Ahojte,varila som sviečkovú a usypalo sa mi čierne korenie viac ako by bolo treba ako ju zachránil ďakujem za rady

Materstvo v jednej fotke

Prosím vás kde kupujete fakt dobré,chutné arašidové maslo?Ďakujem veľmi pekne.🤎🤎🤎🤎

avatar
gerrwie_girl
Správa bola zmenená    17. máj 2026    

Baby tak dostala sa mi do rúk vzorka tohoto čuda nad ktorym som dlho predlho váhala. A uz presne viem ze to nechcem. Dala som to do prania a to prádlo neskutočne páchne (vôňa je fajn ale tak silná ze to az pachne). Ved toto ked si na seba dam tak si nemôžem ani dat svoj parfém lebo by sa to bilo. To som dostala taku maličkú vzorku, takze som ju dala celú. To bezne dávate take množstvo? Ci zle som urobila ked som to tam naliala cele? Aj na omak je to prádlo akési cudne. Vďaka za rady.

avatar
misinka0611
Správa bola zmenená    17. máj 2026    

Včera sme to zvládli za tri body a dnes nastúpime proti Taliansku v bráne s Gajanom. Hlavaj nie je na súpiske kvôli zdravotnému dôvodu. Dúfam, že bude v poriadku. Váš tip na výsledok? Môj 4:1 pre Slovensko 🇸🇰.

💕💞💞💞💞💞

Synovi sme na narodky kúpili Monopoly Kočky, očividne má úspech 🤗😄

avatar
jajo1 založila diskusiu
17. máj 2026    

Aké doklady sú potrebné na druhú atestáciu učiteľa v Trnave?

Prosím vás, dievčatá, ktoré ste robili druhú atestáciu učiteľa v Trnave na Truni, prikladali ste k žiadosti/portfóliu aj overenú kópiu dokladu o prvej atestácii alebo stačil len vš diplom a potvrdenie

avatar
lenca22 založila diskusiu
17. máj 2026    

Máte skúsenosti s cvičením v MMC Performance?

Ahojte ma niekto skúsenosť s cvičením v MMC Performance SK ? Ďakujem

avatar
alzbetazv založila diskusiu
17. máj 2026    

Poradíte kožného lekára v Zvolene alebo Banskej Bystric, ktorý berie nových pacientov?

Dobrý deň... Vie mi niekto poradiť kožného lekára ZV,BB, kde by ma vyšetrili ako nového pacienta ?? ďakujem za tipy.

avatar
naty_123 založila diskusiu
17. máj 2026    

Jezinku, opat na materskej 🤣🤪 Mame tu slabsieho jedinca🍼

avatar
xopino založila diskusiu
17. máj 2026    

Motivácia mladých pracovať za nízke mzdy

Nedávno sa mi známy starší pán sťažoval ako sa mladým nechce robiť, nerobia v práci nič navyše, mala iniciatíva dokonca flakanie povinnosti alebo schválne vyhybanie sa im, nehovoril že všetci ale veľk

Nevybavovala ste si niektorá nový OP mne konci čoskoro dosla mi aj smska , medzi tým sme sa aj presťahovala do nového..ale není sme zobratý, vraj tam treba daky podpis na koho je ten dom písaný, ... nemáte skúsenosť? Co to ako ma vyzerať a čo ešte treba doniesť. Mame aj deti. Tuším prefotene rodné listy. Ďakujem za pomoc

Je tu nejaka skupina o knihach prosim?

😆

avatar
vierax založila diskusiu
17. máj 2026    

Musí sa dôchodok z 3. piliera písať do daňového priznania?

Neviete, či sa píše dôchodok vyplácaný z 3. piliera do daňového priznania?

Dobre rano..prosim Vas poradte mi nejaky dobry krem na vrasky pod očami. Dakujem .

avatar
kvetkahana založila diskusiu
17. máj 2026    

Môžem mať nádej na tehotenstvo?

Ahojte po 3 rokoch snaženia, 2 biochemických a už odporúčaní od lekára na inseminaciu, dnes ráno 10dpo (viem že skoro ale tak ma bolia kríže…) myslite, že by to mohlo byt a vidíte tam niečo tiež, či m

avatar
ivka1103 založila diskusiu
16. máj 2026    
avatar
dolka899 pridala hodnotenie
16. máj 2026    
skúsenosť

Jemný a kvalitný spací vak od Vačice 💕 - vyrobený s láskou a každý detail je premyslený.

Spací vak Vačice Fresh z biobavlny poteší kvalitou materiálu. Je ľahučký, jemný, nebielený a ocenila som, že ho netreba prať pred prvým použitím. Dcérka (takmer 4 roky) si ho vie sama obliecť aj vyzliecť. Veľké plus je oversize strih a otvor na nožičky, takže neobmedzuje v pohybe. Keďže sa dcérka pri spaní potí na hlavičke, hľadali sme vhodné riešenie na spanie a do toho prišla možnosť testovania tohoto vaku, ktorý je tak skvelý. Pri jeho použití vidieť, že bol vyrobený s láskou a každý detail je premyslený. Odporúčam aj pre väčšie deti, máme veľkosť L.
avatar
llucyyy založila diskusiu
16. máj 2026    

Kto mi uháčkuje bábiku Františka z Assisi?

Dobrý večer, nepoznáte prosím niekoho kto by mi vedel uháčkovať takúto bábiku Františka z Assisi za normálnu cenu? (60eur max). Vďaka za každú odpoveď. Priložené fotky sú len ilustračné 😇

avatar
pettom19 založila diskusiu
16. máj 2026    

Čo kúpiť ako dar 5-mesačnému dieťaťu ku krstu?

Ahojte. Prosim, poradte. Svagrina (manzelova sestra) bude krstit syna. My s muzom sme pozvani na krst, ale nebudeme krstni rodicia. Planujeme dat peniaze do obalky, ale chceli by sme malemu este nieco

Dočkáme sa aj my politikov,na ktorých budeme môcť byť hrdí?

avatar
salsa173 založila diskusiu
16. máj 2026    

Pomoc a podpora pre Filipka: Rehabilitácia po operácii mozgu

Prosíme o pomoc pre nášho jediného synčeka Filipka. 🙏💕🧡❤️ Filipko je úžasný 10-ročný chlapec, ktorého zvedavosť a chuť žiť sú silnejšie než prekážky, ktoré mu osud postavil do cesty. Je to náš vytúže