• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

21. júla 2017 
@lillik3 podľa mňa sa maminka este po mu vrati .
19. dec 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked už oslovia nových adop.rodičov, tak dúfam, že si to bio maminka nerozmyslí,,,nie je nič horšie,ako vratiť dieťatko,,,,,,,,,,bio je bio,ale ak aj dieťatko nemá pokojný život možno,,,,čo asi nemá,,,,tak teraz ho už čaká ozajstný život plný lásky :slight_smile: nezávidím novej rodinke, lebo budú trpnuť,,,,čo ak
19. dec 2015 o 12:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
baby citali ste temu Adopcia - nevieme sa rozhodnúť tam ti odstrasujuce priklady ... normalne sa mi to zle cita :confounded: :frowning2:
20. dec 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile: ,neviete náhodou,ako pokračuje adopcia v žilinskom kraji?,či sa náhodou nestal nejaky zázrak a poradovnik sa pohnul.Tento rok podla všetkého dali na adopciu 2 deti :frowning2: ......ďakujem za info :dizzy_face:
20. dec 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@continental Ahoj stojíme. Tento rok nič nové :frowning2:
20. dec 2015 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beka22 ďakujem za info.:hearts:
21. dec 2015 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Ja sa tam ani nejdem vyjadrovať :pensive: fuj , stačí že ado-decko len trochu vytŕča z rady a už je diagnóza jasná " veď čo sa dá iné čakať - nič dobré " Na mňa ako osvojenú nikto nepovie že jej ona sa stará o svoju nevládnu mamu a ako ju prebaľuje , kŕmi a ľúbi to nikoho nezaujíma každý hľadá len to zlé :unamused:
21. dec 2015 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Baby, vedeli by ste mi prosim povedat, ake postupy su pri adopcii? popripade ma navigovat na stranku, kde sa o tom pise?
My patrime do Bratislavskeho kraja...ako dlho trva osvojenie babatka tu?
Dakujem
21. dec 2015 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mana85 ved to , ja tiez nemam rada predsudky a ani skatulkovanie ludi.. je to smutne :pensive:
ale netreba upadat do skepsy...je kopec a vela ludi, ktori maju otvorene srdce a aj mysel :dizzy_face: a poviem ti, co svet svetom je ...ludia sa boja noveho, boja inakosti, nepoznaneho, tak to treba aj takto brat.... a ist svojou cestou a byt prikladom :slight_smile: aspon sa o to snazit.. :grinning:
21. dec 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja som malý vinšovník, zavinšujem ako nik: šťastie, zdravie rodine , nech všetko zlé pominie . Krásne Vianoce praje rodina Sapárová :slight_smile:
23. dec 2015 o 04:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@mana85 aj vam pozehnane sviatky :wink:
23. dec 2015 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kedze sa nam blizi pomalicky ten krasny cas vianocny, tak vam vsetkym prajem krasne prezitie tychto sviatkov. Vsetkym maminkam ktore maju svoje deticky uz pri sebe, prajem nech im v zivote robia len radost, vela zdravia a pohody. Nam mamickam cakatelkam prajem nech sa nam to krati a mame cim skor svoje deticky pri sebe. Krasne siatky a vsetko dobre v Novom roku dievcence.
23. dec 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Krásne vianočné sviatky Vám želáme ,nemusia sa stoly prehýbať a byť pod stromčekom 1000 darčekov stačí jeden v ktorom je láska,ochota,zdravie a šťastie v podobe malých ratolestí ...marta
23. dec 2015 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mata71 ty vzdy tak trefne a pekne :slight_smile: aj vam krasne a radostne sviatky..tie nase urcite su :slight_smile: ozvite,zastavte sa... :slight_smile:
28. dec 2015 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som si adoptovala, lepsie napisane, ze osvojila. Skumali financne pomeri, bitove, vzatah mna a muza, prehlasenie ze sa lubime. No hroza. Presne rok to trvalo. Kurator bol u nas niekolko krat. Nas a dcery sa pytal vselico.
28. dec 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkasl ďakujem ,len tak ako citim :slight_smile: a jasné že tie Vaše súú naj naj... :dizzy_face:
29. dec 2015 o 00:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte našla som toto fórum aj my rozmýšľame nad adopciou. Jedno máme svoje, dvoj ročného chlapčeka a preto by nám ani nevadilo to dlhé čakanie. Len keď som si prečítala že sa pýtali aj vašej dcéry @beatrix1985 :D tak ma to trochu vyplašilo :D môj syn si už teraz strašne vymýšľa čo bude keď bude starší :D držím vám všetkým palce a prajem pekné sviatky :slight_smile:
29. dec 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto z Trnavského kraja kto ma dieťatko v pestunstve? ďakujem
29. dec 2015 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krasky, zelame krasne medzisviatkove obdobie a nech sa dari v Novom roku..nech sa cim skor dockame deti a nech cakanie rychlo ubieha :relaxed: nech maminy ktore sa o deti nemozu postarat ich radsej daju na adopciu namiesto aby isli na potrat..
Fili ma rok a 7 mesiacov, cakali sme na neho 4 roky a toto boli nase druhe spolocne vianoce a ta jeho radost zo stromceka, vyzdoby, darcekov je uzasna.. :blush:oplatilo sa pockat..
30. dec 2015 o 11:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@johanka121 Krásne si vystihla podstatu, všetko dobré aj Tebe i celej rodinke. :slight_smile:
30. dec 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11simca16 ahoj my sme a mame aj adoptovaneho chlapčeka aj 2 dievčatka v pestunstve
30. dec 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: chcela som sa spýtať,pre pokoj duše.Ak po dlhých rokoch čakania prideme na radu a dostaneme malého anjelika do adopcie,ćo ak si to bio matka rozmyslí a maličke nam zoberie.To budeme musieť zas v poradovniku čakať dalších 5-6 rokov? :fearful: Lebo tu hodne krát čítam"dúfame,že si to bio matka nerozmysí".......Ďakujem za info a šťastný Nový rok.
31. dec 2015 o 04:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@continental matka ma na rozmyslenie len 6 tyzdnov a ak by si to nahodou rozmyslela ( co verim ze nie je caste) tak ste zase prvi v poradi :relaxed:
31. dec 2015 o 08:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len pre info, zial od zajtra plati, ze matka bude mat na rozmyslenie 8 tyzdnov... Zase "skvely krok"...
31. dec 2015 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka to som nevedela..
31. dec 2015 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanka121 My sme sa to tiez dozvedeli az na priprave.. Myslim, ze ide o dalsie skvele opatrenie, ako zneprijemnit zivot adoptivnej rodine.. Ale co uz, vydrzime vsetko :slight_smile:
31. dec 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka dali sme sa na boj a budeme bojovat :slight_smile:
31. dec 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@continental nie budes znovu na prvom mieste. Inak napr. v BA kraji ti to nehrozi oni nedavaju deti skor do novej rodiny ako uplynie ta lehota. Dovtedy su deti v profesionalnej rodine / zamestnanec DD/
31. dec 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja som z TT kraja a tu davaju babatka hned do rodin. Sice je to risk a psycicky fakt narocne obdobie cakania na to, ci si to bio matka nerozmysli. Ale ja osobne som rada za takyto postup. Neviem si predstavit ze by bolo mimi v profi rodine a mam ho chodit len navstevovat.. Ak mate kocky ine skusenosti a poznate vyhody a nevyhody oboch pripadov, prosim napiste mi. Este len sme zacali pripravu tak nech sa viem pripravit na kazdu alternativu :slight_smile:
31. dec 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme brali dcerku bpriamo z nemocnice cca 10dnovu s tym, ze sme podpisovali info suhlas, ze sme si toho vedomi, ze bio ma pravo do 6 tyzdnov reagovat... Sme si povedali, ze radsej 6 tyzdnov u nas ako u cudzich a keby zrovna si to rozmysleli, tak sme dali malej lasky tolko, kolkobsa en dalo... A niko si nic nerozmslel. Na urade vraveli, ze to sa stava uplne extremne malo... Konkrene pani co nas mala na srarosti to ani nezazila este za svojhej praxe
31. dec 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok