Poctivo som vyskúšala 👄👄 a teda rúž sa stal mojim favoritom. Spolu s mojou obľúbenou ceruzkou na perách vyzerá famózne👄, maskara ma dosť tvrdú kefku a korektor je momentálne skôr na kontúry keďže je dosť tmavý, no ľahko rozpracovateľný.
#test_dm61

Ahojte🙂 Dávam typ na úžasný resort hlavne pre rodiny s deťmi - Mövenpick BalaLand Resort Lake Balaton. Jedným slovom raj pre deti. Krásny resort, vynikajúce jedlo, ochotný personál. Veľmi odporúčam 👍🏻

avatar
sarakk založila diskusiu
16. máj 2026    

Skúsenosti s odchodom od rodičov kvôli konfliktom

Ahojte, obraciam sa na tých z vás, ktorí ste sa v mladšom veku odsťahovali od rodičov kvôli hádkam, agresivite alebo náročnej situácii doma. Budem veľmi vďačná, ak sa podelíte o svoj príbeh – čo bola

Fussili so zelenou špargľou a bazalkovo citrónovým pestom + navrch buratta a chilli 🙂

"Skrotiť znamená vytvoriť si putá." ❤️

avatar
mima343 založila diskusiu
16. máj 2026    

Máte skúsenosti s mobilným kontajnerom na prenájom?

Ahojte ,rozmýšľame nad kúpou mobilného kontajnera tak do 10 000€ samozrejme by sme si ho dokončili ,lebo sú aj vyššie ceny ale máme v rodine stavbárov elektrikárov 😊Mobilný kontajner by bol na prenájo

avatar
sarakk založila diskusiu
16. máj 2026    

Čakajú vás prjíímačky na pedagogiku? Ako sa pripravujete?

Ahojte chystá sa niekto na prímačky na predškolskú a elementárnu pedagogiku ako sa pripravujete učíte sa niečo alebo nie?

avatar
beusa9
Správa bola zmenená    16. máj 2026    

🌸🌹💗od BABKY💗🌹🌸

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, vyprážaná cuketa, zemiaky, uhorkový šalát, punčový puding

(3 fotky)

Su v pohode tieto vaky z Temu? Máte niekto, spokojne ste?

Ja im hovorim zimne papucky 😁❤️

(2 fotky)

ahojte žienky, žiadam Vás o radu… dcéra bude mať čoskoro 18 a samozrejme kupujeme darčeky…
Veľmi žobroní o olej a kondicioner sole de janero… Aké máte s tými produktami skúsenosti vy? Oplatí sa to kupovať? Ma doma radu 62 a chce z toho aj tie 2 veci lenže ani jedna z nás nevie ako to vonia a ci to voní rovnako 62. Budem rada za vaše odpovede. (necakam že olej bude nejako ošetrujúci, len ci je voňavý)

(2 fotky)

Baby co mate program TLC, ide vam teraz preklad na tom programe? Pozeram 90 dnovych snubencov a nepreklada mi to do cestiny.

Mamičky, rada by som zverejnila varovanie pred podvodníkmi!
Včera som parkovala v Trenčíne, pred OC Laugarício,bola som s krpcom na detskom ihrisku. Po návrate k autu, som si našla za stieračom lístok, že neviem parkovať a dverami som niekomu oškrela auto. Obzerala som auto,na mojom aute nič nebolo,len bolo špinavé ako v tomto počasí a pod dverami mikro tmavomodrá bodka,od kolegyninho Kodiaqu. Volám na číslo, chlap začal vrešťať do telefónu, či to popieram, do toho vrešťala nejaká žena,že má fotky, že to zistí aj na kamerách. Pýtala som sa,že kedy oni parkovali, tak,že 16.20, my sme s krpcom mali auto zaparkované už 15.04. Hovorím,že časovo to nesedí, tak vyrukoval na mňa z tým, že som musela z toho Laugarícia isto ísť do auta , ako úplne nátlakové reči...od neho aj od nej.
Povedala som,že ok,auto má poistku, príďte sem, pozrieme sa na to a vyriešime to, nahlásime na poisťovňu.To odmietol, že nemá čas.
Zaslal fotku modrošedej Toyoty Coroly s vodorovne oškretou kľučkou a špinavé stekance môjho auta aj s mojím EČV. Jeho EČV na fotkách nie je.
No,ja mám vysoké SUV a keby som do neho dverami treskla,má zvislý škrabanec na dverách, skôr pod oknom. Toto bola vodorovne oškretá kľučka🤦‍♂️ spôsobená,keď bolo auto v pohybe. Proste fyzika nepustí🤷‍♀️ Odkázala som ich na kamerové záznamy.
Dajte si pozor mamičky, podľa mňa hľadajú obete /najlepšie mamičky s malými deťmi/, vyvíjajú nátlak, aby sa zľakli a poslali peniaze na ruku či na účet,namiesto riešenia cez poisťovňu. Nedajte sa zastrašiť !

avatar
felindaOverená organizácia
Správa bola zmenená    16. máj 2026    

❤️zo života v zariadení ❤️ Približne 20 detí z nášho centra dostane možnosť zažiť niečo, čo mnohým z nich v živote chýbalo – pocit radosti, pokoja a bezpečia.

Tieto deti si prešli náročnými životnými skúsenosťami, ktoré zanechali stopy na ich detstve. Namiesto bezstarostných chvíľ museli často čeliť strachu, neistote či bolestivým situáciám doma. O to viac potrebujú prostredie, kde sa budú cítiť prijaté, vypočuté a v bezpečí.

Popri odbornej pomoci však potrebujú aj obyčajné, no nesmierne dôležité chvíle, počas ktorých môžu cítiť pokoj, prijatie, radosť a bezpečie.

Práve preto sa organizuje tábor plný aktivít, dobrodružstiev, smiechu a nových priateľstiev. Tento tábor má však aj oveľa hlbší význam. Nie je to len obyčajný letný pobyt – ide o terapeutický tábor, kde sa stretne tím odborníkov, ktorí hravou a citlivou formou pomôžu deťom, ktoré to najviac potrebujú.

Chceme im dopriať zážitky, na ktoré budú spomínať s úsmevom, a zároveň im pomôcť znovu budovať pocit dôvery, bezpečia a vlastnej hodnoty.

Preto sa na vás obraciame s prosbou o pomoc a podporu. Každý príspevok môže pomôcť vytvoriť miesto, kde budú môcť byť deti aspoň na chvíľu jednoducho deťmi. Jedno miesto stojí 150 € , niečo samozrejme máme našetrené, no pomoc nám je potrebná.
Bankové spojenie je v priloženom linku :

https://briezdenie.sk/kontakt/

Pripadne ako obvykle mi napíšte ❤️

Ďakujem

U BABKY

(3 fotky)
avatar
ideapad založila diskusiu
16. máj 2026    

Čo jesť a čomu sa vyhýbať v prvom mesiaci tehotenstva?

Poprosím poraďte čo užívať v 1mesiaci tehotenstva zatiaľ beriem Femibion 1 a čo jesť a čomu sa vyhýbať. Veľa je tu mamičiek a poprosím radu či môžem niečo užívať pri bolestiach (bolesti od zadku a pok

avatar
pavla013 založila diskusiu
16. máj 2026    

Tricklandia alebo Ilúzia? Kam sa oplatí vyraziť?

Ahojte. Poraďte čo je lepšie, väčšie... Kde sa oplatí viac ísť do Tricklandie alebo Ilúzie? Prípadne ak viete o niečom podobnom kľudne napíšte. Ďakujem 🙂

avatar
oliverceky založila diskusiu
16. máj 2026    

Odporúčate hotel Medena v Trogire pre dospelých?

Doporučujete tento hotel pre dospelých? Doprava by bola letecky. Ďakujem

avatar
mary115 založila diskusiu
16. máj 2026    

Poraďte masť na tmavé fľaky po alergii na náplaste

Baby už som to tu dávala 🙏ale aký krém na odrlacene miesta 🙏ja. Som mala asi alergickú reakciu na náplaste a na tých rohoch som mala až červené a ledva som odlepila .Dávala som si repík aj maste a nič

avatar
lolalo50 založila diskusiu
16. máj 2026    

Ako si vybrať bilingválne gymnázium v Bratislave?

Mam záujem o bilingválne gymnázium z 8,od septembra by som sa pripravovala ale neviem na aké v Bratislave lebo nemam zase najlepšie vedomosti ucim sa dobre 1-2ky ale tie 2ky sa na gymnáziu neočakávajú

avatar
matej223 založila diskusiu
16. máj 2026    

Následky fyzického trestania dieťaťa na jeho psychiku

Pre dieťa je rodič celým vesmírom. Keď ho rodič udrie, dieťaťu sa rozbije celý jeho vesmír. Nastáva moment absolútneho chaosu. Kto ma má milovať mi ubližuje. Táto bolesť nie je fyzická. Fyzická boles

ženy prosím Vás… riešili ste niekedy neuznanie reklamácie v Zare? ak áno kde? predajňa osobne?

Ake ruksaky beriete do lietadla ako príručne? Mate nejake dobre tipy?