
Americká chladnicka
Dobrý deň mám americkú chladničku Gorenje NRS9182VXB1 InverterCompressor nerez. Od včera poobede z ničoho nič prestala robiť ľad, skúšala som ju aj na chvíľu vypnúť zo siete ale nič. Vodu si natiahne
Po skončení nakrúcania Pána prsteňov Hobbiton osirel. Režiséri, herci i osvetľovači toto miesto opustili. Na zelených pahorkoch zostali iba hobitie nory — otvory vyhĺbené do svahov, obložené drevom, preglejkou a plastom.
Istý čas pôsobila celá scéna takmer opustene. Po kopcoch sa túlali ovce: spásali trávu na strechách niekdajších hobitích príbytkov, vchádzali dnu cez otvorené dvere a obhrýzali dráčové živé ploty, kedysi vysadené kvôli nakrúcaniu. Časť kulís sa pod dažďom a vetrom postupne rozpadávala.
Fanúšikovia si však cestu na toto miesto aj tak našli. Prichádzali, aby uzreli opustený Kraj, prechádzali sa pomedzi napoly zrútené nory a fotografovali sa pri naklonených dverách. Občas si niekto odniesol kúsok kulisy ako spomienku.
V roku 2009 sa Hobbiton začal obnovovať pre nakrúcanie Hobita. Tentoraz boli nory vybudované z kameňa a betónu, aby kulisy dokázali pretrvať celé desaťročia. Dnes sa tu nachádza jedna z najznámejších turistických atrakcií Nového Zélandu: návštevníkov sprevádzajú uličkami Kraja, ponúkajú im hobitie pivo a ukazujú slávny umelý strom, vytvorený osobitne pre film.
A predsa bolo v tých niekoľkých rokoch pustnutia čosi mimoriadne blízke skutočnému Stredozemiu. Zarastené pahorky, prázdne dvere a kulisy pomaly miznúce v čase vyzerali, akoby hobiti naozaj odišli — a už sa nikdy nemali vrátiť.

Strach z pravej prehliadky
Dobrý deň,dnes mám absolvovať gynekologickú prehliadku a mám z toho strach neviem čo ma čaká. Bolí to? Je to nepríjemné? Budem rada za vaše skúsenosti p.s. ešte som panna preto ma to tak desí nie rozh
#dm_letnapohoda Balenie na dovolenku - ochranný faktor nad 50 - v spreji, ultra sensitive 😎

Ktore mesto pre život?
Dobrý večer, už dlhšie premýšlam ktore mesto si vybrať a nazor od ľudí ktory tam žijú. Poprípade ktore by ste odporucili v tejto blizkosti Senec Pezinok Bratislava Senec mám rada bola som 10 mesia
K letu patrí ovocie : kokos a broskyňa rozmaznajú pokožku, jahody rozvoňajú pery, čerešničky roztancujú chuťové poháriky i ozdobia ušká. Takto vonia leto – ako dm drogerie markt. K letu proste patrí ovocie – na tanier i na telo. #dm_letnapohoda.
Môj moment letnej pohody. Vlastne náš. Lebo aj dcéry rovnako ako ja, milujú produkty dm drogerie markt. Skúšanie, nakupovanie, hodnotenie. A potom nekonečné dokupovanie osvedčených produktov. I vzájomné požičiavanie 🙂
Keby u nás niekto nazrel do skrinky v kúpeľni, asi by len vyvalil oči. Ani jedna návšteva mesta sa nezaobíde bez návštevy DM-ky. A v kabelke dlhočiznýýýýýýýýý zoznam...❤😀 #dm_letnapohoda.

Zelená voda
Ahojte,boli ste tento rok už na zelenej vode,?,cena vstupného?parkovné ostalo zadarmo? ďakujem
#dm_letnapohoda
Letná pohoda je pre mňa ležať na deke, mať pred sebou knihu a moje obľúbené cukríky a popri tom starať sa o seba s obľúbenými produktami 🙂
Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem

Prosím o radu.
Prosím o radu.Ideme v lete s dcérou 13 ročnou z Budapešti do Španielska letecky. Dcéra má iné priezvisko ako ja. Má vlastný pas. Kto máte skúsenosť,potrebujem suhlas otca.? Ďakujem
#dm_letnapohoda
Už sa teším na raňajky. Prajem všetkým pohodový štart do nového týždňa.
Ahojte.
Nepoznate nejake profily alebo skupiny (tu, instagram, facebook) o šetrení, planovaní jedalničkov, domacich rozpočtoch?

Ahojte.
Ahojte. Nepoznate nejake profily alebo skupiny (tu, instagram, facebook) o šetrení, planovaní jedalničkov, domacich rozpočtoch?

Aká je aktuálna situácia s medveďmi v Demänovskej doline?
Zdravím, syn ide na výlet do Demanovskej doliny, na Sinú, Ostredok, ako je to tam teraz s medvedmi, bývať bude v hoteli Fim, dakujem za odpovede

Máte skúsenosti s nákupom z e-shopu VidaXL?
Ahojte, objednával už niekto z e-shopu VidaXL.sk ? Aké máte skúsenosti ? Potrebujem záhradný nábytok...Ďakujem za recenzie.
#dm_letnapohoda pozdravujem všetkých v krásny horúci podvečer aj jedený kvet dokáže vytvoriť krásnu chvíľu....

Je bezpečné kupovať vajíčkový šalát v horúčave?
Kúpili by ste si v tomto teple vajíčkovy šalát v obchode? Žena hovorí, že z toho môžem dostať tak salmonelu, ale mne chuti a nebojím sa. Myslíte, že tieto lahodkarske potraviny skladujú dobre, kým sa
Ahojte, kto ste boli v Gdansku, z letiska ste ako išli do mesta? Viem, že chodí bus 210 na stanicu, aj Bolt sa dá, len som zvedavá na skúsenosti. Ďakujem 🙂













