Som v prvom trimestri a mám prerušovaný spánok

pupavienocka
24. apr 2013

Posledný týždeň sa mi ťažko zaspáva, len sa tak prehadzujem na posteli a popritom cítim únavu. Som asi tak v siedmom týždni, neviem či by to mohlo súvisieť s tehotenstvom. Má niekto prosím vás podobnú skúsenosť? Býva to v tehu normálne?

galaxy
24. apr 2013

ja som na začiatku trpela nespavosťou,tak asi môže-neviem 😖

pragmaticka
24. apr 2013

u mna je to tiez celkom tak..vzdy sa v noci zobudim a nemozem spat...aj ked som unavena, potom uz len premyslam a premyslam, az mi to samej ide na nervy..Minule som dokonca nechtiac zobudila priatela tak sme medzi 04-05 hod. rano diskutovali.. 😀

galaxy
24. apr 2013

@pragmaticka nemôžeš rozmýšlať. to je to najhoršie večer 🙂

pragmaticka
24. apr 2013

@galaxy 🙂 noo len keby som mohla mojmu mozgu rozkazat nech sa na chvilku vypne a prestane premyslat nad vsetkym moznym ..

kattrin5
24. apr 2013

Ahoj ja som nespavala dobre cele tehu tiez som tozmyslavala

06lenuska09
24. apr 2013

@pupavienocka Ja som tiež nemohla poriadne spávať až posledné dni som sa už konečne poriadne vyspala inak som sa tiež uprostred noci zobudila a bola také dve hodiny hore niekedy som si musela dokonca aj telku pustiť lebo som už nevedela čo mám robiť, len najhoršie bolo že nič tam nedávali v takú hodinu :D

jajka78
24. apr 2013

jasa tiez budim vkuse, aj 4-5x za noc.. neda mi spat, stale rozmyslam.ved to, keby sa dalo mozgu rozkazat.

livocka21
25. apr 2013

@pupavienocka aj ja som to tak mala.... a teraz sa nemozem dospat 🙂

marta83
25. apr 2013

Ja som v druhom trimestri a nespim skoro vobec zaspim hned a po dvoch hodinach som vyspata a lezim v posteli, cumim do stropu a nie a nie zaspat :(

ppetinka
29. apr 2013

ja mám skôr opačný problém ... zaspím ako drevo, ale v noci sa budím na wc 2x aj 3x. Potom sa mi síce ťažšie zaspí, ale zaspím nakoniec .... Som v medzi 12 a 13 tt. Mali ste to aj vy - myslím to časté cikanie v noci a tak skoro ?

viktoria007
29. apr 2013

no ja som veru spala zle ...den som prespala a noc bola otrasna...o 5 rano som uz bola aj tak hore...a o snoch uz ani nevravim🙂 ----teraz uz v 12 tt je to trosku lepsie uz vstanem o 6,30 🙂

sudabe
29. apr 2013

@pupavienocka je to normalne aj ja som nemohla zaspat a prehadzovala som sa a bola som unavena, teraz som v 10tyzdny a teraz zaspim aj o 19tej ale o 23 sa zobudim a neozem zaspat, a rano skoro stavam co u mna nebolo zvikom ale kazda sme ina a inac sa nase tela spravaju.

marisela
2. máj 2013

@pupavienocka moja,to je normálne,ja som v 10.týždni a tiež mám ten istý problém.Súvisí to s tehotenstvom a prejde to postupne.Organizmus si na túto zmenu zvyknúť🙂

osthusvik
8. máj 2013

Do osmeho tyzdna som spala zle..nevedela som sa dočkať rana..busenie srdca a pocit vzrusenia z otehotnena..strasne som bola vycerpana.teraz nacinam 11tt zaspavam okolo 22.00.Budim sa o 24tej 03ej a vstavam okolo 6tej.Vsetko kvoli tomu ze musim ist na wc.

lauricka
8. máj 2013

@pupavienocka heh, jasne, je to normalne a este aky prerusovany spanok bude, az sa to narodi! zvykaj si 😉

ejkapod
9. jún 2013

@pupavienocka , ja tiež už asi 2 týžden nemôžem poriadne v noci ale ani cez den spať len sa prehadzujem a potom som unavena ako kôn.

pingu1
9. jún 2013

@pupavienocka ja som sice uz v 27 od zajtra, no na zaciatku som spala jak zabita a teraz sa len prevalujem jak hroch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre