Cvičenie pre tehotné v Nitre

solnicka_nr
22. nov 2012

Caute baby kde chodite cviicit v tehotenstve okrem kurzov pani Janatkovej? Su v Nitre nejake specialne cvicenia na udrzanie vo forme? Co odporucate? Ake su ceny? Dakujem za vase skusenosti a postrehy! 🙂

esstrella
22. nov 2012

skús pozrieť
http://www.albacentrum.sk/tehulky
http://www.aerobikarena.szm.com/
alebo sa popozeraj čo ponúkajú ostatné materské centrá, aerobikové centrá určite niečo nájdeš, čo ti bude vyhovovať 🙂 držím palce

solnicka_nr
autor
22. nov 2012

@esstrella Dakuujem ale chcela som aj praktivcke skusenosti.....mas?

esstrella
22. nov 2012

nemám 😔 počas môjho tehotenstva toho veľa na výber nebolo, ja som chodila pani Jahnatkovej, tak dúfam, že poradia iné mamičky.

zuzana.kusnirova
24. nov 2012

@solnicka_nr Ahoj ,budete mat druhe babetko???

solnicka_nr
autor
24. nov 2012

@zuzana.kusnirova Ano ale pssssst este je to strasne skoro.... 🙂 chcem cvicit a neviem kam......

zuzana.kusnirova
24. nov 2012

@solnicka_nr Jeeeej tak gratulko 🙂)) neprezradíííím 😀 No tak to ti neporadim,ja som nechodila ☹

zuzana.kusnirova
24. nov 2012

@solnicka_nr ozaj ved aj Mirka,co ste boli spolu na izbe je tehulka,ste sa dohodli že sa zase stretnete ?? 😀

dzupinka
24. nov 2012

ja som chodila k Jahnátkovej aj na cvičenie v pondelky a stredy, cvičili sme a fit loptách s porodnou sestričkou. Bolo to dobreee, pomáhalo mi to na kríže 🙂

janine01
25. nov 2012

aj ja som chodila k pani Jahnatkovej,,,bolo tam super...ako pise dzupinka :D

solnicka_nr
autor
28. nov 2012

@zuzana.kusnirova Ja viem volali sme spolu..... 🙂 Ale ja som jej este nehovorila lebo to bolo moc cerstve......sak este aj je....... .) No sa sa smiala doma ze zas sa stretneme na izbe...... :D inak ja som rozmyslala ze odkial sa pozname....... :D :D :D

solnicka_nr
autor
28. nov 2012

@dzupinka
@janine01 No asi aj ja tam pojdem a ako ste tam platili? No chrbat je moj nepriatel este ani brucho nemam a z ma bolieva straaaaaasne moc...... :(

dzupinka
29. nov 2012

@solnicka_nr vždy sa platilo na mieste, vtedy to bol 2 eura.

silvika59
15. aug 2013

Ahojte, vedeli by ste mi prosim odporucit nejaky kurz cvicenia pre tehotne? Na internete som toho nasla viac, ale neviem sa rozhodnut. Mate niektora nejaku ososbnu skusenost? Dakujem. 🙂

reddy13
3. okt 2013

@silvika59 Ahoj, ja hladam presne to iste co ty:o) A co si nasla na internete, lebo ja skoro nic. Jedine len joga pre tehotne, ale to ma zatial nelaka. Hladala som aj nieco ako cvicenie vo vode, ale v NR ako keby zaspali dobu, proste nic. A ak aj nieco mozno je, tak to nie je na nete, co je tiez o nicom, lebo potom clovek nevie, ze su nejake aktivity...No hrozne. Clovek by aj nieco chcel pre seba urobit, ale nejako nema kde...:o)

silvika59
4. okt 2013

@reddy13 Ahoj, no bohuzial som stale na tom rovnako, ze som nic co by ma naozaj zaujalo nenasla :( Co je smutne. Ja som uz uvazovala, ze by som sa teda dala na tu tehotensku jogu. Ale ako si vybrat? Nikde ziadne recenzie nic. :( A aj ked som nasla jednu telocvicnu, kde tu jogu robia, pozerala som cennik a kedy je cvicenie pre tehotne v programe a tam uz nic ohladom toho nebolo.... takze zatial cvicim trosku doma. asi si stiahnem z netu nejake cvicenie a budem cvicit doma pred tv 🙂

reddy13
4. okt 2013

@silvika59 Cvicenie doma planujem aj ja, podlozka na cvicenie uz je, fit lopta tiez:o) Ja som chodievala pred tehotenstvom cvicit a baba, kt.nas viedla uz bola tehotna. Pocas tehotenstva cvicievala, takze vie toho kvantum, takze aj na toto sa tesim:o)No a samozrejme prechadzky, ak niekde zistim moznost aqua cvicenia, tak to urcite a mozno ta joga:o)Ak nieco normalne v NR objavim, urcite ti dam vediet:o)

silvika59
7. okt 2013

Dakujem 🙂 To by bolo fajn. Na fit-lopte sa natahujem pravidelne. uz ma zacina bolievat chrbat. Ale mne uz vela casu na tehotenske cvicenie asi neostava, v januari rodim. Mam pocit, ze to strasne leti. Ty si v kolkatom tyzdni? Ja obcas chodievam do lesa na prechadzky. Zoberem Cyrila ( nas pes ) a ide sa. A poviem ti, uz sa mi stalo, ze aj z takej dlhsej prechadky som mala svalovicu 🙂 A teraz som jak na potvoru nachladnuta :(

silvika59
7. okt 2013

@reddy13 Dakujem 🙂 To by bolo fajn. Na fit-lopte sa natahujem pravidelne. uz ma zacina bolievat chrbat. Ale mne uz vela casu na tehotenske cvicenie asi neostava, v januari rodim. Mam pocit, ze to strasne leti. Ty si v kolkatom tyzdni? Ja obcas chodievam do lesa na prechadzky. Zoberem Cyrila ( nas pes ) a ide sa. A poviem ti, uz sa mi stalo, ze aj z takej dlhsej prechadky som mala svalovicu 🙂 A teraz som jak na potvoru nachladnuta :(

reddy13
7. okt 2013

@silvika59 :o) Dobre meno pre psika:o) No ja som teraz 11tyzden, takze este chcem pockat do 12 a potom pomaly zacat. Objavil sa u mna mensi hematom, mala som tento rok aj jeden MA, takze musim asi dost pozvolna, ale tesim sa, ak sa budem moct trochu hybat. A ked budem mat svalovicu, boze ako mi chyba:o)) Prechadzky su super. Nasla som aj nejaka videa na youtube, takze inspiracie je dost, len v realite, konkretne v NR tu toho dost chyba:o)Nadcha ma mrzi, ani sa necudujem, pocasie je vselijake, ale urcite to zvladnes. Drzim palce:o)

silvika59
7. okt 2013

@reddy13 Dakujem.....sak cajikujem odusu 🙂 Tak to si v tych zaciatkoch.....drzim palce, aby bolo secko ok. Hlavne opatrne....tvoje telo ti samo povie, na co sa citi a na co nie. treba ho len pocuvat a hlavne nebrat si priklad od inych tehu. Kazda to znasa inak a kazde telo ine znesie. Ja som v prvom trimestri cvicila malo, lebo mi byvalo strasne zle....doslova som behala vracat dennodenne aj 8-11x a to aj vecer o 22-23 hod. pred spanim. Manzel ma velakrat ukladal do postele zelenu.....

kl733
4. nov 2013

Ahojte baby, začínate niektorá predtehu-prípravu u pani Jahnátkovej - teraz od 6.11.2013? Ako to je s akceptovaním potvrdenia z podobného kurzu u zamestnávateľa? Máte nejaké osobné skúsenosti..môj šéf je v tomto skôr nekompromisný....vdaka za každú odpoveď 🙂

trenerkaadka
10. jan 2014

Zdravím vás žienky. Ak by ste mali záujem, od januára sa cvičí s tehotnými už aj v posilke v N-Centre v ESPRII.. 😉

reddy13
13. jan 2014

@trenerkaadka Wuaaaaaaaaaaaw, neveriiiiim:o) A o co konkretne ide? Nejake posilovacie cvicenia, alebo na baze natahovacky a dychove? A je to formou nejakych kurzov alebo individualne? Este by som poprosila, ako to je aj casovo?Vdaka:o)

cicak
13. jan 2014

@trenerkaadka by som poprosila viacej info 🙂 ďakujem

trenerkaadka
13. jan 2014

noo je to vo forme skupinovych cviceni, ale daju sa dohodnut aj osobne treningy - mame sikovneho trenera, ktory sa zaobera tehulkami.. 🙂 zastavte sa a uvidite.. neviem, ci sem mozem davat telefonne cisla alebo webove stranky, ak ano, mozem to som pripojit..

cicak
13. jan 2014

ja by som poprosila mi to poslať do spávy, ďakujem 🙂

cicak
13. jan 2014

@trenerkaadka správy 🙂

trenerkaadka
13. jan 2014

okii poslem vsetko do spravy 😉

evina24
23. jan 2014

@trenerkaadka mohla by som aj ja poprosiť info do správy o tom cvicení pre tehotné? v n-centre.. dakujem

evina24
23. jan 2014

@trenerkaadka o 14:00??? prečo tak skoro? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre