avatar
larovnik založila diskusiu
18. máj 2026    

Zľava 10 € na prvý nákup Ploom online

Kľudne to môžete zdieľať známym a budú mať zľavu 10€ pri prvom nákupe online ploom.

avatar
nikolaalokin založila diskusiu
18. máj 2026    

Čo si myslíte o základnej škole v Mestečku?

Ahojte, nie sme z TN a otázka ZŠ sa nás bude tykat až budúci rok ale už teraz premýšľame, kam syna dať. Čo hovoríte na ZS v Mestečku? Mame to najbližšie k bydlisku, z hľadiska polohy je to pre nás naj

Dievčatá, prosím vás, poradte mi pre chapca komiksy, prave prečítal svoju prvú knižku, ,,chlapec ktorý urobil milion chyb " precital ju za par minút a som z toho cela bez seba, lebo mame nejaké diagnózy, hlavne poruchu reči a slabe porozumenie, komiksy su pre neho super, potrebujeme také jednoduché kde je vela obrazkov a nie moc scifi, take z bezneho života. Tuto mám vyhliadnutú, ale potrebujem tipy na ďalšie 🥰😍. Uplne som z toho happy, len si bucham hlavu, ze mi to nenapadlo skor.

Pozerajte STV 1. Reportéri. Problematika sa týka mnohých z vás.

avatar
klauduska007 založila diskusiu
18. máj 2026    

Ako zorganizovať malú svadbu v Prešove?

Čauko, idem si po radu, snad je tu nuekto skusenejsii ako ja Mala svadba v Prešove 15-20ludi. Ako by ste to riesili? Chceme v kostole(idealne mensi kedze nas nebude vela; v konkatedrale sa stratime) j

avatar
lubica9414 založila diskusiu
18. máj 2026    

Skúsenosti so základnou školou Brezová Piešťany

Najde sa tu niekto, kto ma realnu skusenost so ZS Brezova v Piestanoch? Zaujima ma pristup k ziakom, ci skola skutocne zije vyhlasenim, ze je miestom, kde majú všetci priestor objavovať, rásť a rozvíj

Odkiaĺ kupujete oblečenie 100 % bavlna pre deti s ekzemom? Ďakujem.

avatar
michaela404 založila diskusiu
18. máj 2026    

Skúsenosti s probiotikami Protrio na trávenie?

Prosim mate skusenosti s timito probiotikamy protrio na travenie

avatar
krstn003 založila diskusiu
18. máj 2026    

Ako zorganizovať dopravu na svadobnú hostinu?

Ahojte, zajednali sme autobus na svadbu. bolo mi povedané že autobus ide najprv len so ženíchovou rodinou, a že nevestina by už mala byť u nevesty doma predtým ako príde ženích a že až potom po obrade

Ahojte baby ,poraďte mi prosím pekne miesto v chorvatsku kde ste boli spokojne a hlavne aby to bolo aj pre malé deti ....Lopar nie ....dakujem

avatar
lulu19
Správa bola zmenená    18. máj 2026    

Moje 💙 .foto na tablo

(3 fotky)
avatar
dominikanj založila diskusiu
18. máj 2026    

Online párová terapia: Kde nájsť terapeuta?

Ahojte, poradte mi prosim paroveho terapeuta, ktory pracuje online? Dakujem

avatar
viva13 založila diskusiu
18. máj 2026    

Ako riešiť priberanie a nafukovanie v strednom veku?

Prosim nezmenila som stravovanie Ale za pol roka som pribrala 12kg a ide to hore mam 42r. Neporadite nieco vecer mam hrozne velke brucho a nedari sa mi chudnut. Prave naopak. Chystam sa obvodnemu no

Ahojte poraďte skupinu darovanie oblečenia 🙂 zháňam pre synčeka veľkosť 146 🙂 ďakujem

avatar
hrasocek12 založila diskusiu
18. máj 2026    

Kde jedia 6-ročné deti v Tetis Dunajská Lužná?

Ahoj menšie deti,ale nie až také malé jedia od 6tich rokov už dole v jedálni,alebo jedia stále v krabičkách zabalené jedlo?

😆

Ahojte! Neboli ste niektore teraz na jarnych vypredajoch (od 15.05 do 26.05) v Parndorfe v outlete? Oplati sa ist? Zaujimaju ma hlavne obchody pinko, coach a rituals🙏

avatar
michal7792 pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

Pôrod super, JIS oddelenie otrasne správanie personálu

Pôrod veľmi profesionálny a však samotné oddelenie JIS otras. Keď prišlo k tomu, že dieťatko malo 1500g, začal nátlak na hospitalizáciu matky, ktorá mala vážny dôvod na to, aby odmietla hospitalizáciu, nakoľko je aj dobrovoľná a to psychická úzkosť z nemocnici, ktorú potvrdila aj psychologička. Po odmietnutí hospitalizácie, aj keď sme vysvetlili všetky dôvody, za dieťatkom chodili každý deň, začal psychicky natlak na matku od sestriciek, výsmech jej úzkosťam z nemocnice, narážky na to, ako je zlá matka a ak by stratila mlieko, tak sa nič nedeje, bude dieťa na umelom mlieku. Keď sa to vyhrotilo, tak matka pri dieťati plakala celý čas, z návštev kde sme sa mali tešiť sa stal boj s personálom, nakoľko im už bolo za ťažko sa starať o bábätko, zatiaľ kým sedeli veľa krát na mobiloch a dokonca nám odmietli dovoliť aj pre baliť bábätko, stým že matke bola ponúknutá už samostatná izba. Celý konflikt sme museli riešiť až nakoniec zo zástupkyňou prednostky oddelenia, ktorá bola celým správaním sestričiek zhrozená a však keď sme si pozerali na druhý deň zdravotnú dokumentáciu, bola vedená jednostranne proti rodičom v snahe zamiest pod koberec všetky vážne incidenty, keď sestričky konali mimo svojich kompetencií a spravanie bolo absolútne neprípustné pre nemocnicu, ktorá si chce budovať také meno. Naša snahu o vyriešenie incidentov bola ignorovana aj vedením nemocnici a aj právnym oddelením. Matka dieťaťa ma miesto radosti s bábätká psychycku ujmu. Nikdy viac táto nemocnica. Je škoda že pri pôrode bola úplná profesionalita a potom ako celok nemocnici to pokazí otrasné správanie sestričiek, ktoré bolo úplne za čiarou.
avatar
kubo180 založila diskusiu
18. máj 2026    

Hypotekárna pomoc VUB: Kedy sa začne vyplácať?

Pomoc pri splácaní úveru na bývanie formou vrátenia časti zvýšenej splátky úveru na bývanie (ďalej len „hypotekárna pomoc“) mate niekto nejake info odkedy sa to ma vyplácať? 🙂

avatar
human_decodedd založila diskusiu
18. máj 2026    

Príjmu ma na bilingválne gymnázium ?

Ahojte aktuálne som v ôsmom ročníku. Skončila som 7. pod čiarov. Hlásilo sa vyše 300 detí a prijímajú len 24 žiakov. Ja tú školu mám na prvom mieste. Mám nejakú šancu či už ani nedúfať?

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či neviete poradiť nejakú dobrú a spoľahlivú agentúru alebo prácu v zahraničí. Už dlhší čas si hľadám prácu, ale zatiaľ sa mi nič nepodarilo nájsť.

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
18. máj 2026    

Pečiatkové mydlá sú u nás v kurze 🙌🏻👌 Okrem tohto babylove minule s nami domov z #dm putovalo aj pečiatkové mydlo Labková patrola. Modré. Veľmi modré... 😅 A tak putovala náplň veľmi rýchlo preč, lebo modré bolo všetko naokolo 🙈 A tá (ne)vôňa ani nehovorím. Zachránila to však táto náhradná náplň, ktorá funguje skvele s oboma pečiatkovými mydlami 🫧