Plávanie pre tehotné v Piešťanoch

aamanda
7. nov 2011

ahojte, neviete nahodou poradit kam mozu tehotne chodit plavat v piestanoch alebo novom meste n. vahom??dakujem za kazdy typ...

stardust
7. nov 2011

Na plavaren? Vo Vahu by som sa v tomto rocnom obdobi uz nekupala.

aamanda
autor
7. nov 2011

to je jedno aka plavaren???citala som ze pre tehotne maju nejaku specialnu vodu...ved ked nie...pohodicka...len to take blbe lebo vsadepisu vsetko inak

janka_pn
7. nov 2011

@aamanda ja som chodila vsade mozne, ak si v pn, tak v hoteli sorea pri zimnom stadione je celkom ok bazen. nemala by si len do prilis teplej vody, do termalnej, inak, ak nie si hakliva na dake kvasinky, na plavarne chodit mozes.

aamanda
autor
7. nov 2011

@janka_pn ok, strasne moooc dakujem...no a ake jednoduche bude vyberat bazen🙂

janka_pn
7. nov 2011

@aamanda ale prvy trimester by som na tvojom mieste mozno pockala, aby si naaahodou daco neschytala, lebo dieta je este veeelmi nachylne... si teda myslim, ale nie som lekarka 😀

aamanda
autor
7. nov 2011

@janka_pn sak to pohodicka...idem stvrtok doktorovi, tak sa najpr tam popytam🙂

cicimon
7. nov 2011

@aamanda plavat mozes ist do bezneho bazena, termalna voda sa neodporuca a ak sa bojis, ze daco chytis, daju sa kupit tampony na kupanie, v lekarni

ewka0012
7. nov 2011

chodim v PN na tehotenske kurzy a cvicenia,robia aj plavanie pre babatka a chodia do hotela Park,ked je ta voda vhodna pre babatka,tak urcite aj pre tehotne,chceli robit aj kurzy pre tehule ale nikdy sa nenazbieralo tolko bab lebo kazda ma nejaky vytok atd.ale porodna sestra hovorila ze voda aj teplota je schvalena hygienou,ze ak tehule chcu mozu tam chodit individualne

aamanda
autor
7. nov 2011

dakujem pekne..ste zlate...skusim ten hotel park🙂 ja som len najskor myslela, ze tehule vazne nemozu do hocijakeho bazena🙂

kinka555
2. nov 2012

@aamanda ahoj, viem ze je toto uz veeeeelmi stara tema ale chcela som sa spytat ci si nakoniec na to plavanie chodila a kam? nemala si ziadne problemy potom?

aamanda
autor
2. nov 2012

@kinka555 ahoj, nakoniec som chodila do hotela park. ale neviem ci bude plavanie aj dalsi mesiac. to budem vediet az zajtra. najdes na fb plavanie batoliat piestany. a nie neboli ziadne problemy a plavanie bolo super

kinka555
3. nov 2012

@aamanda dakujem a to sa tam musim prihlasit do kurzu? ja som skôr myslela nieco take, ze jeden-dva krat si ist zaplavat do bazena

mimickapn
7. máj 2013

@ewka0012 Kam si chodila do pn na tehu kurzy prosim ta lebo som nic take nenasla v googli?dakujem

lucynka44
6. jún 2013

@mimickapn v pn su tehu kurzy.abo predporodna priprava v zariadeni Lena ma Valovej ulici

mimickapn
6. jún 2013

@lucynka44 a od ktoreho tt sa tam da chodit? dakujem 🙂

lucynka44
11. jún 2013

od 16tt
@mimickapn

mimickapn
12. jún 2013

@lucynka44 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre