Mohla som v 13. týždni prudkým pohybom ublížiť bábätku?

kerly
25. feb 2016

Prudsie som sa podtavila z pohovky a pichlo ma v podbrusku. Moze takyto pohyb nejak ublizit babatku?

mmmj
25. feb 2016

nie, neboj sa, pichat v brusku ta este bude vela vela a bude to v poriadku. V 13 tt je babatko este malilinke.

kengurica
25. feb 2016

Ja som sa v 20. tyzdni prevratila s autom na strechu a vsetko bolo OK, teraz bude mat ayn 12 rokov 🙂 Nebij, babo je malicke, ma okolo seba plodovu vodu, maternicu, a tvoje telo ho ochrani 😉

misaelka
25. feb 2016

@kerly ja som tiez v 13tt strasne prudko kychla, myslela som ze sa mimi utrhlo urcite, vsetkych svatych som videla bolest to bola poriadna... a vsetko okej...neboj plodova voda a maternica prudke pohyby "odpruzi"

barus77
25. feb 2016

určite nie 🙂 tá bolesť pri rýchlejšej zmene polohy sú šľachy a väzivá okolo maternice, ktoré sa teraz rozťahujú aby sa prispôsobili rastúcemu brušku... takže žiadne obavy 🙂

misel0806
25. feb 2016

Neboj nic sa nestane😀😀mne sa stalo ze zime som sa smykla na lade medzi dvermi jak som vchadzala do vnutra padla som jak kabela sok jak svina ale dobre nato v ten isty den som vrazila s bruchom do dveri s celej sily boli presklenne myslela som ze ma trafi slak a ze hodim sablu bola som v 25tt a ceresnicka na torte bolo piatok 13. A to najlepsie na koniec mam krasneho zdraveho sest rocneho syna😀😀😀

seahorse27
25. feb 2016

Nic sa mu nestalo. Pichanie pri prudsom postaveni sa na zaciatku tehu je uplne normalne. Este zazijes kopec cudnych pocitov, kym porodis...

jana_eyre
25. feb 2016

mna tak picha casto, aj v noci ked sa otocim k dcere v posteli, cez den to je az tak, ze sa nedokazem hned narovnat ako to boli..

dr. ma uistil ze to nic nie je, len vaziva, ale mozem to mat aj z problematickej chrbtice s ktorou mam problemy.. ale babatku to urcite nic neurobi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre