Cvičenie pre tehotné v Košiciach

pistek
18. sep 2007

Ahojte tehulky, som prave v 12. tyzdni a pomaly ma zacinaju boliet vsetky kosti od necinnosti, tak rozmyslam nad nejakym cvicenim. Predtym som dost aktivne chodila do posilnovne, ale prve tri mesiace som to radsej prerusila. No kedze sa citim dobre, rada by som zacala nieco cvicit, nieco co je urcene tehotnym mamickam. Budem rada, ak mi niektora z vas poradi, kam chodi a da nejake referencie na cvicenie.

cucoriedka
18. sep 2007

ahoj,

ja som chodila do Metropolu na Sturovej ul.
celkom v pohode a prijemne to bolo. vzdy bolo najskor cvicenie, tusim okolo 45-60 min. a potom cca 30 min. volna diskusia, resp. mini prednaska vzdy na nejaku zaujimavu temu (priprava na porod, co vsetko si doma pripravit pre babetko, babyvaky/satky, a pod.)
platilo sa osobitne za kazdu navstevu, takze je to dost flexibilne v pripade, ze ti to niekedy nevyjde s casom a nemozes prist.

pistek
autor
18. sep 2007

vdaka, cucoriedka, dik za info, pojdem sa tam opytat,pripadne zavolam

cucoriedka
18. sep 2007

niet zac 😉

PS: ta pani, co to vedie, je velmi mila, ma dve deti a tusim je rehabilitacna sestra, takze sa vyzna vo vselicom okolo deticiek.

veve88
25. okt 2007

ja chodim cvicit na rastislavovu, je to rehabilitacne cvicenie pre tehotne zeny... trva 1 hodinu (raz do tyzdna) a cely cas sa cvici... mne to velmi vyhovuje, pretoze su to cvicenia na panvu a na chrbticu, aby bol porod co najlahsi a kedze mam strasne bolesti krizov, mne to pomaha
takisto sa plati zvlast za kazde cvicenie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre