• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Linea nigra. Máte ju?

11. januára 2016 
máte všetky svoju lineu nigru? :confused:
23. aug 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda nie :grinning:
23. aug 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá moja už lezie aj nad pupok :sweat_smile:
23. aug 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
a kedy sa ti, bihan, objavila? lebo ja dole pod pupkom nemám vôbec :confounded: a nad pupkom len veľmi slabulinkú, takmer ju nevidieť.
23. aug 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je "povinná"? :grinning:
23. aug 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto si už presne nepamätám, niekedy v druhom trimestri a v treťom začala vykúkať aj vyššie... hlavne sa objavuje strašne pomaly, takže ťažko povedať, kedy to začalo...
A "povinná" nie je, moja mamča ju, napr. nemala vôbec :wink:tak ako vyklenutý pupík nie je povinný.
23. aug 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ju mám asi už od 3. mesiaca..ale je tenučká a slabučká. Ale je ju vidno. Aj kamoška si ju raz všimla, ked chce vidieť moje brucho. Inak, čo sa toho pupku týka, ja som myslela, že v posledných týždnoch ho má každá vyklenutý... Takže nie? :slight_smile:
23. aug 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj lineu negru nemám. a myslím, že ani pupok mi nevybehne. ešte stále tam mám dosť miesta. takže žiadne stresy kočky. ako písala bihan, toto nie je povinné. :wink:
23. aug 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju tiez nemam .... ale som iba v 16tt takze uvidime :slight_smile:
23. aug 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju mam uz asi dva tyzdne, prvy si ju vsimol manzel nie ja :grinning:
a pupok je uz skoro vonku :wink:
viete niekto preco sa vlastne tvori ta ciara ?
23. aug 2007 o 14:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že je to vtedy ked má žena viac podkožného pigmentu... Ja ho mám na rozdávanie (telo samé znamienko) - kožná mi to povedala, že ho mám veľa... :wink:
23. aug 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ju mala veľmi výraznú a doteraz mi vôbec nezmizla...dúfam, že mi tam neostane na veky-vekov :confounded:
23. aug 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju nemam vobec, ale pupik mam uz trosku vypuleny ... :dizzy_face:
23. aug 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju nemam vobec, nastastie ani strie. ale mne sa urobili take male linejky negricky na dvorcoch pod bradavkami niekedy v 4. tom mesiaci, uz si presne nepamatam kedy :grinning:
23. aug 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam taku slabu,dole od susky az po pupok a niesom tehotna...
23. aug 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju mam iba od pupka dole, ale iba slabulinku. Nie je povinna, to sa iba trochu "rozisli" svaly. Zvycajne mizne po porode :wink:
27. aug 2007 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dva mesiace po porode a stale ju mam. Som zvedava kedy zmizne.
30. aug 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ju mam stale
30. aug 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz pomalicky mizne :wink:
30. aug 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo sa vlastne vytvára?
31. aug 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to asi hormonmy - podkožný pigment vychádza na povrch. Ved tehulkám sa robievajú aj fľaky na tvári a tak... :slight_smile:
31. aug 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne až teraz začína miznúť, mala som ju dosť výraznú ale už evidentne bledne. vraj to miznutie môže trvať aj rok. a väčšinou baby s bledšou pokožkou ju nemávajú, je len vec kombinácie pigment+hormóny.
31. aug 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
linea negra nie je vobec povinna, niektore zeny ju vobec nemaju.
2. sep 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa na nu tesila a stale nic :slight_smile:. Ale je fakt, ze mam velmi bledu pokozku, takze mozno to fakt suvisi s pigmentom
3. sep 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no ja som ju mala a uz mi zmizla ale neviem kedy a to som uz 1,5roka po porode..ale teraz ju budem mat o par mesiacov zas asi :slight_smile:))
4. sep 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju mám ešte stále... :grinning:
4. sep 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ju mám stále, ale pomaly začína miznúť :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam velmi bledu pokozku, ale lineu negru som mala vyraznu a este stale aj mam :wink:
4. sep 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne sa urobila až teraz, možno v priebehu posledneho tyždňa. najprv dole (to som spozorovala v zrkadle-normalne tam nedovidim :grinning: ) a teraz aj hore taka tenučká..
19. sep 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mám tie tehotenské fľaky aj po pôrode už 16 mesiac a nie sa ich zbaviť. na bruchu nie hlavne na tvári hlavne nad perou, vypadá to ako fúzy a za čele.som z toho hotová. najviac to bolo vidieť cez leto, teraz je to už trošku lepšie. neviete mi poradiť, či to vôbec zmizne?
22. sep 2007 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maca,ak to samé nezmizne tak do nejakého roku-dvoch po pôrode,tak nemáš šancu.U nás sa tomu hovorí tehotenské pečeňové fľaky.Jednoducho,to sú hormóny,tehotenstvo,silná záťaž na kožu.Mne zostali pehy na tvári a kamoške-tá ma po pôrode už 14 rokov a pol tváre má jeden veľký hnedý fľak.Jednoducho,asi to tak musí byť.Jedine,čo ti poradím je neopaľovať sa-lebo slnko tieto tehotenské fľaky ešte viac vytiahne na povrch,a možno tak zájsť do nejakého kozmetického centra poradiť sa.ja už som to vzdala,tak to mám,nuž čo..
23. sep 2007 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok