
Je možné, že má moja dcéra tourettov syndróm?
Ahojte.. Mám dcérku ktorá má 13 rokov. Od mala má tiky ale brali sme to len ako zlozvyky, keďže je už ale staršia začína ju to trápiť. Tvrdí že to nevie kontrolovať hoci sa veľmi snaží pretože sa za t

Môže zápcha u bábätka súvisieť s umelým mliekom?
Ahojte mám 2 týždňového syna. Kedže som nemala mlieko lekár nám predpísal Beba expert sensitiv.. zo začiatku super od včera mi malý kaká bobky.. a vidno že sa mu zle tlačí včera som stihla volať pedia
Ahojte potaďte oblečko na cvičenie, ktoré v páse nezlieza, niw je priesvitné a nemá výrez v zadku

Traktoriada v Čiernej Lehote
Pozna niekto tuto akciu? Ma byt 8. Augusta v obci Cierna Lehota, okres Banovce na Bebravou. Je to 2. rocnik. Bol niekto osobne predosle roky? Ak ano, mali preteky traktorov aj cez blatove mlaky ci len
Ahojte, je tu skupina Grécko? Nejako ju neviem nájsť

Je potrebná sklerotizácia kŕčových žíl?
caute pridavam foto ohladom krcovych zil myslite ze je potrebna sklerotizacia dakujem za odpovede poradte niaku kliniku v ba dakujem
Le mini makaron.Ste spokojné tie,ktoré používate?Ďakujem
Moja letná pohoda nie je len o slnku a oddychu, ale aj o bezstarostných chvíľach v prírode. 🌿
Či už vyrážame na prechádzku lesom, na výlet alebo len objavovať nové miesta, títo malí pomocníci majú vždy miesto v našom batohu. Jeden chráni pred nevítanými návštevníkmi a druhý je pripravený pomôcť, keď nás predsa len niečo poštípe. 😊
Pretože tie najkrajšie zážitky vznikajú vtedy, keď si môžeme prírodu užívať naplno a bez starostí. 🍀

Pridajte odporúčania na onkológa v Košiciach a jeho kontakt
Poraďte dobrého onkológa v Košiciach. Pripadne aj ako ho kontaktovať . Ďakujem vopred.

Horúčavy 2026: Ako sa vyrovnávate s teplom?
Google mi našlo z každého roku, diskusiu o tom, na tomto fóre. Ale do starých tém, sa vraj nepíše. My sme naštastie v starom type rodinného domu, takže vo vnútri, nieje až tak teplo a dusno. Ale známi

Možné príznaky tehotenstva: Meškanie a slabá čiarka na teste?
Dievčatá 8 dní mi meškajú moje dni. Bola som 5 dní po meškaní u gynekologičky a tá mi povedala že vidí niečo na obrazovke podozrivé miesto v maternici. Vzala mi HCG vyšlo 0.10 vravela že to nieje ani

Máte skúsenosti s operáciou horných viečok v Košiciach
Ahojte máte niekto skúsenosti s operáciou horných viecok v Košiciach ? Podelte sa so skúsenosťami konkrétnu kliniku aj sumu poprosím 🙂
#dm_letnapohoda
Konečne slnečná sobota, všade vôňa bazy a sena 👍 Aj na bajku samozrejme nielen s prilbou, ale aj s ochranou proti slnku 🌞

Cestovali ste cez cestovnú kanceláriu Tui?
Prosím cestoval niekto cez Tui cestovku?,vsimla som si,že sídlia aj v Bratislave.Dakujem za odpovede...
Dnes som operovala.
Úspešne.
Pacient prežil!😅
.
Niekedy tento mesiac tu jedna baba pridala tip na odkôstkovanie čerešní. Tak som sa inšpirovala. Hľadala som v kuchyni niečo dostatočne pevné a s dierou tak akurát. Nakoniec to bolo denko, ktoré používam veľmi málo, lebo mi 'nesadlo'. Ale na čerešne sa tá diera na ňom hodila presne.
Ako nástroj na vytlačenie som použila slamku z tvrdého plastu. Skúšala som aj bambusovú slamku, ale tá má hrubú stenu a ťažšie prerazí šupku čerešne.
Tak rýchlo a jednoducho to šlo! Odporúčam!!!
Pri práci dajte pozor na šťavu, ktorá z ovocia občas strieka do priestoru😉.
P.S.: bublanina sa už pečie 😋

Ragády na prsníku: Ako zmierniť bolesť pri dojčení?
Zdravim vsetky mamicky! Mam 2 tyzdnove babatko ktore som rodila sekciou, v porodnici sme prikrmovali Nutrilonom. Zo zaciatku mi netieklo mliecko a nevedeli sme sa uplne prisat ale po prepusteni domov
Ahojte. Žienky, riešili by ste stratenú vypchávku v práčke? Určite ju práčka vcucla, v dolnom filtre nie je. Mám volať opravára? Pravdepodobne bude práčka prať ďalej normálne. Ďakujem.












