Cvičenie pre tehuľky v Košiciach

tatianah
26. sep 2013

Ahojte tehuľky, hľadám parťáčku na cvčenie v Košiciach (ja som 11 t. ), zároveň poprosím o rady, kde sa aktuálne v Košiciach cvičí napr joga pre tehotné alebo filopty.

ksbinka
11. apr 2016

@wivik Super, ja som tam tiez dnes volala, ale mne povedala ze by som este tyzden-dva mala pockat, zaciatocnickam sa neodporuca zacat s cvicenim v zaciatkoch tehotenstva. Budem cakat vo stvrtok na Tvoje spravy, dik 🙂

wivik
11. apr 2016

@ksbinka dnes na predporodnom kurze mi jedna holka hovorila ze tam tiez ako tehotna zacala chodit a bola spokojna. Tak dufam ze aj ja budem lebo potrebujem so sebou nieco robit. 🙂

ksbinka
11. apr 2016

@wivik Fiha, predporodny kurz? Nie je na to este skoro? To odkedy sa nan odporuca chodit? A to uz aj s partnerom? 🙂

wivik
12. apr 2016

@ksbinka ja si prave nemyslim ze je to skoro. Prebera sa tam cely priebeh tehotenstva a aj take veci na zaciatku ako strava, ako si ulahcit ked je nevolnost, vysetrenia ktore su nutne a ktore nie. Dievcata co su tam so mnou to uz maju za sebou tak tie info su uz dobre tak do dalsieho tehotenstva. A tiez poznam dost dievcat co pred koncom tehotenstva stravili v nemocnici takze to nestihli. A nikde sa nepise odkedy sa mozes zucastnit kurzu. Samozrejme su uprednostnene dievcata pred porodom ked je naval ale pri mne nic nepovedala ze tak skoro sa tam trepem 🙂. A chodia tam sj partneri. Ja som svojho prehovorila ked bolo partner pri porode. Posledne lekcie ma byt starostlivost o dieta tak este asi tam ho prehovorim. 🙂

wivik
12. apr 2016

@ksbinka a este jedna vec, kurz na ktory chodim trva 9 tyzdnov. Jeden skonci a nemusi hned zacat druhy. Nam sa zaciatok posunul o 2 tyzdne neskor ako bolo najprv uvedene. Tiez sa nemusis zmestit do skupiny. A v Kosiciach tych kurzov nie je az tak vela. A tiez nie je jedno kto ho vedie.

wivik
12. apr 2016

@ksbinka ta co vedie ten kurz - dula robi aj cvicenie pre tehotne. Ale je to pred tum kurzom. A 4 hodiny byt v kuse niekde uz mi to je dlho. Inak by som chodila tam. Preto som hladala nieco ine.

ghaneska
3. máj 2016

Cvičenie v kurze je individuálne. Ak si aktívna aj pred pôrodom, tzn., že si predtým cvičila, hýbala sa a nemáš žiadne problémy v tehotenstve môžeš cvičiť od začiatku vybrané cviky - bez dopadov a otrasov. A samozrejme od tretieho mesiaca až do konca tehotenstva sa cvičia cviky prispôsobené stavu - samozrejme pri fyziologickom tehotenstve.
Je potrebné sa hýbať cielene, aby pôrod bol jednoduchší, bez strachu, stresu a napätia.

angel1979
19. júl 2016

Kocky, je nejake cvicenie na Tahanovciach, alebo prip.MIer. Beta?

ghaneska
2. jan 2017

Kvalitné Individuálne alebo skupinové cvičenia za OC Galéria v MC Delfínik.

halminka
4. máj 2017

Ak nemáte program na túto nedeľu - 7. mája, v Košiciach sa oslavuje Svetový deň tehotenstva. Na budúce mamičky čakajú prednášky na témy: Pôrod očami dieťaťa, Dula - sprievodkyňa tehotenstvom a pôrodom, Montessori - ako jeden z možných prístupov k výchove, a mnoho iného. Ak bývate poblízku, zastavte sa v HalmiSpace na Hlavnej 21. 🙂 http://halmispace.sk/dentehotenstva

zuzana90m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alfirin17
29. júl 2017

@angel1979 nasla si nieco?🙂

angel1979
29. júl 2017
zuzana90m
3. aug 2017

@angel1979
@alfirin17 v Mc pastierik na furči sa cvičí a je aj predporodna priprava

angel1979
3. aug 2017

@zuzana90m mne uz to netreba, mam kesnu zdravu skoro 7mes dcerku

zuzana90m
5. aug 2017

@angel1979 super gratulujem.... robua tam aj pre maminky a deticky rozne kurzy a aktivity 🙂

angel1979
5. aug 2017

@zuzana90m dakujem, nam od ruky smevthc

sofkabarbie
11. feb 2019

Je nieco aktualnejsie?
Viem ze v neonke maju hodiny pre tehulky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre