Utajený pôrod - súhlas manžela

6. aug 2022

Ked chcem dat dieta na utajeny porod potrebujem k tomu súhlas manžela?

lenvam
6. aug 2022

A tvoj manžel akože nevie ze si tehotná hej? Sa mi zdá ze moc sleduješ TV🤦‍♀️

autor
6. aug 2022

@lenvam vie ze som tehotna. 😉

autor
6. aug 2022

@lenvam lenže on si dieťa chce nechať a ja nie tak chcem vedieť či mi treba nejaký jeho súhlas k tejto veci

veronikaszabova
6. aug 2022

Ano, potrebujes jeho suhlas

mam1na
6. aug 2022

Čo k tomuto kroku môže jednu matku dohnať, navyše, ak má manžela a možno aj iného potomka/ov...
Prosím, tento krok si poriadne zváž, zájdi za psychiatrom... 😥
Veľa síl. Nevykonaj takú chybu, ktorú budeš celý život ľutovať a už nič nebude ako predtým.........
Pôjde to s tebou všade.

nafka0483
6. aug 2022

Autorka a planujete zotrvat v manzelstve?
Myslim ze ak ta odvezie do porodnice a nasledne z nej prides bez babatka (ak by vobec bolo mozne) tak asi by to neskoncilo dobre.
Ak sa tak ci tak rozidete, tak sa babatko nechaj zverit manzelovi a ty si chod po svojom.

zooeynka
6. aug 2022

@veronikaszabova odkial mas takuto informaciu?

zooeynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. aug 2022

@zooeynka to by aj mňa zaujímalo.. lebo ja tomu rozumiem tak ze vsetko je na matke. https://sancaoz.sk/utajeny-porod

zooeynka
6. aug 2022

@veronikaszabova ved preto sa to vola utajeny. Nepotrebuje suhlas manzela samozrejme, ved rodi utajene.

zooeynka
6. aug 2022

Ano. Neuvadzas meno nikde. Ze mas manzela v porodnici predsa nevedia. Okrem toho, dieta ani nemusi byt manzelovo, to je to privilegium matky porodit utajene. Zienky nemali by ste radit ked neviete, ale len si nieco myslite....

veronikaszabova
6. aug 2022

@zooeynka pisem to na zaklade skusenosti kamaratky s utajenym porodom.

zooeynka
6. aug 2022

@veronikaszabova tak ti kamaratka nepovedala pravdu

veronikaszabova
6. aug 2022

@zooeynka a predstav si, ze meno uvadzas. Len info o tebe nieje spristupnene dalsim stranam, ani v zdr. dokumentacii

zooeynka
6. aug 2022

@veronikaszabova nemusis uviest

autor
6. aug 2022

@zooeynka vďaka peone to sok potrebovala vediet 🙃

zooeynka
6. aug 2022

Pokial viem tak 6 tyzdnov je dieta v starostlivosti statu a potom hned na adopciu. Tych 6 t.keby si to matka rozmyslela a chcela by sa odtajnit. Cele smutne, ale tak pribehy su rozne....

alex49
6. aug 2022

A čo povieš manželovi??

bambulka814
6. aug 2022

Autorka.
Viem, že tu píšeš to isté od začiatku tehu. Nexces to bábätko a manžel áno. Vie on vôbec, čo všetko prezivas? Ako sa k tomu stavia?

Ale bola si už u psychiatra? Potrebuješ lieky úplne súrne, aj teraz, aj po pôrode, aby sa nestalo niečo tragické. Radili Ti to viaceré.

markaterka
6. aug 2022

Ty si tu už písala tento týždeň. Čo povieš manželovi?

bambulka814
6. aug 2022

Inak je úplná hlúposť si myslieť, že si pokazis život, keď si ho necháš. Pokazis si život, keď si ho nenechas. Natrvalo.

zuzanaete
6. aug 2022

A co povies manzelovi? V predchadzajucej teme si spominala, ze by sa akoze nieco a dietatom stalo. Ako urobite pohreb? Daj tomu malemu sancu este po porode, ci sa tvoj postoj nezmeni. Ak nie, tak daj aspon otcovi sancu, nech sa o neho postara. Drzim palce.

autor
6. aug 2022

@bambulka814 bohužiaľ keď to niekomu poviem vsetci ma vysmeju... že to sú len hormony..

marrie5385
6. aug 2022

ak pojdes na utajeny porod a manzel chce to dietatko, tak to rovno mozes vypisovat rozvodove papiere asi. Neviem si predstavit fungujuce manzelstvo po takejto udalosti.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurita285
6. aug 2022

Nebudú sa pýtať na manžela, oni sa len budú pýtať na najdôležitejšie veci o tvojom zdravotnom stave a následne tie informácie zapečatia...

ukulela
6. aug 2022

Zmiery sa? Opusti ta urcite, ak dieya chce. Takze mu dieta nechaj o odid od neho.

veronikalubko
6. aug 2022

Chudák dieťa a chudák chlap..
Radšej rovno zver starostlivosť po pôrode jemu a nech sa o dieťatko postará keď ho chce...Nabudúce
Citujem : on sa s tým zmieri😉 keď nie tak nie. Každý si pojdeme po svojom.🙂

REALLY?ty si riadny sebec žena..... Ako môžeš toto povedať o manželovi 🤨totálne máš očividne v prdeli a myslíš len na svoje dobro... Názor si nechám pre seba lebo úsudok po tejto vete si vie urobiť každý.

zuzanockamt
6. aug 2022

Autorka:
Ak manžel dieťa silou mocou chce, poroď ho a nech sa stará výlučne on, nech ide na MD. Rozveďte sa a budeš mať pokoj.
Áno, je to zúfalá situácia. No nikto nevie, čo tomu tehotenstvu predchádzalo, prečo máš takýto postoj. Nezaslúžiš si odsudzovanie.

autor
6. aug 2022

@zuzanockamt jop a hlavne nik mi nerozumie ani on. To že ráno sa zobudím a nemám ani chuť žiť to nevidi nik🙂 všetci sa pozerajú len nato ze to sú hormóny ze si nemám z toho nič robiť. Ale halo mne nedokáže uz nik pomôcť a viem ze to pre mňa bude takto lepsie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre