Určenie pohlavia v 13. týždni na 3D ultrazvuku

sissi51
25. okt 2016

Ahojte maminky chcem sa spýtať ktoré máte skúsenosti podobné ako ja , bola som na 3D sono , šla som s mojou maminou a tá sa hneď zo zvedavosti opýtala či je už vidno pohlavie. Dr veľmi ešte vravieť nechcel aj keď to vraj oni už vidia a vraj to vyzerá na dievčatko. Povedali Vám v tak skorom štádiu na 3D ultrazvuku už pohlavie bábätka? a ktorej z Vás sa to aj potvrdilo? ďakujem 🙂

maminuska
25. okt 2016

@sissi51 nie , mne to nikdy nepovedali a aj som sa pýtala a bola som u veľmi skusených odborníkov, až vraj spoľahlivo okolo 20 týždňa.

extrate
25. okt 2016

@sissi51 bola som v 12.tt, nepýtala som sa nič, muž sa hneď opýtal 😀 dr povedala že dievčatko na 85%, a mala pravdu na 100 😉

wenka25
25. okt 2016

tiez mi dr. povedala v 12tt že dievca a aj bolo....aj asi 3 kamoškam to takto skoro povedali a aj sa im to potvrdilo...oni ze to tam vidia podla uhla nejakej trubice co nieco take mi vtedy ta dr. vravela. 🙂

sissi51
autor
25. okt 2016

tak asi aj mne to len potvrdí idem ešte okolo 20 tt na dalsie sono a uz to bude 100% azda

silaviat
25. okt 2016

mne tiez povedal .. a aj vyslo...

dada200
25. okt 2016

Mne už tiež povedali včera som 13+3 a že chlapec. Doktorka mi to povedala aj minulý týždeň v pondelok a asi zabudla,tak mi to zopakovala ioat či vieme čo čakáme. 🙂

sissi51
autor
25. okt 2016

tak vraj u chlapcov je to istejšie aj svagrinej tak hned povedal 🙂

jankalukasova
25. okt 2016

@sissi51 ja som bola na malom 3D v 14tt+3 a malá tam bola tak zapasovaná, že jej ledva hlávku bolo vidno... vôbec sa nechela ukázať, aj z tej hlávky sme akurát tak vrch videli..doktor sa veľmi snažil, ale povedal, že nie je šanca zistiť, keď je v takejto polohe.. potom mi to doktor až v 20tt+0 povedal, ale normálne na 2D.

sissi51
autor
25. okt 2016

Pri prvej dcére mi povedali až pred porodom dovtedy sa nechcela ukazat ono je to tazsie pri dievcatkách 🙂

zuzula1975
25. okt 2016

Aj mne povedali na sone v 12tt. ze malicka je zdravucka a zivucka....a v 20tt to potvrdili. Na lepsom sone to vraj vidno, oni to urcuju skor podla panvovych kosti, vraj chlapci to maju inac.... 🙂

zuzana966
20. aug 2019

Mne dr povedala v 11tt na poradni že na 80%dievca a budúci týždeň mám poradňu kde sa ukáže či áno alebo nie

jasminam
21. aug 2019

@sissi51 mne v 13 tom povedala ze chlapec a ze v tomto tyzdni je to presne,som brala s rezervou,potom bol zadkom.dole cize nevedeli urcit,az do 36 t.t potom sa otocil a chlapec sa potvrdil

mb_7
20. apr 2021

@zuzana966 a fotocku nemáte? Ako vyzerá dievčatko v 11 týždni? Ďakujem

eliska191920
27. apr 2021

@extrate dobrý, prosím vás viete mi povedať akú lekárku máte ?

nikkas
3. okt 2021

@zuzana966 ahojky prosim ta a bolo to dievcatko teda?;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre