🍀🍀

19. feb 2022
avatar

Synovi určite, na naše výlety 👩‍👧

19. feb 2022
avatar

Určite svačinu do školy.

19. feb 2022
avatar

Po balili by sme si ovocie na náš vonkajší pobyt 😉😉😉

19. feb 2022
avatar

Volaku dobrotku na vylet do prirody

19. feb 2022
avatar

Dcérke do školy desiatu a vodičku do fĺaše.

19. feb 2022
avatar

Dcére do školy desiatu alebo na výlet a fľašky určite čosi 🙂

19. feb 2022
avatar

Nasu oblubenu výbavičku na prechádzky - nakrájané jabĺčko, sušené jahôdky a ovocné tyčinky od babylove a do fľašky teplý čajík s medom a s citrónom 😊

19. feb 2022
avatar

diesiatu do skoly

19. feb 2022
avatar

Na výlety a do škôľky zdravé bio produkty, ovocie, zeleninku a do flašky čajík alebo vodičku.
Set by nás veľmi potešil 🥰🍀🦒

19. feb 2022
avatar

😍 Šiklo by sa do vybavicky pre nasu coskoro prvacku 😍 na chutnu desiatu 🍎🥐

19. feb 2022
avatar

Ovocie a nejaký mls syncekovi na vychadzky, detské ihrisko ... urcite by chutilo z takého boxika🙂

19. feb 2022
avatar

Zbalila by som tam dcére do školy desiatu 🙂

19. feb 2022
avatar

Vyhrýzky hlavne na cestovanie... či už ovocie, piškóty, keksíky toto všetko musí byť ☺️

19. feb 2022
avatar

Desiata v skole by urcite chutila lepsie z takejto krasnej dozicky.
Aj na potulky prirodou by sa hodila na zeleninku,ovocie,aj mlsky.

19. feb 2022
avatar

Ja by som si tam zabalila ovocie a čajík, aby som mala co papať a piť popri kočíkovaní ❤️

19. feb 2022
avatar

Nieco dobre pod zub a vodu na vylet 🙂

19. feb 2022
avatar

Ovocie na letne vylety

19. feb 2022
avatar

Desiatu do školy alebo na výletik s deťmi. Rohlicek so šunkou , uhorku a cajik 😊

19. feb 2022
avatar

Do termosky kávu pre mna a do boxu niečo pre dcéru 😉

19. feb 2022
avatar

Dcére desiatu do školy - pečivo + ovocie. A samozrejme ovocný čaj.

19. feb 2022
avatar

Určite desiatu pre dcérku do školy v septembri nám začína prvá trieda,🙂

19. feb 2022
avatar

Desiatu na výlet 🙂

19. feb 2022
avatar

Balila by som desiatu na vylety 🙂

19. feb 2022
avatar

Desiatu do školy 😀

19. feb 2022
avatar

Desiatu dcerke, ked chodime na turistiku

19. feb 2022
avatar

Do flase len cistu vodu tu maju najradsej a samozrejme nejake dobrotky a ovocie.

19. feb 2022
avatar

Ideane pre detuchy na cistu vodu a ovocie, oriesky a zeleninu ako nas najepsi vyletovy snack

19. feb 2022
avatar

Cistu vodu do flase a desiatu,ovocie do skoly.

19. feb 2022
avatar

Do flaše čistú vodu alebo čaj a do boxu nejaké ovocie a dobrotku pre dcérku keď ideme spolu von 🙂

19. feb 2022
avatar

Do termosky čajík a do boxu by išla desiata pre dcreku do skoky 🍀🙂

19. feb 2022
avatar

Využili by sme na desiatu do školy alebo na výlety, do fľašky vodu alebo čaj, do boxu pečivo a ovocie.

19. feb 2022
avatar

Jablkovu babovku a cistu vodu a dcera moze vyrazit do skoly.

19. feb 2022
avatar

Využili by sme na prechádzku a výlety a zbalili tam najobľúbenejšie nakrájané uhorky.

19. feb 2022
avatar

na ovocie a desiatu neterke do školy

19. feb 2022
avatar

Mala nosi denne ovocie do skoly,urcite by sme to vyuzili na desiatu.

19. feb 2022
avatar

Na vylet by to bolo top .na zeleninku a dzus

19. feb 2022
avatar

Na cestovanie a do školy - desiatu, ovocie, zeleninu.

19. feb 2022
avatar

Dcerke desiatu do skolky.

19. feb 2022
avatar

Čajík... A na desiatu veľa veľaa ovocia 😋

19. feb 2022
avatar

Neterka je jaslickarka, fakt pekne, veľmi

19. feb 2022
avatar

Určite dcerke na prechádzky babylove melonove a kiwi kapsicky ovocicko alebo nejaké mamky chrumky keďže nás papos musí stále niečo zut

19. feb 2022
avatar

Využili by sme ho zatiaľ fľašu na vodu a box na ovocie, chrumky a podobne

19. feb 2022
avatar

Do skoly veľkému. Malému na vyleti

19. feb 2022
avatar

Niečo pre našich malých motorkárov na ihrisko, nech sa im môžu polepiť pršteky 🙂 .

19. feb 2022
avatar

Do skoly pre syna, alebo darujem

19. feb 2022
avatar

Nasa mala slecna zacala chodit do jasliciek, takze by sme boxik vyuzili na ranajky pre nu a do flase by sme spravili cajik tak ako kaude rano. Isto by sa potesila, zboznuje zvieratka 😊

19. feb 2022
avatar

Určite čajík a ovocie 🙂 možno aj niečo mini sladké.

19. feb 2022
avatar

Určite by som dcérke pripravila nejaké chutné mňamky na výlety 😋a čaj s medom 😉

19. feb 2022
avatar

mrkvu, jablko

19. feb 2022
avatar

Dieťaťu desiatku na výlety 🙂

19. feb 2022
avatar

Dcére ovocie alebo nejaký koláčik na ihrisko, keďže zatiaľ nechodíme do školy

19. feb 2022
avatar

Dcérke desiatu......fajný grilovany sendvič so šalátikom a do fľašky obľúbenú šťavu ;)

19. feb 2022
avatar

My bez jedla od jari do jesene sa ani nepohneme 😀 balím im do boxov všetko možné od chrumiek cez ovocie až po sendviče či rožky 😀🤷🏻‍♀️🙈 u nás by veru využitie našli

19. feb 2022
avatar

Na naše výletiky❤️🌲

19. feb 2022
avatar

Jednoznačne by sa využil setík na balenie desiaty do školy.

19. feb 2022
avatar

jeeej to by potesilo do skoly na desiatu.. 🙂

19. feb 2022
avatar

Vynikajucu desiatu a nejake ovocie 😍

19. feb 2022
avatar

Urcite ovocie a nieco malr na zahryznutie po plavani pre decka🙏🏻

19. feb 2022
avatar

Keďže radi cestujeme tak určite na výlety 🙂

19. feb 2022
avatar

Bud desiata do skoly v podobe ovocia a peciva alebo ,,zasobu,, na prechadzku aj s nejakou sladkostickou🍀

19. feb 2022
avatar

Hrozno a dobroty s vodou na cesty.

19. feb 2022
avatar

Dcérke desiatu, set je krásny

19. feb 2022
avatar

Desiatu pre moju milovanú neterku keď chodíme spoluna vylety, do školy keď niekdy ostáva u mňa a samozrejme aj nejaké dobroty 😊

19. feb 2022
avatar

Ovocie, desiatu…. Pri troch mame gadam 20 desiatnikov no stale tocim dokola nejakych 5 lebo jazdy ma nejaku “muchu”. Tento vyzera velmi pekne, najskor by pasoval nasej najmladsej, prvacke 😉

19. feb 2022
avatar

🍀🍀Keďže s 13m dcérkou chodíme 3x do týždňa na aktivity a vždy po každej aktivite papa desiatu. Tak ako stále by dostala zdravú desiatu 😊 keďže je už aktívny chodec a cez leto budeme chodit aj na výlety a dlhšie prechádzky tak by som aj na to využila kde by mala tiež nejaké ovocie, chrumky alebo nejaký chlebík zo zeleninkou ☺️ vyhrá by nas potešila veľmi a desiatova dóza by bola využívaná skoro každý deň 🍀🍀

19. feb 2022
avatar

Pre oliho na desiatu k babke😀

19. feb 2022
avatar

Pre dcérku na prechádzky niečo pod zub 🙂

19. feb 2022
avatar

Pre našu budúcu škôlkarku na čajík a niečo chutne na hryzkanie 👍

19. feb 2022
avatar

Nakolko pojde syncek coskoro prvykrat do skoly,urcite budeme potrebovat nejaky krasny a hlavne spolahlivy desiatovy box na zdrave papkanie pocas prestavok a taktiez na dodrzanie pitneho rezimu aj nadobu na caj ci cistu vodu 🤗👌❤

19. feb 2022
avatar

Synovi desiatu a čajík do školy.

19. feb 2022
avatar

Ovocie a maskrty na vylety pre mojich chlapcov 😊

19. feb 2022
avatar

Práve upečené voňavé muffinky a čučoriedky k tomu 🥰

19. feb 2022
avatar

Potešilo by nakoľko budeme mat od septembra prvaka tak desiate 😉
Jeho obľuba buchta so slivkovým lekvárom alebo nakrájané jablcka alebo čučoriedky 😉

19. feb 2022
avatar

Ovocie pre dievčatá, keď ideme von.

19. feb 2022
avatar

Desiatu pre dcéru.

19. feb 2022
avatar

Máme doma dve školopovinné pubertiačky, takže určite desiatu

19. feb 2022
avatar

Zabalila by som do nich určite desiatu pre dcérku do školy😍

19. feb 2022
avatar

Jednoznačne ovocie na cesty😊

19. feb 2022
avatar

Nejake drobnosti na mlsanie na vylet

19. feb 2022
avatar

Ovocie a dobrý jahodový čajík.

19. feb 2022
avatar

No ja by som dcerke nabalila ovocicko,chrumky a dobry harmancekovy cajik, alebo sebe ,lebo ja som taka infantilna🙂))))

19. feb 2022
avatar

Desiatu a čajík našej budúcej školáčke. Pribalim aj sladkú malickost

19. feb 2022
avatar

Chlebík so syrom a šunkou, kúsok jablka a ovocný čaj.

19. feb 2022
avatar

Nieco dobre na vylet s rodinkou 🙂

19. feb 2022
avatar

Desiatu pre dcerku ☺️

19. feb 2022
avatar

Desiatu do školy a čajík, moja prváčka by sa výhre veľmi potešila

19. feb 2022
avatar

Čaj a desiatu do školy, chutné "mlsky" na výlety.

19. feb 2022
avatar

Na vylety a potulky v prirode 🏕

19. feb 2022
avatar

Pre neter na výlet/do škôlky. Na ovocie aj na rožteky.Do termosky jej obľúbený čaj.

19. feb 2022
avatar

Mliecko ked ideme k babke a do boxu kolaciky s nakrajanou zeleninkou ci ovocim. Tiez by sa vyuzival na vylety

19. feb 2022
avatar

Do fľaše čistú vodu a do boxu nejakú maškrtu.

19. feb 2022
avatar

No určite ovocie, tousty a nejakú sladkosť zdravú pre jednu z mojich 4 dcér.

19. feb 2022
avatar

Nejaké dobroty na výlety😊

19. feb 2022
avatar

dcerke desiatu

19. feb 2022
avatar

Pobalila by som niečo dcérke ,kam - podľa okolnosti a čo - ovocie, vodu, koláčik, niečo,čo by sme spolu vybrali 🙂👍

19. feb 2022
avatar

My by sme si zabalili fajnotky na jarné prechádzky vonku , keď sa nám konečne oteplí 🙈🍀❤

19. feb 2022
avatar

Ja by si m zabalila pre môjho fikipka nakrájaný pomaranč...lebo inak ho nezje...a jabĺčko,mrkvu a v poslednej dobe začal oblubovat kalendár 🍎🍊🥕

19. feb 2022
avatar

Detom by som tam zabalila pamlsky na jedenie ked ideme na vylet alebo dakde von a do termosky-flasky super ovocny cajik❤

19. feb 2022
avatar

Ideálne pre moju Nelinku do školy alebo na výlety 😻

19. feb 2022
avatar

Ovocie a zeleninové chrumky na popoludňajšie výlety kočíkom 😊 a do termosky nápoj, v PP sa to zíde takmer celoročne 😂

19. feb 2022
avatar

Ovocie a samozrjeme chrumky nejaké smakocinky 🙂 ale najviac u nas boduje sušené ovocie

19. feb 2022
avatar

Neviem koľko vydrží termoska držať teplú vodu ale určite vodičku teplú na mliečko keď náhodou ideme na poradňu alebo vojna do termosky ovocicko pre vatsiu slecnu keď ide s nami .

19. feb 2022
avatar

Pre moju dcérku aby jej viac chutilo 😉🥰

19. feb 2022
avatar

Pre malú susedku na ovocie 🙂

19. feb 2022
avatar

Pre deti ovocie na výlety🙏🙂

19. feb 2022
avatar

Nejakú zdravú desiatu niečo sladké a čajík ❤️

19. feb 2022
avatar

Celozrnné keksíky, ovocie.

19. feb 2022
avatar

Pre nasu malu slecnu na vylety a samozrejme zdrava mnamka do toho 😀

19. feb 2022
avatar

Desiatu dcérke do škôlky

19. feb 2022
avatar

Pre moju princeznú ovocie a piškóty, na prechádzke v kočíku 😊

19. feb 2022
avatar

Desiatu dcérke do školy - obľubuje rožky s maslom a jahodovým lekvárom + ovocný čaj. 👧

19. feb 2022
avatar

Ja by som ho dala mojej sestre pre dcerku😍 a urcite by pobalili ovocie😉

19. feb 2022
avatar

Urcite super desiatu do skoly a dobry cajik k tomu, ci uz nasi chalani alebo neterky ak by bol dekor ruzovy ako na obrazku sa nesmierne potesia ! 👌🍀🥰

19. feb 2022
avatar

Do boxu ovocné taštičky, tyčinky.... A do fľaše čistú vodu 😘

19. feb 2022
avatar

Dcérke od septembra bude prváčka tak na super zdravú desiatu🙂

19. feb 2022
avatar

Zbalili by sme poriadnu desiatu do školy, alebo na výlet a vodu do fľaše

19. feb 2022
avatar

Občerstvenie na výlety

19. feb 2022
avatar

Ovocie, keksíky,čistu vodu 😊

19. feb 2022
avatar

Dobrotky ☺️

19. feb 2022
avatar

Kedže veľa cestujeme tak určite dobrý obložený chlebík 🥪, ovocie 🍎🍒🍓🍇 a teplý čajík 🫖 alebo ovocnú šťavu🧃

19. feb 2022
avatar

Ovocie a nejakú maškrtu na ihrisko či výlet.

19. feb 2022
avatar

Pre dcérku do školy
Zabalila by som jej mrazom susene maliny, desiatu, a melonovu kapsicku

19. feb 2022
avatar

Desiatu do skoky a obcerstvenie na vylety

19. feb 2022
avatar

3 kávy a 2 zmrzliny ( káva aby nevychladla a zmrzka sa neroztopila )

19. feb 2022
avatar

wau krasne nasa Emka by si tam nabalila dobrotky na piknik a teply cajik kedze piknikujeme aj v "zime" pekny deen🙂

19. feb 2022
avatar

zatiaľ len chrumky alebo piškóty, detičky mám ešte malé 🙂

19. feb 2022
avatar

Maškrty, či obed na výlety, ktoré toto leto plánujeme 🙂

19. feb 2022
avatar

Svacinky do školy pre moje školacky, a bylinkový čajík, ktorý nesmie chýbať🙂

19. feb 2022
avatar

Pobalila by som do nich ovocie, chlebík na cestu, čaj (aký mi kedysi robila babka) /smootie... Alebo rožok s maslom a šunkou + zelenina... Je toooľko variácií jedla, ktoré si viem v desiatovom boxe predstaviť... 🤗 Dcéra by sa potešila 🤗

19. feb 2022
avatar

Na desiatu do školy, len by mohli byť aj v takom prevedení, ktoré je viac chlapčenské. Ale držím palce.Tieto dievčenské sú naozak krásne.

19. feb 2022
avatar

Čajík, domáce záviny a iné dobroty. 😋

19. feb 2022
avatar

Cajik , ovocie a domace cookies na vyletiky ktore nas cakaju ...

19. feb 2022
avatar

Krasne 🙂 balili by sme tam desiatu na vylety <3

19. feb 2022
avatar

Hlavne zdravé desiate, ovocie, zeleninku a tiež zdravé pečivko, do školy,škôlky , na výlety i cestovanie. A tiež vodu na pitie.

19. feb 2022
avatar

Piškótky, sušené ovocie a nejakú sladkosť a do flasky urcite cajik. Vyuzili by sme na nase vylety.

19. feb 2022
avatar

Využili by sme na výlety.do fľaše čajík a dózy o ovocie a možno aj kus domáceho koláča

19. feb 2022
avatar

Ovocie piškoty a do fľašky čajik 🙂

19. feb 2022
avatar

Desiaty do školy a tiež na výlety

19. feb 2022
avatar

Desiatu do skoly

19. feb 2022
avatar

Na výlety, turistiky s mojimi krpcami 2,5 a skoro 5, keďže ti na rozdiel od tej mesačnej potrebujú už jedlo aj pitie 🤩😊

19. feb 2022
avatar

Na fajnovu desiatu pre dcérku

19. feb 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Lekvárove buchtičky do dozicky a čajík do fľaštičky🤩

19. feb 2022
avatar

Zbalila by som nejaku mnamku, ked ideme na ihrisko 😋 🍎 🍌 🍓 🍩

19. feb 2022
avatar

Zabalila by som nejakú chutnú mňamka na výlet,na ihrisko a čajík pre našu princeznú.

19. feb 2022
avatar

Rebeke na desiatu do skoly

19. feb 2022
avatar

Pre deti piškóty a ovocie a do fľaše kávu pre mňa 🙃

19. feb 2022
avatar

Amélii, mojmu dievcatku 💟
Uložili by sme tam usušené jabĺčkové chipsy, pár piškótiek a čajík 🌷

19. feb 2022
avatar

Niečo pod zub na výlet 🙂

19. feb 2022
avatar

Toto by bola pre nás topka keďže často chodíme na výlety, išiel by tam čajík a buď rezne s chlebom alebo buchty :D

19. feb 2022
avatar

Ovocíčko na prechádzky/výlety 😋🍐🍎🥝🥭🍌🍇🫐

19. feb 2022
avatar

Bolo by to ore moju vnučku, zbalila by som jej jedlo a ovocie na turistiku, vodu do fláše....veĺmi radu chodime na turistiku....👌😀

19. feb 2022
avatar

oblubeny chlebik vo vajicku a kopec zeleniny, a ako drink: caj s medom 🙂

19. feb 2022
avatar

Ovocie, zeleninku alebo kolacik ☺️

19. feb 2022
avatar

Synovi do školy by som pripravila obložený chlebík, ovocie a zdravú sladkosť s vodou 🍀🙂👦

19. feb 2022
avatar

ovocie, sladkost a teply cajik na zohriatie

19. feb 2022
avatar

ovocie na vylet a dobry cajik 🙂

19. feb 2022
avatar

Na vylety ovocie a mafiny...🥰🍀

19. feb 2022
avatar

Pre moju Ninku .niečo dobré by sme tam nabalili na výlet. 🤗😉🤩🍀🍀🍀

19. feb 2022
avatar

Zbalili by sme si nieco chutne a zdrave pod zub na potulkach svetom 🙂 a vodicku ta nesmie chybat

19. feb 2022
avatar

Pre dcérku Zarku, nejaké dobrotky na výlet❤️🍀🍀🍀🍀

19. feb 2022
avatar

Dcére do školy a na zdravé fajnotky na výlet ♥️

19. feb 2022
avatar

Určite by sme si zabalili chutné ovocie na turistiku. 🏞️🍌🍏

19. feb 2022
avatar

Jej, táto súťaž ma potešila. Včera som pozerala ten box na rôzne dobroty 🙂

Keďže mám 2 deti a radi chodíme na rôzne prechádzky rada im zvyknem pribaliť kukuričné chrumky, nakrájané jablko alebo keksíky. Takže desiatový box by sme využili na uskladnenie aj takýchto vecí 🙂

19. feb 2022
avatar

Nášmu najmenšie mu 💙💙💙 jeho obľúbený banán 🍌 a chrumky😻

19. feb 2022
avatar

Od septembra máme prváka tak určite využijeme!

19. feb 2022
avatar

Ovocie na vyletík 🙂 pripadne dcerke do skolky na vylet

19. feb 2022
avatar

Keďže máme prváka boxov nie je nikdy dosť. Tak by som mu doň zabalila nakrájané jablko a fit tyčinku a mlsku na prekvapenie ❤️

19. feb 2022
avatar

Dcérke niečo na výlet 😊

19. feb 2022
avatar

Sesternici niečo do školy ☺️

19. feb 2022
avatar

Do boxu nejaky dobry kolacik a do flase cistu vodu💛

19. feb 2022
avatar

Ovocie alebo koláčik a vodu ❤️🍒

19. feb 2022
avatar

Urcite desiatu do skoly a mensim co to pod zub, ked ideme na prechadzky, cize ovocie, keksiky, kolacik.

19. feb 2022
avatar

Nejakú výbornú svačinku, a do fĺašky čajíķ, alebo čistú vodu.

19. feb 2022
avatar

Mnamky na vylety.

19. feb 2022
avatar

To čo má moja dcéra najradšej, ovocie a keksiky a bylinkový caj 🥰

19. feb 2022
avatar

Dcerke desiatu do skoly 🙂

19. feb 2022
avatar

Dcérke do školy desiatu a teplý čajík 🙂

19. feb 2022
avatar

Mojej laske malinkej jeho oblubene banany, cucoriedky a hrozno. Do flasky cistu vodicku❤️

19. feb 2022
avatar

Olovrant na výlety pre moje dcérky

19. feb 2022
avatar

Ovocie a čajík ❤️

19. feb 2022
avatar

Synovi do školy alebo na vylety

19. feb 2022
avatar

Deťom desiatu do školy a do fľašky fajny malinový čaj s medom ☺️

19. feb 2022
avatar

Nejaký mňamózny koláčik pre seba od starkej 🥰 keďže moja Lucka ešte nepapá tuhú stravu.

19. feb 2022
avatar

Pre moju milovanú vnučku, na rôzne maškrtky a super čajíček 👧

19. feb 2022
avatar

Urcite nejake šmakocinky na von , prechádzky, vylety😁ovocie,toustik, popripade nejaky keksík 😊

19. feb 2022
avatar

Na výlety toastík a ovocný čaj 🙂

19. feb 2022
avatar

Dcérke do školy desiatu 🙂

19. feb 2022
avatar

Harmancekovy čajík a rožteky s masielkom a medikom.

19. feb 2022
avatar

Koláčik a mliečko 😃

19. feb 2022
avatar

Zihlavovu pomazánku s karamelovym mliekom.

sticker
19. feb 2022
avatar

Čajik a do boxiku ovocie, keksik a rožok so šunkou

19. feb 2022
avatar

Dcére by som tam pribalila desiatu do školy 😉 a čajík 😉

19. feb 2022
avatar

Do boxu jabĺčko, desiatu a ovocný čajík do fľašky.🙂

19. feb 2022
avatar

Čaj a dobrú mlsku 🙂

19. feb 2022
avatar

Dóza a aj fľaša by poslúžili na školskú desiatu a pitie pre moju dcéru 😉

19. feb 2022
avatar

Na zdravú a výbornú desiatu pre školáka.

19. feb 2022
avatar

Pre moju Lujzu, na výlety a na plavecký, keďže po skončení plávania spapá všetko čo máme v taške 😁

19. feb 2022
avatar

ovocie a vodicku

19. feb 2022
avatar

Snack na ihrisko ci na vylet pre drobca

19. feb 2022
avatar

Krásna sada by sa hodila pre neterku Nelku na prechádzky, vždy by sme mali po ruke piškótky či chrumky s čajíkom 😍👶

19. feb 2022
avatar

Caj, ovocie, chlebik, popripade aj chrumky.

19. feb 2022
avatar

Dobrú desiatu dcérke do školy a do fľaše bylinkový čajík

19. feb 2022
avatar

Najprv nejake dobrotky na vylet neskor desiatu do skoly kedze bude dcerka prvacka

19. feb 2022
avatar

Pobalila by som tam buď staršej dcére desiatu a čaj do školy alebo mladšej niečo na výlety kým sú staršie deti v škole.

19. feb 2022
avatar

urcite syncekovi desiatu do skoly

19. feb 2022
avatar

Využili by sme s detičkami na výletoch 👍🏻😉

19. feb 2022
avatar

Cajik a chlebicek 😍🥰

19. feb 2022
avatar

Zdravú svačinku do školy a bylinkový čajík 😄

19. feb 2022
avatar

#sutaz #babylove
Do boxika by som nabalila dcére svačinu do školy, je prváčka a takáto by ju veru veľmi potešila😍

19. feb 2022
avatar

Rôzne dobroty na vylety😘

19. feb 2022
avatar

Na výlety by sme brali určite

19. feb 2022
avatar

Dcére desiatu do školy

19. feb 2022
avatar

Box by slúžil na vitamínky - banán, jabĺčko, alebo hrušku, ktorú má vnúčik najradšej.
Fľaša na detský čaj, ktorý uhasí smäd na výlete do prírody.

19. feb 2022
avatar

Dcérke desiatu, keď chodievame vonku do prírody 🙂

19. feb 2022
avatar

Dcérku do školy o chvíľku, ale zatiaľ by sme využili na spoločné výlety v prírode ☺️☺️👨‍👩‍👧‍👦

19. feb 2022
avatar

Niečo zdravé a chutné pre neter Sofi 😉

19. feb 2022
avatar

Pre moju budúcu prváčku,dozu na desiatu a flašu na čajík 🍕🍏🥕🍣

19. feb 2022
avatar

Vodu do fľaše a jablko, mrkvu a domáci chlebík na desiatu 🙂

19. feb 2022
avatar

🍏🍐🥕🍞🥐🥪🫖🧃☕

19. feb 2022
avatar

Momentalne vodu a kukuricne chrumky ,kedze 7mesacne ine este neje..

19. feb 2022
avatar

jablko, banan, chrumky, piskotky, ovocne tycinky a kopec inych maskrt 🙂 a vodu alebo cajik 🙂

19. feb 2022
avatar

Teplý čajík a lahodnú desiatu by som pobalila 😆👍

19. feb 2022
avatar

Vyborny bylinkovy cajik s medikom, a do boxu dobroty, maskrty, ovocie

19. feb 2022
avatar

Ovocie alebo chrumky

19. feb 2022
avatar

Vianočku a bazový čajík 😊

19. feb 2022
avatar

Fajnú zdravú desiatu

19. feb 2022
avatar

Čaj a desiatu pre moju budúcu prvacku

19. feb 2022
avatar

S mojim drobčekom by sme mali na mňamky na výlety.

19. feb 2022
avatar

Rožok s tvarohovou nátierkou k tomu zeleninu. Do termosky čaj alebo 100% štavu, či smoothie.

19. feb 2022
avatar

ovocie a piskoty do boxika a vodu do flasky

19. feb 2022
avatar

Ovocie na desiatu na vylet

19. feb 2022
avatar

Dcérke by som tam balila desiatu. Nejaký chlebík s maslom , šunkou a paprikou atď

19. feb 2022
avatar

Desiatu do školy.

19. feb 2022
avatar

Presne tento box som chcela kúpiť u nás v meste na predajni jeden modrý a druhy ružový ale ten ružový už nemali🙁 a nosili by sme v ňom svacinku na výlety alebo len tak na ihrisko, na prechádzku a vo flaske čajík alebo vodičku.

19. feb 2022
avatar

ovocný šalát 🙂

19. feb 2022
avatar

čajík a niečo dobré na výlety 🙂

19. feb 2022
avatar

Veľa zeleniny a čistú vodu.

19. feb 2022
avatar

Dobrôtky pre našich papkáčikov 🤗

19. feb 2022
avatar

Desiatu pre dcérku do školy 🙂

19. feb 2022
avatar

ovocie, chlebik, alebo zemlicku a nejakú mnamku.

19. feb 2022
avatar

Mame malu dcérku ale boxík by sme dali neterke, aby v ňom nosila desiatu.

19. feb 2022
avatar

Ak by to bolo vo farbe pre chlapca, tak by som doň balila skvelé desiate pre budúceho prváčika.
A ak v ružovej, tak chutné ovocie na výlety.
🍏🍐🫐🍇

19. feb 2022
avatar

Ta flasa nas zaujala ,objavili sme ju este len minuly tyzden brali by sme ju na vylet a balili do nej desiatu a ine 👧

19. feb 2022
avatar

Dcérke do skoly desiatu.

19. feb 2022
avatar

balila by som do neho domáce mnamky na desiatu pre najmladsiu a niekedy by som si ho pozicala do skolky (do prace 🙂 )

19. feb 2022
avatar

Človek sa trápi čo dcérke na desiatu a keď sa občas nepodarí podľa jej chuti, tak by ju aspoň box potešil výzorom 😁

19. feb 2022
avatar

Ked sa da vyhrat len dievcensky set tak by som ho darovala neterke🤗

19. feb 2022
avatar

Pekny darcek pre deti 🤩 na vylety, alebo do skoly. Urcite by sme to vyuzili na ovocie, kolaciky, kukuricne chrumky, nejake pecivo...🙂🍀

19. feb 2022
avatar

Krasny set pre deti.🤩
Urcite by sme nabalili ovocie alebo chrumky.

19. feb 2022
avatar

Čajik/Džús, nejaký dobrý chlebík a zeleninku 🙂

19. feb 2022
avatar

Dcérke na desiatu 🤗

19. feb 2022
avatar

Dcérke na desiatu🥪

19. feb 2022
avatar

urcite ovocie a caj

19. feb 2022
avatar

Mojej naj kamoske ma v Maji narodit dcerka takze krasny setik na vodicku a nejaku zdravu mnamku na zakusnutie keb budu vsetci spolu na cestach 🙏 Žiži na cestach 😉

19. feb 2022
avatar

desiatu, pre deti, super setik

19. feb 2022
avatar

mňamky na výlety 🍀

19. feb 2022
avatar

Ségre do školy na desiatu, klasika u nás 😊

19. feb 2022
avatar

Keďže je ružový a máme doma chlapčeka 💙 výhru by som darovala kamoške, ktorá má doma dievčatko a keďže sú len samé dve, veľa si toho dovoliť nemôžu. Určite by sa potešila 🙏

20. feb 2022
avatar

Mala by si do dózy podávala Kinder figurky a do fľašky by si urobila vodičku zo šumienkou 😊🥰

20. feb 2022
avatar

Čajík a koláčik 🙂

20. feb 2022
avatar

Určite desiatu nojim zlatíčkam do školy, zdravý rožtek so šunkou a malú sladkosť 🥰a do fľašky čučoriedkovu šťavu, ktorú majú naše deťúrence najradšej.

20. feb 2022
avatar

Ak by mi to "nesprivatizoval" syn, tak by som si v tom ja nosila pitie a jedenie všade, kam by som išla ( do práce, do školy, na výlety). Súprava je fakt rozkošná 🧚‍♀️

20. feb 2022
avatar

Dcerke na desiatu do skolky by som dala ovocie. Vo flaske by mala vodu na von.

20. feb 2022
avatar

Ovocie, mini kolaciky a do flase vodu 🙂

20. feb 2022
avatar

V tej súprave aj pre mňa aj detičky niečo na jedenie, vodičku 🤗a určite z nej dobre chutí všetko už len koli výzoru 🤗

20. feb 2022
avatar

Dcérke do školy desiatu a vodičku do fĺaše 🙂 krásne 🙂 🤩

20. feb 2022
avatar

Bola by pre moje krsniatko na nejaku zdravu desiatu s ovocím 🍀❤

20. feb 2022
avatar

Určite na prechádzku alebo na výlet 😊😊

20. feb 2022
avatar

Desiatu detom

20. feb 2022
avatar

Zbalíme nakrájané jabĺčko a mrkvu na paličky. A chuti jej najviac obyčajná voda, tak tu.

20. feb 2022
avatar

Dcérka by sa veľmi potešila ❤️ zbalili by sme tam desiatu (ovocie + sušienku a do fľaše by sme dali v tomto období čaj a medom)

20. feb 2022
avatar

Niečo dobré na výlety

20. feb 2022
avatar

Ovocie a chlebík pre deti na výlety 🙂

20. feb 2022
avatar

Pre synov ovocie,alebo koláčiky do boxu a čaj alebo vodu do fľašky na bicyklové výjazdy, či na pešie túry.

20. feb 2022
avatar

Pre dcérku 💗do škôlky a na výlety.Tento set vyzerá naozaj veľmi pekne 👍🏻🍀

20. feb 2022
avatar

Pre dcérku na výlety. Do jasiel. Ku starkej. 😍😍🥰😍😍😍🥰🥰😍😍😍🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😘🥰🥰😍😍🥰😍🥰😌🥰😍🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰 🥰😍🥰😌🥰😍🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍 🥰😍🥰😌🥰😍🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍

20. feb 2022
avatar

Pre syna na velety, prechádzky na desiatu, ovocie alebo zeleninu. 😍❤️

20. feb 2022
avatar

Ovocie na výlety pre moje za chvíľku tri ratolesti 😍😍😍

20. feb 2022
avatar

dcérka by si tam dala nejaké zdravé mňamky a samozrejme ako pitný režim vodu 🙂...

20. feb 2022
avatar

Pre deti na výlet, do fľaše vodu, som si istá, že by tak nebola ani príliš tepla (v lete) ani príliš chladná (v zime) a do krabičky nejaký obložený chlebík, jabĺčko a Babylove ovocnú tycinku.

20. feb 2022
avatar

Desiatu do škôlky 🙂

20. feb 2022
avatar

Zbalila by som tam niečo na papanie na výlet napr.jablcko a bebe keksíky

20. feb 2022
avatar

Desiatu do školy 🙂

20. feb 2022
avatar

Ešte do školy síce nechodíme ale rada sa učí a musím jej baliť,,desiatu " tak určite chutné jabĺčko a naposledy si k tomu prosila šunku 😊 a čistú vodičku ta je pre ňu naj

20. feb 2022
avatar

Do tej by som si zbalila desiatu kludne aj ja🤩

20. feb 2022
avatar

Dcérke desiatu do školy, rožtek so šunkou, nejaké ovocie jabĺčko, hruška, jahoda, melón. Do fľašky záleží aké ročné obdobie, teraz nejaký čajík a v lete čistú vodu, alebo ovocný sirup. Setík je naozaj krásny 😊

20. feb 2022
avatar

Nejakú tu dobrotu na cesty aby mi nevyhladlo. Teraz v tehotenstve je hlad najväčší nepriateľ 😁😁😁

20. feb 2022
avatar

Dcérke desiatu do školy, keďže už pôjde do 1.ročníka 🙂

20. feb 2022
avatar

Keďže so synčekom musím cestovať za jeho starými rodičmi z otcovej strany až do Zlína, drobec by bol rád svačinke. Fajný chlebík so zeleninou, hromada ovocia, chutný čajík, či výborná vodička zo studničky od našej čarovnej chaty v lese. A pravdaže nejaká sladkosť či iná dobrôtka, veď ktorá mama by nechcela potešiť svoj pokladík

20. feb 2022
avatar

Ovocie a čajík na výlety ❤👍

20. feb 2022
avatar

Určite by som pobalila dcérke nejakú dobrú desiatu do školy 🍀 👧

20. feb 2022
avatar

Dobrotky na vylety pre nasu drobotinku. 🚲🥰🍇🍉🍍🌰🥜🧀🥪🌮

20. feb 2022
avatar

desiate na výlety 🙂

20. feb 2022
avatar

desiatu do školy 🙂

20. feb 2022
avatar

Super na nejaké pečivko so zeleninkou, domáci koláčik, ovocie, oriešky,... proste na každodennú desiatu alebo zobkanie na výlety.

20. feb 2022
avatar

Chlebík a ovocie 🙃🙂

20. feb 2022
avatar

Vsetko co spravny turista musi mat .. alebo co dovoli mamka. Nejaky lepenacik, kusok kolacika, ovocie a nejaka ta chrumka 🙂

20. feb 2022
avatar

Domacu orechovu babovku alebo toasty a k tomu nejake ovocie. A k tomu bylinkovy cajik s medom a citronom.😋

20. feb 2022
avatar

Desiatu do skoly spolu s cajikom

20. feb 2022
avatar

U nás by sa využili ked malá pôjde do škôlky na ovocie a čajík🍏🍒

20. feb 2022
avatar

Ja mám síce chalanov, no dózička a fľaša by putovala krstnej dcérke, budúcej prváčke na desiatu alebo ovocie.

20. feb 2022
avatar

Pre vnuka na desiatu

20. feb 2022
avatar

Neterke desiatu do škôlky

20. feb 2022
avatar

Dala by som do dózy chlebík,ovocie alebo dáky keksík a do fľašky čajík alebo vodičku.

20. feb 2022
avatar

Do dózy by som si dala ovocie alebo chlebík a do fľašky vodu 😋

20. feb 2022
avatar

Delikatesy na výletíky 😍😍😍

20. feb 2022
avatar

Domáce cottage cheese žemle s nátierkou, zeleninu, do fľaše domáce limonády zdravé

20. feb 2022
avatar

Pre moju dcérku do školy ❤️🙏😃 na desiatu,veľmi by sa potešila

20. feb 2022
avatar

Pre dcerku na desiatu 💗🤩

20. feb 2022
avatar

Pre dcérku ovocie na olovrant do ŠKD 🙂

20. feb 2022
avatar

Do boxu by som dala malej nejakú mňamku, ktoru jej upečiem, a do fľašky čajik 🤩🍀❤

20. feb 2022
avatar

Vau, jednoznačne pre Šarlotku kalerábok a jabĺčko ako aj kamilkovy čajík ak by požičala 😜tak občas aj sebe do práce bebe dobré ránko keksíky a mätový čaj 😉

20. feb 2022
avatar

Do školy.

20. feb 2022
avatar

Na vylety alebo dcerke do skoly od septembra

20. feb 2022
avatar

Na výlety, niečo dobré na mlsanie

20. feb 2022
avatar

Pre deti niečo dobré na výlety alebo dcérke na desiatu do školy 😉

20. feb 2022
avatar

Na desiatu do skoly

20. feb 2022
avatar

Pre dcerku na desiatu 🍉🍏🍒

20. feb 2022
avatar

Pre syna desiatu s ovocím 🥰

20. feb 2022
avatar

Pre moje krsniatko Vikinku...ktora byva od nas 300 km...a sme malinko spolu...je uz prvačka, a termoska by sa jej zišla, a este taka krasna

sticker
20. feb 2022
avatar

Pre deti do skoly a na treningy mate aj chlapcenske? 😇

20. feb 2022
avatar

Čajík do fľašky a nakrájané jabĺčko do boxu🙂

20. feb 2022
avatar

Pre dcérku na vylety

20. feb 2022
avatar

Určite čajík do fľašky a ovocie alebo čokoľvek pod zub do boxíku 🍓🍒🍎🍪🥐

Výhra by nás moc potešila 💙

20. feb 2022
avatar

zabalila by som dobrotku na vylet pre mojho mladsieho alebo pre kamoskinu dcerku.

20. feb 2022
avatar

pre dcerku na vylety ako stvorene 🙂

20. feb 2022
avatar

Rozne snacky - ten rozdelovac v krabicke je prakticky

20. feb 2022
avatar

Krásne. Na výlety ako stvorené.

20. feb 2022
avatar

Ked pojdeme na vylet, tak nieco dobre do boxiku a cajik do termosky 🙂👍

20. feb 2022
avatar

Krásny set 😍 zabalila by som don ovocie a domace dobroty na vylety, do termosky cajik a ide sa 😊

20. feb 2022
avatar

Pre dcéru do školy, vždy nejakú výbornú desiatu a chutný čaj 🙂

20. feb 2022
avatar

Veĺa chutného jedla a ovocný čajík.

20. feb 2022
avatar

Je to nádherný setík. My by sme si tam s drobcom pobalili ňamky na dlhšiu prechádzku alebo výletík... Pečivko, ovocie a dobrý čajík k tomu. 🥐🍊🍉🍌🍵🍼

20. feb 2022
avatar

Nieco zdrave- ovocie alebo chrumky na vylety 🍀

20. feb 2022
avatar

Zabalila by som pre mladšiu dcéru na výlety ovocie alebo biosaurov. Do termosky bylinkový čaj.

20. feb 2022
avatar

Mladšia dcéra je prvacka, tak by jej tento desiatovy box slúžil každý deň na desiatu do školy.... Ovocie, zelenina, chlebík s nátierkou, šunkou, koláčik domáci....
Snáď vyhráme, keďže sme ešte nikdy nič nevyhrali a určite by dcérku výhra veľmi potešila
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

20. feb 2022
avatar

Mojej malej na výlet. Zabalila by som jej ovocie, nejakú mňamku a nemôže chýbať čajík 😀

20. feb 2022
avatar

Dieťa by si nabalilo nejedle veci len aby mala box ako ostatné deti(ešte nemá)..Len určite by slúžil na ovocie ku desiatej

20. feb 2022
avatar

papinko 🙂

20. feb 2022
avatar

Ja by som setík darovala krstnej dcére, keďže od septembra bude prváčka, tak by určite využila naplno, na desiatu a dobrôtky do školy a fľašu na čaj 😉☺️ ❤️

20. feb 2022
avatar

Ja by som dala svojmu krstniatku 🙂 ona je taka mala princeznicka , velmi by ju potesil takyto darcek

20. feb 2022
avatar

Ovocie pre moje dievčatka dvojičky a staršiu dcérku 💞💖

20. feb 2022
avatar

Dobrý večer, do desiatového boxu by som dala kukurične tycinky, ktoré synček zbozňuje❤🥰🥰🥰 zeleninku, ovocie alebo obložene chlebiky, ktoré šu vyrezane do rôzných tvarov🥰🥰🍀🍀🍀

20. feb 2022
avatar

Synovi by som tam zabalila určite ovocie, minisendvič alebo brumíka 🙂.

20. feb 2022
avatar

No určite samé dobrotky 🤗

20. feb 2022
avatar

Ovocie a chrumky na vylety

20. feb 2022
avatar

To je krásny set ❤ dcérke by som tam balila určite občerstvenie na cesty a výlety ( kukur.chrumky, zeleninka, ovocie, brumík, jablčkove pochutinky, dosť cestujeme bola by u nás určite veľmi využiteľná ❤ a samozrejme nesmie chýbať jablckovy džusík alebo mrkvova stava, čajík ❤

20. feb 2022
avatar

fajnotky na vylety, piskoty, keksiky, ovocie, chrumky ...

20. feb 2022
avatar

Ovocie, obložený chlebík a zeleninku na výlet 🙂

20. feb 2022
avatar

Cleba, ovocie a zeleninu, a do flasky vodu

20. feb 2022
avatar

AHOJTE😍TAK MÔJ HUGO MÁ RÁD RUŽOVÚ💗MÁ RUŽOVÝ BICYKEL, RUŽOVÝ RUKSAK a všeličo iné ružové. ALE OBEDÁRIK NÉMÁ RUŽOVÝ. TAK, ABY MU VŠETKO LADILO DALA BY SOM MU DO OBEDÁRIKA, MALINY A MELÓN. DO FĽAŠE ČAJ MALINOVÝ.Inak viete že kedysi bola rúžová farbou mužov?My nemáme predsudky😉

20. feb 2022
avatar

Ak by bola možnosť aj pre chlapca tak by výhra potešila syna a dostával by do toho jeho obľúbené paniny a rajčiaky, papriku 🙃 a pitie ako obvykle čajík 😉 ale ak by bola len dievčenská, tak by sme výhrou potešili jedno dievčatko od bas z dediny, jej rodicia nemajú nazvyš korunky a verím tomu ze by sme ju stým potešili 💕

20. feb 2022
avatar

Ovocie na výlety z deťmi 😊

20. feb 2022
avatar

chlieb, ovocie, zeleninu a vodu na výlet

20. feb 2022
avatar

Pre prasynovca chlieb ovocie zeleninu vodu čaj 😀🧒🍊🍌🍎🍏🍐🍓🥝🍅🍅🥜🥜🥪🥪

20. feb 2022
avatar

Pre synov by som tam rada zabalila samé fajnove čerstvé ovocie, ktoré majú najradšej

21. feb 2022
avatar

ovocie 😉

21. feb 2022
avatar

vnučke na zdravú desiatu

21. feb 2022
avatar

Ja by som ho dala dcére

21. feb 2022
avatar

desiatu do školy 🙂

21. feb 2022
avatar

zdravú ovocnú desiatu

22. feb 2022