Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bábätko na adopciu

smutnuckaaaa
24. apr 2012

Ahojte, mam problem,som tehotna a nechcem to babo.Potrat neprichadza do uvahy,preto by som sa chcela poradit,kde mozem najst adoptivnych rodicov.
Prosim neodsudzovat,hladam pomoc.

smutnuckaaaa
autor
24. apr 2012

@hajanka som v 16 tt

franzziska
24. apr 2012

@smutnuckaaaa inak nechapem ako ta tu niekto dokaze takto odsudit..no ale zeny su vselijake...kazdopadne bolo len a len tvojim rozhodnutim ci podstupis umele prerusenie tehotenstva, ci si dieta nechas alebo ho ides dat na adopciu...tymi zlymi myslienkami sa netrap, vacsinou ide len o "moralistky"....

bambi2
24. apr 2012

@smutnuckaaaa a zdravie dietata, je vsetko ok?? 😕

anjelicek26
24. apr 2012

@smutnuckaaaa priama adopcia - u pribuznych ano, vybrat si rodica - nie. Navyse je to na psychiku aj teba aj buducich rodicov nebude robit dobrotu. Neviem, ktory par by do toho takto isiel :(

lucula73
24. apr 2012

@smutnuckaaaa ahoj,ako možem,tak na sk ti nedovolia nájsť oficiálne adoptívnych rodičov,tých určí súd,alebo štát teda.........lebo čo ak si to po rokoch náhodou rozmyslíš a budeš tlačiť na tých rodičov,aby ti ho vrátili?to nie je správne.....takže zbytočne to riešiš....dieťatko necháš v nemocnici a oni sa postarajjú..... 🙂
A ver mi,že rodičia,ktorí majú žiadosti o adpociu,vačšinou vyskúšali všetky sposoby,ako sa dostať k vlastnému dieťaťu,čiže určite sa dobre postarajú aj o akékolvek iné babatko,lebo po ňom veľmi túžia 😉
Želám ti,aby si sa rozhodla správne,možno si to nakoniec rozmyslíš 😉

bubutko
24. apr 2012

@smutnuckaaaa drzim ti palce a obdivujem ta. to na co si sa dala by len tak hocikto nedokazal. Rozmysli si este ci bude pre teba dobre poznat novych rodicov babatka. Ja ked si to predstavim, tak by som asi musela cely zivot spoza rohu potajomky sledovat ako to babatko rastie u nich. Bolo by to bolestive. Ak chces uzavriet tuto kapitolu tym, ze ho porodis, mozno by bolo dobre to uzatvorit uplne. Pre vsetkych.

smutnuckaaaa
autor
24. apr 2012

Ano dietatko je zdrave....vidim ze sama moralistka tu je..ale su aj take

bambi2
24. apr 2012

@smutnuckaaaa ok... len som chcela vediet... nic v zlom 🙂

cairka
24. apr 2012

@smutnuckaaaa , si si istá, že je možná priama adopcia? aj v nepríbuzenskom vzťahu? túto zmenu som nezaznamenala, ale netvrdím, že nie je 😕 Ináč pokiaľ by si chcela dieťa kontaktovať, tak je potom asi lepšie ho dať do pestúnskej starostlivosti, tu ale platí to isté o tom výživnom, ako som písala pri NOSke, treba s tým počítať...

smutnuckaaaa
autor
24. apr 2012

Rodicov chcem vybrat z toho dovodu,ze nechcem aby bolo male dlho v decaku otca napisem do rodneho listu ako skutocneho ....a bude to jeho nemanzelske dieta o ktore sa stara

drobec33
24. apr 2012

@smutnuckaaaa si zbytocne vztahovacna a urazliva, ani jedna ta nemoralizuje, nesudi, skor naopak. Snazia sa ti ukazat aj druhu stranku mince, aby si do smrti nebola nestastna, ked budes dietatko vidiet vyrastat priamo pred tvojimi ocami. Mas obdiv v tom, ako si sa rozhodla v prvom rade. Dat dietatku sancu na zivot. To ostatne sa utrasie. Ak si hladala iba odpoved na otazku ako postupovat pri adopcii, vsetko ti tu kocky napisali. Nech sa rozhodnes akokolvek, je to tvoj zivot a zivot tvojho dietata. Len vsetci verime, ze to tak je. Prajem ti vela stastia.

cairka
24. apr 2012

@smutnuckaaaa , ale to nie je priama adocpia ale právny podvod 😉 ale už som počula, že sa to robí...

drobec33
24. apr 2012

@smutnuckaaaa ak sa nemylim, ak bude dieta mat uvedenho otca a bude adoptovane, neviem ci sa on bude otec moct starat. Mozno moze poziadat o zverenie do opateri on. Ak bude moct a chciet.

anjelicek26
24. apr 2012

@smutnuckaaaa - tak tak to je nelegalne a s priamou adopciou to nema nic spolocne.

irriss
24. apr 2012

@drobec33
ona chce udat do dokladu "falesneho" otce ..uz toho adoptujiciho 😎

henika26
24. apr 2012

@smutnuckaaaa nech sa uz rozhodnes akokolvek,prajem ti vela sil.ty musis najlepsie vediet co citis a co bude pre dieta najlepsie.lebo nech si ma tu odsudi kto chce ale nie vzdy je mozne dietatko si nechat.obdivujem ta,ze si neisla na potrat a ze das dietatu zivot..je strasne vela rodin,ktore tuzia po babu a ty jednej z tych rodin das sancu-sancu stat sa kompletnou rodinkou.a to,ze by sa dostalo do nespravnej ci zlej rodiny sa neboj..tí ludia co si chcu adoptovat musia prejst miliardou psychotestou a inymi vecami..hlavu hore,bude dobre

tilly
24. apr 2012

@smutnuckaaaa tiez sa tesim, ze si dala babatku sancu, ze si ho nezabila, drzim ti moc moc moc palce, ja by som si ho hned zobrala, len mm je proti adopcii... 😢

henika26
24. apr 2012

@tilly nezabila? trosku drsne nie? ☹

graceful9
24. apr 2012

@smutnuckaaaa ahoj, viem,že je ťažké napísať, že ti rozumiem, ale rozumiem,,,,proste som si prešla tiež kadečím, aj keď som v úplne inej situácií ako ty, ale chápem ťa,,,,ak by si náhodou chcela sa porozprávať ( aj keď viem, že si písala, že to nechceš rozmazávaať, ale možno ti to pomôže) tak mi kľudne napíš IP,,,,a nech sa rozhodneš akokoľvek, stojím pri tebe takto na diaľku a budem na teba myslieť,,,,

tilly
24. apr 2012

@henika26 myslis?
ospravedlnujem sa, ak to bolo prilis...

petkave
24. apr 2012

@smutnuckaaaa Tak už ti rozumiem. Premyslené to máš a tu na fóre hľadáš nejakú po bábätku túžiacu ženu, ktorá by si od teba to bábo adoptovala? Či? 😅

lucula73
24. apr 2012

@smutnuckaaaa viaceré kočky sa ti tu snažia vysvetliť aj druhú stránku problému..........ale ty nechceš pochopiť,že to sa nedá len tak nájsť rodičov.keby to bolo v rámci rodiny,tak áno........
Mám kamarátku čo takto silou mocou zháňali dieťa,teda opačný prípad,lebo si ho chceli vziať domov rovno z porodnice..........tiež to dokázali,za cenu právnych podvodov,ak to teda nazvať tak možem,akože dá sa to,ale musíš mať fakt dobrého právnika.ale celkom správne to nie je 😠
a teraz trpnu celý čas,či sa neozve biologická matka,že chce dcéru naspať,lebo tá matka vie kto jej dcéru má,adresu nie,ale to nie je dnes problém vypátrať............má 15 rokov...........kludne sa može zbaliť a ujsť 😝

irriss
24. apr 2012

@tilly
@henika26

Uz tu byly podobne temata, obavam se, ze muze vzniknou z temy jine tema..a mozna "umyslne"...

uz se tu nekolikrat rozebiralo a hadalo ohledne "zabiti"potratum - kdy, v kolika tydnech..kdy je to dite a kdy jeste neni..
Nehadejte se zbytecne.. 😉

anjelicek26
24. apr 2012

@irriss - mne sa to tiez nezda, stale moze ona prijst do troch rokov s pravym otcom dietata a ziadat ten test otcovstva a ma adoptivny otec po srande. Ku tomu staci jediny clovek, ktoremu to prezradi - alebo manzelka - pri rozvode a vykrici to do sveta a je z toho trestny cin. Toto moze fungovat, ked ani jeden nezmeni nazor a bude drzat pusu. Lenze ludia sa menia, zivotne situacie tiez 😖 Aby sa raz o to dieta nedotahovali.

henika26
24. apr 2012

@tilly hej veru priliž ☹ skus sa vzit do situacie napriklad znasilnenej zeny,ktora po takomto desivom zazitku isla na potrat..nie vzdy to treba odsudit.ja neviem..tazko povedat..

anjelicek26
24. apr 2012

@petkave - adoptovala, kupila, dopln vhodne 🙄

irriss
24. apr 2012

Mne tyto temy hranici s prodejem bileho masa
@petkave

irriss
24. apr 2012

@anjelicek26 😀 😀 😀
stejny cas, stejny prijemce, stejna slova i pointa 😉 😀

petkave
24. apr 2012

@anjelicek26 och, nechcela som to až takto napísať 😲
@irriss ja som pri takýchto kontroverzných témach už chladná a neverím ničomu, čo sa tu píše.

lulu10
24. apr 2012

@smutnuckaaaa drzim palce nech sa to podari, mas to dobre vymyslene 😉 urcite mas svoje dovody preco to tak chces urobit tak nech sa to podari a nech vsetko dobre dopadne, ja by som to miminko hneeeeed zobrala 😵

Tu začni písať odpoveď...

Odošli