Kocky, Druha šanca vcera kto pozeral, spravne som pochopila, ze simona odpojil od pristrojov kolenik? Bolo to tam akesi cele zamotane a viem, ze niektoré mate napozerane aj dopredu🙂
ahojte baby, co mate dlhsie roboticky vysavac, oplati sa to este davat opravovat, ci mam kupit novy? Moj ma uz 8 rokov, bateria sa uz menila 2x, aj koliesko som menila. No teraz uz netaha, chodi dookola, proste asi viac veci je na nom v neporiadku. Vtedy stal novy 700 eur, je to roomba, no predpokladam ze teraz su uz vykonnejsie a co pozeram tak aj lacnejsie. Ak dam za opravu 100 eur, to si mozem este nieco prilozit a kupit novy. Ci zle rozmyslam? Na druhej strane je to neekologicke, stale len nove kupovat a vytvarat elektronicky odpad.
Materska skolka, desiaty den. Dnes plakal len ráno, chvilku. Dnes prvy krat isiel bez placu. 🙂 som na neho pysna.
1/9 @majka287 , @zuzanacoci , @lucyivo , @maria39, @salome51, @myrca_m , @marci987, @trinity246 @nitranka03 , @nataly86, @denisah 2/9 @mata90 , @lucy8lucy , @ink , @anabella111, @biba2014 , @krasota @23lussy23 @dorotkamoja @susy5 3/9 @lubicagasparik @ivka1404 , @janahladka , @danushik , @06katka , @lilie0307 @kaciatko88 , @1slniecko66 , @princeznasofi , @denisbg @jankka30 @cacka 4/9 @18dorot, @boriik @terezka1947, @tinka1601 , @originaltea , @juliankaaa @jamajkaback @juliaailuj1 5/9 @vero96 @sashinka25 , @forbym, @miskaamatko @lienka175 @mira 6/9 @lenushka27 @jarusmischo 7/9 @skarabeus1111 @atunko , @zuzu9906, @marci987 @ivanna132 8/9 @katka244 @gala3 @placem 9/9 @elsinka29 , @janka @snickers01 , @janikes , @andy1985 @daniela87sk
Ahojte tento rok som mala prvý krát paradajky na balkóne vo veľkých kvetináčoch ako by som mohla tu zeminu prezimovat
Pamätáte si na Buffy? 🙌🧛 Toto sú čisté spomienky. A moja prvá platonická láska v podobe Angela 😍😂 Deti spia, #babylove dojčiaci čaj (môj obľúbený👌) uvarený a sadám k počítaču s Buffy v pozadí. Už zopár dní si dávam takúto kombináciu a celkom sa pri tých upíroch dobre maká 😁
Baby, Pikaluna legíny, áno - nie? Oplatia sa? Teraz majú fajn akciu, tak rozmýšľam skúsiť. A veľkosti sedia? Ak som L, XL stačí stredná, či tie väčšie? Máte niekto od nich aj na zimu? Oproti Lelosi viete porovnať?
Dobrý deň. Kde je nultý ročník alebo prípravný ročník do prvého ročníka v Bratislave? Ďakujem
Dievčatá,či je dobré na pms, okrem gynexu. Dakujem
Vonku 11, voda má 15.... Však, prečo sa nezohriať 🤣🤣🤣 Sitno je proste Sitno...
Dievčatá koľko máte doma stupňov? Ja mám 17!!!! Kokso, zakurila som. Muž má síce prizabije keď príde ale nám s deťmi je už zima neskutočná. To sa veru čajom a mikinou nevyrieši.


























































