Nevoľnosti sú zo dňa na deň zmizli

damaroka
16. nov 2015

Zdravím Vás.Stalo sa uz niektorej,ze Vam presli nevolnosti zo dna na den?Som v 9tt a pred 3 dnami ma este napinalo a bola v jednom kuse unavena a teraz je vsetko prec.Jedine prsia su naliate a caste mocenie.Je to normalne? Uz sa obavam,ci je vsetko ok.

zimmi1
16. nov 2015

ahoj, ano, je to normalne, u mna to tak bolo pri oboch tehotenstvach, len o trosku neskor, ako v 9tt- takze si ta stastnejsia z nas dvoch 🙂 🙂

lmg01
16. nov 2015

No to ti zavidim. Ja som v 7tt a vraciam cele predpoludni. Dufam ze aj mne to prestane zo dna na den a tak skoro 🙂

damaroka
autor
16. nov 2015

Ja som ani nikdy nevracala,len ma napinalo.A hroooozna unava...mohla som prespat cely den.A pred 3 dnami vstanem do prace a vobec nic.Ako by som ani nebola tehu.

mati88
17. nov 2015

Ahoj aj ja som natom tiez tak, len niekedy as stane ze mi pride zle z nicoho nic

barborka291
29. nov 2015

Ahojte. U mna tiez zmizli nevolnosti beho dvoch dni...citim sa netehotna a tiez sa bojim ci je vsetko ok...zajtra idem k dr pre ukoncenie pn, aj ked jej to poviem ona je horzna, sono, aby sme kukli srdiecko, ci je ok, mi neurobi ani za svet... ☹

katkaajurko
24. dec 2015

@damaroka
@barborka291 ahojte baby, bolo vsetko v poriadku,ked ste stratili nevolnosti? mna pred par dnami krrutilo zo vsetkeho,tak som hladala aj rady ako to zmiernit,nasaadila som celozrnne sacharidy a uplne sa to postupne utriaslo,az mam pocit,ze som temer ok , som len v 8tt

barborka291
24. dec 2015

Ano vsetko je ok 🙂 skus aj colu, mozno ti pomoze... Teda ak sa to vrati.

mimcurik
24. dec 2015

mne nie ,lebo ja som ziadne nevolnosti nemala :D ani pri jednom :D ale myslim si ze urcite je to v poriadku ;)

zita19
24. dec 2015

nevolnosti nie su povinnym priznakom tehotenstva. Tes sa z toho, ze presli tak rychlo.

lavinis
24. dec 2015

@katkaajurko ano, asi v polke 9tt mi prestalo byvat zle...ono sa to potom este vracalo az do konca 4. mesiaca, vacsinou po obede, ale uz to nebolo v takej intenzite

katkaajurko
24. dec 2015

dakujem za odpovede, len sa aj pise,ze pozor ak priznaky rychlo ustupia,nevesti to nic dobre..mam za sebou aj potraty,takze mam obavy proste . pri synovi som mala dlhsie nevolnosti ..az okolo 9-10 ustupovali...ale tak snaad to je ok.

pamiki
30. dec 2015

aj ja som od rana nejaka neista, rano som nevracala (8tt+3), len ma par krat az v pracinaplo, ale nie je to tak intenzivne ako dni predtym, dr. ordinuje az 4.1. a ja budem kvoli praci moct ist az 7.meho, este 23.12. (7tt+3) krasne bilo srdiecko dufam ze cervik je v poriadku.

lavinis
30. dec 2015

@katkaajurko tak ono to moze/nemusi nc znamenat, drzim palce

damaroka
autor
30. dec 2015

@katkaajurko Ja som si tie komentare vsimla az teraz...jasne,zatial je vsetko v poriadku,nevolnosti pretrvavaju do dnes 😀 kazdy den objimam zachodovu misu.

katkaajurko
30. dec 2015

mne sa vratili, zas ustupili..velmi zavisi co jem ... ale ako si davam pozor,je to lepsie, snad bude vsetko ok....

luciasd83
18. jan 2016

Ahojte ,chcem sa spytat co jete ci pijete ked je zle .som v 8tt a navecer ca 18h mi pride zle ale nevraciam .

katkaajurko
19. jan 2016

@luciasd83 matovy a zazvorovy caj. a jest celozrnne potraviny,biele vobec,to mi bolo potom najhorsie (neviem preco,ci tie rychle sacharidy...)

luciasd83
19. jan 2016

@katkaajurko dakujem za radu

lmg01
19. jan 2016

@luciasd83 ale s tym zazvorovym cajom opatrne, len velmi slaby, vacsinou sa v tehotenstve neodporuca. Ja som skusala taky slaby odvar co som nasla ze zazvor velky asi ako palec a 0,5 l vody. Mne osobne nepomohol, ale mozno tebe pomoze.

luciasd83
19. jan 2016

Dakujem ,zazvor ani bylinkove caje doslova neznasam .

liluska7
22. jan 2016

Ahojte, som v 9tt a v stredu v noci mi bolo veľmi zle ( do vtedy mi byvali trochu nevolno ale nevracala som) a asi 5x som vracala. Pred prvým vracanim som skoro odpadla a asi po treťom vracani som zase skoro odpadla. Stvrtok cez deň mi bolo zle a palila ma zaha ale nezvracala som. Dnes mi je už lepšie je mi ťažko trochu ma páli ale nieje to až take neznesiteľné. Sestrička mi poradila piť čaj a jesť po troche zmrzlinu. Jem len suché rožky s čajom a čítala som na MK ze je dobre vysadiť aj kyselinu listovu.

ladyanne
27. jan 2016

Áno, mala som to rovnako.

luciasd83
27. jan 2016

Beriem femibion a kupila som si este zelezo s vitam C na prirodnej baze .Mozem povedat ze mi je omnoho lepsie .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre