• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

9. decembra 2016 
Ja som dneska bola maminka :hearts: " ahoj maminka nova " :hearts: to bolo také nečakané krásne aj tato si slzičky utieral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (23)
@mana85 jeeej, krásne! ako postupujete?
26. feb o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tortelinka No pre mňa šokujúco rýchlo som dúfala že na Vianoce bude u nás a ono to bude už hádam aj na veľkú noc :wink: akurát v pondelok ideme na súd kvôli predbežku ... Fakt som bola presvedčená že to bude niekolko mesiacov trvať proste aby si zvykla a tak :sweat_smile:
26. feb o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (17)
@mana85 tak super, že to ide tak rýchlo
26. feb o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mana85 jeeeeeeej super! ide to! Maminka nová, to krásné. rozumiem tie tvoje slzi
26. feb o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@continental Ďakujem a pevne verím že to rýchlo ujde :slight_smile: :slight_smile:
26. feb o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mana85 Gratulujem k novej maminke som rada že to ide tak šikovne :slight_smile: :slight_smile:
26. feb o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mana85 to je dobre že to ide rýchlo,načo sú dobré tie naťahovačky,,, len sa hýbu a dietky sú v náručiach rodičov :slight_smile:
27. feb o 00:43  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mana85 úžasné, úžasné, úžasné :grinning:
27. feb o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mana85 velmi sa s Vami tesime:grinning:jupiiii
27. feb o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte dievčatá zo ZA kraja.. Niektorá z vás sa asi čoskoro veľmi poteší. Včera našli v žilinskom hniezde záchrany bábätko :slight_smile:
1. mar o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
@beka22 no a je to dievčatko v hniezde záchrany,,,ktoré si vždy chcela,,,,,,,,, :confused: :wink:,,,
1. mar o 15:14  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@karkana beka uz ma myslim chlapceka :wink:
1. mar o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@karkana ahoj nevadí mám doma dokonalé zlatíčko a vôbec nebanujem na MOJICH DEŤOCH milujem každý milimeter ale posunie sa rad a nietorá mamka bude tak šťastná ako teraz ja
1. mar o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@mata71 jój, ale to je krásne dievčatko, ako sa nádherne usmieva :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Ahojte dievčatá, verím, že viacerým z vás dnešná správa urobila radosť. My sme ešte len v príprave, tak dúfam, že tie roky čakania budú rýchlo ubiehať a raz aj nám zavolajú, že majú pre nás baby. Aktuálne máme na ďalšiu prípravu napísať rozprávku pre mimi.. Uff...tak to neviem ako napíšeme :unamused: :wink:
1. mar o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raza veru ten úsmev pohne každúúú a aj slzička vyšla nádherný úsmev veru má :dizzy_face:
1. mar o 20:41  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@tlucka nehľadaj v tom vedu... niečo jednoduché, od srdiečka :wink: neboj, to dáš :wink:
1. mar o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj @tlucka aj my sme v príprave a za úlohu máme vyrobiť hráčku pre naše budúce dieťatko :slight_smile:
1. mar o 20:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@raza Tak snáď to zvládneme a čoskoro ukončíme prípravu.. Este máme pred sebou 10 hodín a začali sme v decembri.. Nejako sa to naťahuje..
1. mar o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajuskajana aj my sme vyrabali hracku
1. mar o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuskajana Tak to by som radsej robila... Niečo vyrobiť nemáme problém. Ale rozpravka.. Nevadí, urobíme všetko :slight_smile: A kde robíte prípravu? My v TT na úrade.
1. mar o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tlucka v ZA cez Návrat, ja by som asi vymyslela rozprávku na spôsob ako nám vyrástlo v srdiečku dieťatko. Nejako tak aj chceme naše budúce mimi oboznámiť že je adoptovane...
1. mar o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kikuska_wedge ak sa smiem spýtať akú hračku ste vymysleli? My pracujeme na drevenom koníkovi :slight_smile:
1. mar o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuskajana my sme usili opicky. Mam ich v albume.
1. mar o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuskajana Veď aj my niečo také chceme vymyslieť a tiez takým, pre dieťa pochopiteľným štýlom, oznamiť, že je adoptované... Uvidime, ako to dopadne :wink:
1. mar o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kikuska_wedge vaše opticky sú strašne podarene :grinning:
1. mar o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, neviete ako je na tom Bratislava?
1. mar o 23:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@little_bubu august/2013 a tolerantni maj/2015 :wink: To je info cca spred dvoch tyzdnov
2. mar o 00:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok