Takto krásne nám zakvitol kaktus 🌵❤️

Ahojte, ktorú peňaženku by ste si vybrali, tie co preferujete červenú farbu. Dakujem

(4 fotky)
avatar
vita_sosina založila diskusiu
Dnes o 17:14    

Právnická fakulta UK alebo UMB: Ktorá je lepšia?

Ahojte. Mám dilemu s výberom vysokej. Prijali ma na právnickú aj do Bratislavy, aj do Bystrice a neviem sa rozhodnúť aká škola bude lepšia. Chcem popri skolu aj brigádovať, takže nechcem sa bifliť cel

avatar
lauriikkk
Správa bola zmenená    Dnes o 16:39    

Pome urobiť veľkú letnú skupinu ľudia zo Žiliny na ig aspoň tých 15+

avatar
valeriatothova1 založila diskusiu
Dnes o 16:22    

1.atestacia pre učiteľku mš

Ako prebieha po novom od roku 2026 1.atestacia pre učiteľku mš

Jaskyňa Domica💗

💅💅💅

avatar
enka81 založila diskusiu
Dnes o 15:09    

Activity board BusyKids: Oplatí sa pre deti do akého veku?

Ahojte, máte niekto nieco podobne doma? Oplatí sa to? Chcela by som pre syna, ma 1 rok. Otázka znie, do akého veku sa deti vedeli s tym zabaviť? Oplatí sa väčší model alebo nieco menšie? Budem rada za

avatar
64jarka64 založila diskusiu
Dnes o 14:57    

Turistický vláčik v Nitre: Premáva až od 13 hodiny?

Prosim vas dobre tomu rozumiem,ze turisticky vlacik v Nitre bude pocas prazdnin premavat az od 13 tej hodiny?

Boli sme na "sportovom dni". Okrem atrakcii tam boli zadarmo rozne dobroty, ako to na takych akciach byva. Dcerka prisla, ze by si aj ona dala popcorn, avsak uz sa jej neusiel. Vedla nas sedelo asi 10-rocne dievca, ktore si ho spokojne chrumkalo a nasa bez hanby prisla za dievcatom so slovami: "Podelis sa so mnou o popcorn, prosim?" V duchu som uz rozmyslala, co dcere zas poviem, ak jej dievca ani neodpovie lebo toto su bezne reakcie, ze ak chce s niekym nadviazat kontakt, tak vacsinou sa cudzie deti tvaria, ze nevidia-nepocuju. 😄 Dievca sa na moje prekvapenie podelilo. Dcera podakovala, prisla ku mne s dvoma kuskami a jeden mi podala so slovami: "Mama, tento zjedz ty, vzala som ho pre teba." Velmi ma tym gestom dojala. 🩷 Velakrat som "slintala", ked som jej davala poslednu jahodu ci malinu, hoci som ju sama chcela a teraz mam pocit, ze sa mi to vracia spat. 🙂

avatar
adelina_modelina založila diskusiu
Dnes o 14:28    

Mám si oholiť nohy v jedenástich rokoch?

Som Adél.Mam 11 rokov.Ale neviem či si mám oholit nohy lebo moja spolužiačka si ich oholila.Chcela som sa to opýtať aj mamy ale tá iba povedala že aj ona v mojom veku ich mala chlpaté. Tak ja teraz ne

avatar
nika_nicol založila diskusiu
Dnes o 14:22    

Luxácia čeľustného disku bez redukcie: máte skúsenosti?

Ahojte nemáte niekto skúsenosť s luxaciou celustneho disku bez redukcie wilkes lll?

Muži môjho života. 🤍
Jeden je ten, o ktorého sa môžem oprieť, keď je život ľahký aj keď je ťažký. Druhý je ten, ktorého učíme kráčať vlastnou cestou a každý deň nám pripomína, aké dôležité sú láska, trpezlivosť a spoločné chvíle.
Medzi nimi som našla svoj domov. Nie v mieste, ale v ľuďoch.
Ďakujem, že ste moje bezpečie, môj pokoj aj moje najväčšie dobrodružstvo. Milujem vás viac, než sa dá opísať slovami. ❤️

(2 fotky)
avatar
laci1995 založila diskusiu
Dnes o 14:17    

Ako okoreniť vzťah sexom do trojky?

Ahojte, s manzelkou rozmyslame ako si okorenit vztah. Rozmyslame nad trojkou ci uz muz alebo zena chceme skusit oboje, aky mate nazor alebo kde niekoho takeho zohnat.

avatar
blackcat8885
Správa bola zmenená    Dnes o 14:00    

Máme oficiálne vĺča 💙

Sobotka 🗝️ Gardasee 🐟⛵️🪼

avatar
64jarka64
Správa bola zmenená    Dnes o 13:14    

Prosim vas aku kulmu odporucate na pekne vlnky?

Nemáte skúsenosť, dá sa orientovať (držať) časov letov pri zájazdoch cez Invia?

avatar
arah
Správa bola zmenená    Dnes o 12:49    

Ahojte idem robiť želatínový koláč s mandarinkami z konzervy chcem použiť na vrch šťavu s mandariniem koľko vody mám dať a zlatého klasu na veľký plech ďakujem za radu

avatar
anonymna435 založila diskusiu
Dnes o 12:46    

Pustili by ste 14-ročné dievča kúpať sa s kamarátkami?

Ahojte, chcem sa vás spýtať či by ste vy zo strany rodiča pustili vašu dcéru kúpať sa samu s jej kamarátkami. Mám 14 a moji rodičia poznajú všetky moje kamarátky s ktorými chcem ísť. Chceme ísť na Zem

Ahojte, aký kečup používate a odporúčate? Roky som kupovala jemný Hellmann's, ale už dlhšie nie som spokojná, je strašné riedky, vodový 😒

avatar
annel19 založila diskusiu
Dnes o 12:06    

Pridajte tipy na využitie levandule: krémiky a oleje

Baby, Nám krásnu levanduľu. Čo z nej? Usušiť, do skrine, jasné. No nejaký tip na kremik,olejčeky nemáte? Niečo osvedčené, tie ktoré s tým máte skúsenosti. Ďakujem vám 🙂

avatar
kati1414 založila diskusiu
Dnes o 12:02    

Oplatí sa kúpiť Fabini panvice?

Ahojte, oplatí sa kúpiť fabini panvice, alebo je to marketing ? 🙂

avatar
birdmadgirl založila diskusiu
Dnes o 11:39    

Je normálna pretrvávajúca bolesť po extrakcii osmičky?

Ahojte! Privítam vaše postrehy a skúsenosti. V pondelok mi extrahovali hornú osmičku. Všetko prebehlo hladko. Nemám horúčku, nenám opuch ani zápach z úst. Mojím problémom je pretrvávajúca bolesť (cca

Strana