Ahojte,varila som sviečkovú a usypalo sa mi čierne korenie viac ako by bolo treba ako ju zachránil ďakujem za rady
Prosím vás kde kupujete fakt dobré,chutné arašidové maslo?Ďakujem veľmi pekne.🤎🤎🤎🤎
Baby tak dostala sa mi do rúk vzorka tohoto čuda nad ktorym som dlho predlho váhala. A uz presne viem ze to nechcem. Dala som to do prania a to prádlo neskutočne páchne (vôňa je fajn ale tak silná ze to az pachne). Ved toto ked si na seba dam tak si nemôžem ani dat svoj parfém lebo by sa to bilo. To som dostala taku maličkú vzorku, takze som ju dala celú. To bezne dávate take množstvo? Ci zle som urobila ked som to tam naliala cele? Aj na omak je to prádlo akési cudne. Vďaka za rady.

Aké doklady sú potrebné na druhú atestáciu učiteľa v Trnave?
Prosím vás, dievčatá, ktoré ste robili druhú atestáciu učiteľa v Trnave na Truni, prikladali ste k žiadosti/portfóliu aj overenú kópiu dokladu o prvej atestácii alebo stačil len vš diplom a potvrdenie

Máte skúsenosti s cvičením v MMC Performance?
Ahojte ma niekto skúsenosť s cvičením v MMC Performance SK ? Ďakujem

Poradíte kožného lekára v Zvolene alebo Banskej Bystric, ktorý berie nových pacientov?
Dobrý deň... Vie mi niekto poradiť kožného lekára ZV,BB, kde by ma vyšetrili ako nového pacienta ?? ďakujem za tipy.

Čo jedia vaše deti vo veku 6,5 mesiaca?
Ako a čo papaju vaše deti?🙂 dajte inspo

Motivácia mladých pracovať za nízke mzdy
Nedávno sa mi známy starší pán sťažoval ako sa mladým nechce robiť, nerobia v práci nič navyše, mala iniciatíva dokonca flakanie povinnosti alebo schválne vyhybanie sa im, nehovoril že všetci ale veľk
Nevybavovala ste si niektorá nový OP mne konci čoskoro dosla mi aj smska , medzi tým sme sa aj presťahovala do nového..ale není sme zobratý, vraj tam treba daky podpis na koho je ten dom písaný, ... nemáte skúsenosť? Co to ako ma vyzerať a čo ešte treba doniesť. Mame aj deti. Tuším prefotene rodné listy. Ďakujem za pomoc
Je tu nejaka skupina o knihach prosim?

Musí sa dôchodok z 3. piliera písať do daňového priznania?
Neviete, či sa píše dôchodok vyplácaný z 3. piliera do daňového priznania?
Dobre rano..prosim Vas poradte mi nejaky dobry krem na vrasky pod očami. Dakujem .

Môžem mať nádej na tehotenstvo?
Ahojte po 3 rokoch snaženia, 2 biochemických a už odporúčaní od lekára na inseminaciu, dnes ráno 10dpo (viem že skoro ale tak ma bolia kríže…) myslite, že by to mohlo byt a vidíte tam niečo tiež, či m

Má niekto skúsenosť s cystou na pečeni?
Ahojte, ma niekto prosim skusenost s cystou na peceni?

Jemný a kvalitný spací vak od Vačice 💕 - vyrobený s láskou a každý detail je premyslený.

Kto mi uháčkuje bábiku Františka z Assisi?
Dobrý večer, nepoznáte prosím niekoho kto by mi vedel uháčkovať takúto bábiku Františka z Assisi za normálnu cenu? (60eur max). Vďaka za každú odpoveď. Priložené fotky sú len ilustračné 😇

Čo kúpiť ako dar 5-mesačnému dieťaťu ku krstu?
Ahojte. Prosim, poradte. Svagrina (manzelova sestra) bude krstit syna. My s muzom sme pozvani na krst, ale nebudeme krstni rodicia. Planujeme dat peniaze do obalky, ale chceli by sme malemu este nieco

Pomoc a podpora pre Filipka: Rehabilitácia po operácii mozgu
Prosíme o pomoc pre nášho jediného synčeka Filipka. 🙏💕🧡❤️ Filipko je úžasný 10-ročný chlapec, ktorého zvedavosť a chuť žiť sú silnejšie než prekážky, ktoré mu osud postavil do cesty. Je to náš vytúže







