icon

8. mesiac tehotenstva

4. dec 2022

Ahojte, som v 8 mesiaci, dnes som začala 33tt. Doteraz som nemala bolesti nič, z ničoho nič ma tak silno zacali bolieť kríze, že ani chodiť nemôžem. Čo si mám na ne dať? Prip. aké cviky pocvicit? Dakujem

avatar
katarina161
4. dec 2022

Ja som také silné mala pred pôrodom ako prvorodicka

avatar
mamulik10
4. dec 2022

Ahoj ja som toto mala pred 2 týždňami tiež som v 8 mesiaci a do toho ma bolela aj maternica na menzes ale dala som si viac magnézia a prešlo to 🙏 držím palce

avatar
nevenka
4. dec 2022

Mna boli v kuse nieco, chrbat, krize, klby, ako rastie a natahuje sa maternica. Ja uz to vnimam ako normalnu sucast tehotenstva. Uz stvrteho.
Vcera trochu vysavania, zehlenia, zmyvania a ledva dostupujem na nohu. Chodim ako babka, som v 34tt.

avatar
hederamonstera
4. dec 2022

Mne v prvom tehotenstve pomahala joga, resp jemna natahovacka krizov, stehien a pod. Prvykrat ma bolel chrbat v 42tt, den pred porodom. A to som obezna ;)
Teraz som znova tehotna, 20tt a uz zacinam citit krize. Takze opat zacinam cvicit.