Je morfologický ultrazvuk potrebný?

kejlaudy2310
13. apr 2018

Ahoj, som v 21tt a chcela by som sa opýtať v čom je morfologicky ultrazvuk dobrý, alebo vlastne na čo je potrebný ? Ďakujem za odpovede.

meandbaby
13. apr 2018

Myslim, ze podrobne sleduje vyvin organov, srdce a cievy a rastep chrbtice a pery, podrobny ultrazvuk na odhalenie vyvojovych chyb, najma srdiecko

lencocka
13. apr 2018

Ja som na ňom bola, pani dr mi skontrolovala všetko, hlavičku, tvár, bruško, chrbátik, dokonca aj prsty spočítala ;))) pohlavie, ja určite odporúčam, skontrolujú naozaj všetko čo má bábätko v poriadku

pribinak
13. apr 2018

nemusis ist, ak nechces, alebo morfologia plodu sa robi hlavne preto, aby si potom pri porode nebola neprijemne prekvapena, ze babatku nieco je
skontroluje sa cely vyvin dietata, organy, chrbtica, hlavicka, srdce

meandbaby
13. apr 2018

Ja by som to odporucala, lebo v sucasnosti sa da poriesit vela poruch este v prenatalnom stadiu, aj zakrokom, napr kamaratke urobili nieco take ako transfuziu krvi malemu, lebo tam bol nejaky problem zhoda matka-dieta. Neviem to odborne povedat.

kinga1991
5. máj 2018

Ja by som odporučila každej jednej nech ide na tie vyšetrenie a dozviete aj to že či je všetko v poriadku...ja som bola minulý týždeň v stredu a idem aj na to posledné veľké vysetrenie o to ste kludnejšia...😉

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska_12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre