• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

27. júla 2017 
@karkana bábätko z pôrodnice Ti asi nedajú "na víkend"... švagrovci brali 3-týždňové a dali im ho po 7-mych dňoch po schválení predbežka... zatiaľ sa mali pripraviť a nakúpiť... takže bábo dostali a mali ho "nafurt"... takže nejaké vyšetrenie potajomky a vrátenie po víkende... na to nebolo kedy... :wink:
27. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja prečo nemám v pase viditeľné dieťa? :angry:
27. aug 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia asi si utajená
27. aug 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence,,píšem si.... z dadenkou1 v inej teme ma potvrdene tehotenstvo 6tt-7tt,prekonala aj menzes,,,teraz vo štvrok začala krvacat ,tak je pravdepodobne v nemocnici......prosim držte jeej palčeky aby bolo všetko dobre ,venujte jej modlidbu ,spomienku v mysli,určite tu energiu pociti,,,,moc,moc,dakujem,,
28. aug 2011 o 08:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jeminecky a veru som na ňu myslela, ze co je s nou,keď tu už nechodi, aj som sa vas chcela pýtať už veľakrát...joj velmi, veľmi držím palce a myslím na teba...
28. aug 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, tiež mi tu dadenka1 chýbala... Tiež držím palce a nech to všetko dobre dopadne!!!
28. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikadodo Ahojček aj ty si brala Prednison? Dala ti ho Dr. Stenová? Asi sa nemusím ani pýtať či pomohol nie?Ja ešte čakám len na papier, z ÚPSVaR,už je to vyše 3 týždňov, ale asi za to, že sú dovolenky.Dúfam, že už bud. týždeň nám niečo dôjde, už sa na tú prípravu dosť teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Joj, to m máte fajne, že ste už zaradení do zoznamu, my asi tak až hádam ku koncu roku, ak všetko hladko prebehne. :wink: :wink: Nenapísali ti koľko čísiel je pred tebou ?Ste zaradení v NR kraji?
28. aug 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata71 to vazne?ved rozmyslam ze co je s nou...drzime palce nech sa dari :slight_smile:
28. aug 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hovorila som s dadenkou, je v nemocke, pozdravuje, buhuzial nepodarilo sa, ma mimomaternicove, caka na operaciu :frowning2:
28. aug 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile: tak sme aj s polovickou zacali chodit na pripravu pred adopciou. Skoda ze som modreho konika nenasiel skor mohlisme byt ovela ovela dalej.
28. aug 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 ahoj :slight_smile: no opacneho pohlavia tu moc nemame!
28. aug 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka dakujem inak aby som nezabudol sme z Margecian
28. aug 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka To je smutné :frowning2: teraz potrebuje veľmi modlitby
28. aug 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 aj my chodíme na prípravu,je to celkom zaujímavé,tiež nás mrzí s manželom,že sme už skôr nezačali,asi sme potrebovali dospieť k tomuto rozhodnutiu :wink: ,len nám rôčky pribudli
28. aug 2011 o 20:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana@mysiak001 to aj ja ľutujem,že sme nezačali s adopciou skôr,ale nevadí ...radšej neskôr ako nikdy :slight_smile: @tortelinka chúďa dadenka,škoda že im to nevyšlo,je mi to ľúto a držím palce,aby bola v poriadku.
28. aug 2011 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka je mi to ľúto :frowning2:
28. aug 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka pozdrav ju odo mna,,,,,,,
28. aug 2011 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka pozdrav ju od dievčat z temy snažilky,vitajte,,,,je mi to tak velmi,velmi luto,mi si všetky tam tak super držime palce,,,,ach jaj,,,,,,dakujem moja si zlata.
28. aug 2011 o 22:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana @5katarina7 my sme boli rozhodnuty s manzelkou uz pred svatbou. Ale na urade pred 6-mi rokmi nam nakukali ze musime vlastnit byvanie a tak podobne. A v podstate az terazod zaregistrovania na mk dovcera som cital celu diskusiu a dozvedel sa kopu novych veci. A som spokojny aj s rozhodnutim ze sme isli priamo na UPSVAR - KE a nie k nam na okres. Inak na priprave je velka sranda sme sa stretli 3 pary v priblizne rovnakom veku cloveksa dozvie vela veci o ktorych som nemal ani potuchy ze su. Mala tam teta casopis Nebyt sam tak somho hladal na nete a tu je http://www.anr.sk/?page_id=27 je paradny vela veci na pripravu ked nam da tetuska domacu ulohu beriem z neho. :grinning:
29. aug 2011 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 inak pred 6-timi rokmi to asi naozaj tak fungovalo, lebo aj my sme sa pýtali cca v 2005 a nedalo sa, lebo sme boli v podnájme... teraz máme 2-ročného šmudlíka, takže budem držať palce... :wink:
29. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka juj, takéto veci by sa nemali stávať... pozdrav ju, že na ňu myslím...
29. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cicimotinka Dakujem je pravda ze vsetko sa casom meni :slight_smile:
29. aug 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cicimotinka@mysiak001 my sme bývali u rodičov,takže vtedy to tiež neprichádzalo do úvahy.No ale ja som už premýšľala o adopcii veľmi dávno,len okolnosti boli nevyhovujúce,teraz nám to už konečne vyjde aspoň dúfam čím skôr... :slight_smile:
29. aug 2011 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
niekedy aj clovek ma vlastne byvanie, len nie n spravnom mieste, tiez sme si uzili svoje s uradmi :angry:
29. aug 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 no my prv u mojich rodicov to teta v Gelnici krutila nosom potom sme boli v socialnom najomnom stakym najmom ze splatku zauver mame o 50 eur nizsiu takze to bolo nemozne potom polovicka ochorela a zacali sme si nadstavovat o5 nad nasimi doma mame samostatny vchod kolaudacia bola potom az kedsme poziadali o adpociu a teraz to uz nevadilo dali sme len cestne prehlasenie ze ked bude hotovo a zapisane v katastri tak donesieme list vlastnictva taka mila teta.
@tortelinka urady su stale problem

A pevne verim ze do konca sepembra budeme mat pripravu za sebou minule stretnutie co sme mali v utorok tak nas testovali snad som presiel no nakreslit ovocny strom to bolo pre mna najtazsie. :grinning: zacal som slivku a skoncilsom jablonou
29. aug 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 myslim ze ten test nie je taky dolezity, urcite ste presli
29. aug 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka1 to mi je naramne luto :( Drzte sa...
29. aug 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiak001 a aké máte požiadavky na dieťatko?
29. aug 2011 o 15:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana mame take mensie okolo 1-1,5 roka moze byt aj mladsie a biele kedze je to tak ze si netrufnem na romca :frowning2:
29. aug 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok