Kedy vám robili morfologické vyšetrenie?

2. feb 2024

Ahojte kedy vám robil váš gynekológ morfologicke vyšetrenie v ktorom týždni tehotenstva ? Čo sa z tohto vyšetrenia zisťuje a ako sa toto vyšetrenie vykonáva ?

luciaruz
2. feb 2024

Vsetko toto najdete na googli na minútu. Aj kedy sa robi, akou formou, co sa zisťuje.

autor
2. feb 2024

@luciaruz áno hľadala som na internete lenže som nenašla či sa to robí cez 3D, 4D alebo 2D sono atď...

theanak
2. feb 2024

Ahoj, ja som bola v 20. týždni, vtedy merali bábo, kontrolovali všetky orgány. Robili aj 2D aj 3D a v 30. týždni nám robili prietoky a tiež zmerali bábo. Chodí sa aj v 12. týždni, vtedy sa meria najmä dĺžka nosovej kosti, stehennej kosti aby sa vylúčil prípadný Downov syndróm. Vždy nám urobili aj 3D ultrazvuk 🙂

rebekita45
2. feb 2024

Ahoj,ja som bola na prvom v 12tt, a teraz pojdem na druhý o 2 tyzdne, to budem nejako 22tt uz, zial nemali skorší termín tak musim počkať. A potom sa ide este raz tusim nejako po 30tom tt. Vsetko je ale dobrovolne,nie povinne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre