Koľko ste pribrali do 10. týždňa?

8adriana8
4. sep 2015

Ahojte 🙂 chcem len informatívne vedieť koľko ste pribrali do 10 tt... ja som síce pribrala cca 3kg (z 59 na 62) ale neviem ci to je tehotenstvom alebo tým že som prestala fajciť hned ako som sa dozvedela že som tehotná....a prve dva týždne to bolo iba papanie samých dobrot :D.... potom ked som sa zmierila s nefajčením tak som bola v kuse hladna a ked som sa nenajedla tak mi bolo zle...stale som bola nafuknuta ze som vizerala ako v 4-5 mesiaci :D...teraz uz v pohode ani chute nemam a ani nafuknuta som neni...papam konecne normalne ako pred tehotenstvom, resp. ked som este fajcila a schudla som 1kg. preto ma zaujima ci som na tom az tak zle alebo je to este znesitelne 🙂. Dakujem za odpovede 🙂 🙂 🙂

kamilietka
27. okt 2015

Som v 12 tt a pribrala som 3 kg. Pred tým som dosť fajčila pila kávu sportovala takze mi dosť chutilo ako som prestala ale teraz sa to už upravuje 👌Takze tiež to pripisujem zmene životného štýlu a návykov.

adalea
27. okt 2015

Do 12 tt som schudla 4 kg, ale hned ked mi preslalo byť zle som ich zas pribrala. Potom sa to ustalilo a dokopy som pribrala 8 kg. Moja sestra zas pribrala 30. Je to individualne

malvina13
4. apr 2016

ja som nefajčiarka, a trapi ma trošku že zajtra začínam 7.týžden a pribrala som už 2 kila. nemam pocit že by som sa prežierala, skôr že mi pomalšie travi, mam naliate prsia, nafuknuté brucho asi z utrogestanu. pribrali ste niektora prvé týždne tehotenstva?? všade čítam že dievčata chudnu, alebo začínaju priberať v 4mesiaci

fionahope
4. apr 2016

Myslim ze nič ale zato teraz v 35.mám +20kg ☹

katuli3nocka
5. apr 2016

To som ešte pomaly ani nevedela, že som tehotná 😀

baska19891
11. máj 2016

ja som v 13tt4d a dnes som sa vazila tak mam plus 3 kg ,tiez som fajcila a do 5 dni aj skoncila (som hrda lebo fajcila som cca 10r) tak neviem ci to aj z toho som tak pribrala,sice cvicila som pravidelne a tie posledne 3 mesiace som stale unavena bez energii ale uz sa to lepsii...

baska19891
11. máj 2016

@malvina13 nic si z toho nerob ja som 3 plus v 13tt a tiez sa s tym trapim...tiez ten isty problem citim sa naliata a prsia mam min o 2 cisla vacsie 😝

majkabr
11. máj 2016

nič schudla som lebo som strašne vracala asi 3 kg dole

malvina13
12. máj 2016

@baska19891 no ja v 12tom 3 kila. a tiež užívaš utrogestan?

baska19891
12. máj 2016

@malvina13 nie neuzivam...

miska10121993
30. máj 2016

Ja som tiez schudla ale len 1 kg z 57 na 56 a este som ich zatial nepribrala a to som v 13 tyzdni 🙂

katinka4
30. máj 2016

ja som pribrala 3 kg , ale velmi sa tomu tesim lebo som bola strasne chuda , takze sa chystam pribrat cca 20 kg za tehotenstvo , nech mi potom neake to kilo ostane 😉

simonezet
30. máj 2016

Pred tehu som mala nadvahu. Zda sa mi ze som este kilo mozno aj dve schudla, lebo mi nechutilo tolko jest. Cize doteraz som nepribrala nic🙂

nikolienkaa
7. jún 2016

Ahojte 🙂 ja som v 10tt a schudla som 3kilá a nebýva mi vôbec zle,všetko je perfektné a bábätko nám rastie a na uzv riadne kopcuje 😀 😲

imajkova
7. jún 2016

Ahojte, ja dodnes (zac. 13 tt) cca 2kg. Sestricka ma ubezpecila, ze sa to priberianie moze este spomalit 😀

jardia
18. júl 2019

@8adriana8 ja som tiež nafúknutá , dávam si espumisan , prejde to nafúknuté bruško ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre