Máte niekto skúsenosť s tým novým tlačivom na colnici? Ako to funguje? Ďakujem 🙂

Ešte test na cukor a hurá domov.
Som nevedela, že to sa 3hod čaká.
Aj vy ste si samé musela zohnať glukózu?
Podla lekárov sme krátky ale ťažký 😨
Pohlavie nevieme.
Už sa teším a dúfam že bude všetko v poriadku.

Aby ste si nemysleli, nezabudla som ale ja stale testujem a dneska vecer, aspon by som chcela🙂 zverejnim recenziu tu https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-biomila/
ale dneska este upeciem domace zemle🙂 #test_biomila

SLADKÉ UHLIE
200 g kryštálového cukru uvaríme v dvoch deci vody až kým nezačne hnednúť. Vymiešame bielko so 100 g práškového cukru, pridáme 3 kvapky citrónovej šťavy, lyžicu brandy a čierne potravinárske farbivo. Nalejeme do uvareného cukru a minútu-dve povaríme. Zmes nalejeme do vymastenej nádoby a necháme vysušiť. Uschnuté nalámeme na malé kúsky, vložíme do mikulášskych balíčkov..

@maeh comment vas tu ?

avatar
weke
4. nov 2016    

Jesen 😊

(12 fotiek)

náhodou niekto, kto vyrába alebo radu na niekoho, kto vyrába rodinné kalendáre? tie s visiacimi srdiečkami? ďakujem

a este jedno o zenach, alebo ako mysli chlap 😀 http://www.mojevideo.sk/video/28980/juraj_soko_...

maminkynemaminky počula som že od noveho roku teda 2017 sa má zvyšovať materská na 75 percent je to len navrh alebo to je už aj schvalené neviete niektorá? vdaka

Dobré ránko...juchúúú piatok 😉
Včera u nás doma padlo viac odpovedí😀 V ktorej krabici sa nachádza auto? Ku každej krabici pritom platí konkrétne tvrdenie. Iba JEDNO z týchto tvrdení je pravdivé 😲🙂

#sutaz
#srdiecka
#citroen

chcete sa zasmiat, zasmejte sa a hlavne nevolajte socialku, som normalna😀 trosku odviazat sa nezaskodi

Bre ranko 🙂 Jeden niekedy nestaci 🙂 😇😝😉😂

Piatok bez mäsa ? No problem 🙂 Odporúčam 15 minútovú zeleninu na olivovom oleji s fetou, alebo iným fajným syrom.
Viete aké je zloženie originál FETY?
Skúšali ste už kombináciu cuketa, červená paprika, baklažán?
Viac vylepšených a rýchlych receptov nájdete na blogu.
https://www.dusanplichta.com/

#zmenaranajok #vyzivadeti #dobrachut #skvelypocit #obed #vecera

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
4. nov 2016    

Krásne piatkové ránko prajem 🙂 Posledná prebúdzačka za 2 #srdiecka ❤ pre tetno týždeň bude logická úloha 🙂 Opäť tu máme našu dvojku "Sam a Max". Pomôžete im vyriešiť, ktorý tvar vznikne po zložení? Ako sa im darí pri riešení ostatných úloh, môžete vidieť napríklad aj dnes o 13:00 na Ťuki TV 🙂
#magio_tv, #tuki_tv

Vaše skúsenosti so vzdelávacím portálom Kozmix.sk

Minulý týždeň sme vám predstavili malého zvedavého mimozemšťana Kozmixa a jeho veselých kamarátov. Každú z vás, ktorá nám správne v komentári uviedla ich mená, sme odmenili 5 srdiečkami.

Kozmix však nie je len mimozemšťan, Kozmix je vzdelávací portál plný rôznych digitálnych lekcií pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Vytvorili ho tí najpovolanejší – odborníci z oblasti vzdelávania. Je určený pre použitie v škole na obohatenie klasickej výučby alebo aj na precvičovanie učiva v domácom prostredí.

AKTUALIZÁCIA: Recenzie mamičiek a oteckov, ktorí sa zúčastnili modelovej hodiny s Kozmixom nájdete v tomto fóre

Chcete zažiť so svojimi deťmi netradičné a zároveň príjemné nedeľné popoludnie a na vlastné oči vidieť ako moderne, hravo a pútavo sa dnes môžu vzdelávať vaše deti?

Zúčastnite sa so svojím školákom jedinečnej modelovej hodiny dňa 13.11.2016 o 14:00 hod. v moderných priestoroch neziskovej organizácie EDULAB v Bratislave.

Navyše odídete z hodiny nielen plná zážitkov, ale aj s malou pozornosťou od Kozmixa pre vaše dieťa.

Moj velkac dnes prvy krat spal uplne sam ❤

Dobré ránko. My už cestujeme. Kto uhadne kam, pošlem 5 srdiečok ❤

#test_interpharm Konecne bylinna voda, z ktorej citit bylinky a nie chemiu. 👏 Ja tam citim harmancek ☀

Sharli povedala Pači..a farby po anglicky...cely den opakovala farby...superrrrr

#testovanie
Aj u nás sa testuje vo veľkom. Dnes boli na rade nové bezpečnostné štíty proti mimozemskej civilizácii. 😀 Doporučujeme vyskúšať 😀

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
3. nov 2016    

🙈😄

Dnešný večer bude kúzelný - Now you see me 2 (Podfukári 2) 😉 Prvá časť sa mi páčila, tak som zvedavá na toto pokračovanie. Videli ste ho už? Páčilo sa?

:( Asi sa mi u neujde :( Máte niekto kúpené ?

To ktora dobrá duša mi poslala toľko xxx srdiečok???😱😱💖dakujeeeem moooc aj keď neviem komu???