Možné tehotenstvo a wellness pobyt

buduca_mamicka007
27. nov 2023

Ahojte baby, prosim o rady... tento mesiac sme sa rozhodli s manzelom, ze skusime popracovat na druhom babatku...mam par dni do zaciatku MS (v kalendari ukazuje ze ma prist 3.12, ale ocakavam cca 1.12 )... uz 2- 3dni pocitujem zvacsene prsia..su naliate, bolia, maju objem, aj manzel si vsimol ze su akesi vacsie 🙂 citim unavu, zvlastne chute... ovulaciu som myslim ze vystihla, lebo ju viem celkom dobre na swbw rozpoznat skrz sprievodne prejavy... test som si robila vcera v boci ( ano skoro ale bola som nedockava,- bol negativny)... ide o to, ze zajtra odchadzamw na wellness pobyt mimo svk a ja teraz neviem co so saunami a wellnessom.. viem ze kebyze som tehotna tak je este prilis skoro na vsetko ale ja uz uvazujem ci vobec ist do sauni..do bazenu..ci by som nechytila nirco... prve tehu som mala rizikovey pocas prvych mesiacov som aj krvacala takze som radsej opatrna vo vsetkom..mam teda radsej sauny preventivne obist na wellnesse? Dali by ste si radsej tampon do bazena ci to je blbost? A kedy realne by ste testovali ? Pri prvom babatku mi vysiel jemny pozitivny test uz 6 dni pred ocakavanou MS... a potom to postupne silnelo......drzte prsty a dakujem za rady 🙂

sejbipi
27. nov 2023

Ešte absolútne nie si tehotná. Koľkokrát to ženy zistila v 4-5tt a dovtedy normákne fungujú, či alkohol, fajčenie… wellness je oproti tomu nič. Choď, vypusti to z hlavy, oddýchni si

domka222
27. nov 2023

Však tehotná ani nemusíš byť, tak si uži wellnes. Pokiaľ nemávaš problémy,tak tampón ti je nanič

simca06022011
27. nov 2023

ja by som si uzila wellness...

buduca_mamicka007
autor
27. nov 2023

Dakujem baby, tak si to teda uzijem se vsim vsudy :D kedy realne mozem testovat? Ovu prebehla pravdepodobne 16-17/11.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre