Čo mi pomôže na pálenie záhy v 28. týždni tehotenstva?

dedenini
8. feb 2012

skusila som uz asi vsetko..od jogurtov, citronovej stavy ,a ine... aj pirule od lekarky, ktore mi nezaberaju... uz ani spavat nemozem koli tomu.. je to pre mna velmi neznesitelne a neviem co mam robit.. som v 28 tyzdni a je to cim viac horsie a horsie... dakujem za rady

renka38
29. feb 2016

Skúste lyžičku krupice. Normálne surovej. Zevraj zabera.

lafia
22. mar 2016

Mne pomaha aj obycajna mrkva, cista, len tak pohryzt. A potom mandle, Fatra. A nejest vecer, hlavne nie sladke😉

victory7897
22. mar 2016

Urcite fatra ,hned mi bolo lepsie.a mliecko teple

stipec
22. mar 2016

Mineralna voda Sulinka

megann11
22. mar 2016

Lyzicka plnotucnej horcice, aspon pol hodinku nicim nezajedat a nezapijat.

petulda333
22. mar 2016

Jednoznacne renie...mne nic nezaberalo a parkat som si aj poplakala..

melesmeles
22. mar 2016

mne pomahalo mlieko

patrisha19
28. mar 2016

Ahojte baby som prvo rodicka paly ma velmy zaha za kazdim je to neznesitelne poradte mi co pomaha nechcem zadne tabletky domacy liek by som potrebovala dakujem

victoria84
15. nov 2016

Pekny vecer,čakáme tretie babo a som v 26tt.,strašne ma Páli záha,normálne msm pocit na vracanie,cela hruď ma Páli...sice pri každom bolo pálenie záhy ale toto...poraďte 😩

pepka29
25. nov 2016

Ahoj ja som mala nenormalne palenie zahy ziadne lieky mi to neutlmili a tak som pocas dna jedla mensie porcie a castejsie, aspon 3 hodiny pred spanim uz nejec nic je to tazke ale aspon sa vyspis 🙂
Pred tym ked mi na to gynekolog odporucil liek uz si nespominam nazov a aj s tym jedlom mi odporucil, predtym som sa napchavala este pred spanim a v noci som sa sla zblaznit pri posteli som mala vedierko do ktoreho som zvracala.
No tym jedlom je to pravda a este daco spala som po sediacky uz posledne tyzdne pred porodom.

A na palenie zahy skus pukance, ale tie co sa robia v mikrovlnke a nealkoholicke pivo radler ked citis ze ta ide palit zaha tak si daj kludne radler mne aj to pomohlo.

lillinka1
25. nov 2016

Mne najviac pomohlo zuvanie žuvačky 😃😃

janula2511
9. jún 2017

A mali ste aj také stavy že vás strašne pálila zaha kyselina v krku až ste zvracali?momentálne to zažívam a neviem či to s kyseliny alebo nejaký vírus.

lillinka1
9. jún 2017

No nevracala som..len som cítila tu kyselinu v krku..a mala som pocit na davenie..

babatkoo
9. jún 2017

Mineralka FATRA je vynikajuca na palenie zahy. Ale obsahuje vela sodika, tak tie maminy co maju vyssi tlak opatrne.

zuzana90m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiper24
19. jún 2017

soda bikarbona urcite

zuzana2128
14. okt 2017

mne prve tehu zaberal červení melón vždy zabral druhe tehu v zime uhorka čerstvá, fatra a mandle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre