Bicykel v tehotenstve.

sisa183
7. apr 2020

Ahojte 😊 toto je moje 1.tehotenstvo tak si davam velky pozor. No zaujimalo by ma ci ste pocas tehu chodili na bicykel. Citala som vela clankov kde to odporucal a naopak vela clankov kde to neodporucali. Tak sa pytam na vase nazory a skusenosti. Dakujem 😊

amelia000
7. apr 2020

@sisa183 ahoj, hej bola som nedavno...bolo super a ked budem vladat pojdem zas 🙂

sisa183
autor
7. apr 2020

@amelia000 ved teraz je take krasne pocasie ze je hriech byt len tak doma a hrozne mi ten bicykel chyba kedze to bolo s priatelom nase hobby 🙂

amelia000
7. apr 2020

@sisa183 no jedine co je natom blbe, ze ja mam obrovske brusko a jazdim nasiroko 😂 inak v pohode ak vladzes tak chod..ak nebudes tak si oddychni. Svoje telo poznas, to ti isto povie kedy mas dost.

pribinak
7. apr 2020

Áno, cca do 6 mes. Ale vyberala som len ľahké trasy a chodila som skoro ráno aby dom sa vyhla veľkému počtu ľudí.

sense
7. apr 2020

Ak si bola aktivna.aj pred tym ...tak bud nadalej ak nemas problemy len zvol trasu,intenzitu a dlzku tvojmu stavu....

potomka
7. apr 2020

@sisa183 kludne mozes ist na bicykel, len si treba davat pozor aby si nahodou nespadla. No treba jednoznacne vyuzit toto krasne pocasie na takyto styl pohybu.

lenuliatko84
7. apr 2020

Ja som milovala cyklistiku a ked som bola tehotna lekarka mibto neodporučila, vraj sa to nesmie,nebola som na rizikovom.len ak by som nahodou spadla

vlasica19
7. apr 2020

ak zvaladas tak preco nie, no hlavne je proste s mierou a je jasne, ze asi vo vysokom stadiu sa na bike hrabat nebudes

beronsche
7. apr 2020

@sisa183 ja ano, do 5. mesiaca tehotenstva denne cca 15 km v kazdom pocasi (dochadzala som do prace).. Ale je to len moja skusenost, nie odporucanie 🙂

savoya
7. apr 2020

Ja sice nie som tehotna ale na bicykli som uz 6 den po sebe. a chudnem.Je krasne slniecko preco to nevyuzit.

lianka123
7. apr 2020

@sisa183 ahoj. Bicyklovala som do 36tt

heidy222
7. apr 2020

@sisa183 ahoj, jazdila som obe tehotenstva na biku, lebo nemam Auto az do 8-9 mesiaca.

modrykoniicek
7. apr 2020

Známa skákala do bazéna a plávala o život.
Deň pred pôrodom ešte behala ako antilopa.Neobsedela doma na zadku.

Všetko s mierou a vybavené 😉
Pokiaľ to zdravotný stav dovoľuje.

berny800
7. apr 2020

Ja som ešte v 8 mesiaci bajkovala s deťmi po cyklotrasach, ak nemáš.ziadne zdravotné problémy a.moc veľké brucho, ktoré.by ta obmedzovalo tak.nevidim dôvod prečo sa bicyklu vyhýbať.

wawna
8. aug 2021

ja som do 7 mesiaca jazdila na bickyli a všetko bolo v poriadku.Potrebovala som sa hybat a bicykel je na to super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre