• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

23. mája 2017 
@iivviikk ale nebuď prekvapená, že ti nebudú chcieť ukázať spisy.....naposledy sa vyjadrili, že oni iba tým, ktorí u nich robili prípravu..... Voľakedy s tým nemali problém, či za nimi prišli ľudia, čo robili prípravu na úrade...ale teraz akosi zmenili svoje interné pravidlá
22. jan 2016 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iivviikk teda v Návrate. V Úsmeve neviem, snáď pomôžu
22. jan 2016 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. mám na vás jednu otázočku. ako je to s rodičovským? naša nelka bude mať teraz 9teho tri roky. dokedy mi bude chodiť tých 200e a musím sa ísť hlásiť na upsvar či ako? vďaka
24. jan 2016 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jafnka Ja som dostávala 3 roky odo dňa zverenia do "predbežka " no je dobre sa ozvať upsvaru aby na to "počítač " nezabudol a automatický po dovŕšení troch rokov Vás nevyradil :wink: prednedávnom sa to tu rozoberalo a inak aj tak treba isť na úrad a nahlásiť kde sa 3 ročné dieťa nachádza a kto sa oň stará
( škôlka , opatrovateľ a pod. ) dajú vyplniť také tlačivo aj keď som ešte bola na rodičovskej dovolenke to potrebovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mana85 ďakujem. zbehnem tam
24. jan 2016 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: naša zlatá bambulka
24. jan 2016 o 21:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@karkana Juj Evka, to je teda ozaj bambuľka zlatá :slight_smile: :slight_smile: Krásna je :slight_smile:
24. jan 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelarefat no fakt môžeme byť len hrdí na dcérku,,,,už sa nevie dočkať do škôlky ;,,dúfam, že nás vezmú
24. jan 2016 o 21:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana aká je velká zlatá je nech máš s nej radost
24. jan 2016 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
24. jan 2016 o 21:26 • maninka1974
24. jan 2016 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maninka1974
@karkana Juj baby, až mi tak srdiečko piští. Aj ja už chcemmmmmmmmm takéto zlatíčko
24. jan 2016 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maninka1974 krásnučký chlapček :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2016 o 21:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem vám dievčata prajem vám všetkým krásne zdravé detičky nech vám to čakanie rychlo ujde .....
24. jan 2016 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
bože ja som taká hrdá sama na seba,že sme si adoptovali,,,kedysi som o tom ani počuť nechcela,,,,,,,,,,,,,,,veľa krát si predstavím, keby našu malú nedali na adopciu, ako by asi v zime trpela,hladná ,,,,chúďa malé,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ani pomyslieť,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,často myslím aj na jej súrodencov,,najradšej by som im balík poslala aj každý mesiac,,,,,,,,,,,,,,,,,,moja malá má všetko,,aj im urobiť radosť,,ale bojím sa kontaktovať,,,,,,aby náhodou?,
24. jan 2016 o 21:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@karkana zlatučká bába :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2016 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maninka1974 je krásny :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2016 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkana veľmi pekne napisane maš dobre srdiečko a malinka je rada ze ma taku šikovnu maminu :slight_smile:
24. jan 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte, neviete prosim Vas kolko ludi je teraz v poradovniku TT ?
25. jan 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana nadherna je Evi ..
25. jan 2016 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana aká je už veľká! strašne to letí, neverila som keď to furt moja mama omieľala, ale už jej verím
25. jan 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana jeeejdaneckuuu...vy ste uz aky velkaaaci :grinning::grinning::grinning: ...jaaaaj... ja si tiez vela krat pomyslim ako by som jej rada dala vediet ze je maly ok a je z neho nadherny a sikovny chlapcek a ze sa nemusi baaaat... aaale tiez ma zastavi to ABY :blush: ....
25. jan 2016 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, rada by som sa vas opytala, ci bola niektora v situacii ako ja. V minulosti som prekonala onkologicke ochorenie, uspesne, avsak vlastne dieta uz nemozem mat. Chcela by som sa opytat, ci by nas s manzelom zaradili ako kandidatov na adopciu alebo mame na to rovno zabudnut. Viem, ze sa jedna o dost osobnu otazku, ale budem velmi vdacna za kazdu odpoved, kludne aj IP. Dakujem.
26. jan 2016 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tetu zo socialky sme dojali, nase papiere skompletizujeme, posielame do Ba a mame ocakavat navstevu. Jedine co nas trosku znepokojuje, ze obaja s manzelom sme SZCO, snad to nebude problem.
26. jan 2016 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Cauko krasky. Skoro 3 roky Vas sledujem a prezivam radosti :wink:
Chcela by som sa opytat ci niekto nie je profi rodicom cez DD Mocenok. Budem vdacna ak sa ozve :blush:
27. jan 2016 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V piatok ideme do úsmevu už teraz som z toho nervózna. Máte niekto dieťatko cez úsmev. Požiadavky máme do dvoch rokov neromske môžu byť aj súrodenci. Ak by bolo trochu staršie tak to nevadí.
27. jan 2016 o 18:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
:dizzy_face: :hearts: Našli sme si dnes dievčatko :hearts: :dizzy_face:
29. jan 2016 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@mana85 jéj, to je nádherná správa :dizzy_face: , teším sa s vami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2016 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mana85 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: haháááááááááááá
29. jan 2016 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mana85 to je uuuuuuuuzasne ... popis nam ju a cele ako to bolo ...
29. jan 2016 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok