Bolesť pod bruškom v 5. týždni tehotenstva

miseliiik
25. mar 2019

Ahojte ,chcem sa opytat do kedy vas bolelo pod bruskom ? mam bolesti podobne ako ked cakam menštruáciu, ale slabučke a mam ich od kedy som mala dostat menštruáciu
Lekárke som otom hovorila no nijak sa k tomu nevyjadrila iba mam ist o 10 dni na kontrolu
som v 5tyzdni
viem ze sa rozťahuje maternica , no aj tak sa bojim ci to ma stale trvat
Dakujem

fridi96
25. mar 2019

Ja mám od začiatku bolesti a to vtedy vždy ako predtym som mávala menštruáciu a pár dni to trvá potom to prejde teraz som v 26tt 🙂 neboj sa budete v poriadku 🙂

miseliiik
autor
25. mar 2019

@fridi96 a nevadi ze to trva kazdy den ? lebo som si myslela ze paru dni a prejde to no kazdy den ma pobolieva , nie vkuse , napriklad dnes celi den nic a teraz ma pobolieva 🙄

fridi96
25. mar 2019

@miseliiik ja som na začiatku mala strašne kŕče bola som aj v nemocni ešte sme nevedeli že som tehotná to som mohla byt tiež 4-5tt a ani v nemocnici na to neprišli normálne som mala aj menštruáciu...mne tiež boli veľakrát a strašne som sa bála hlavne na začiatku ale to bude určite maternica a tie svaly neboj sa 🙂

miseliiik
autor
25. mar 2019

@fridi96 tak dufam ,este je to take malinke a uz sa oto tak bojim ...😀🙈 dakujem krasne 😊 aspon sa mi bude teraz kludnejsie pracovat

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre