Poraďte bezpečnostný pás do auta pre tehotné

keylla
26. máj 2016

Ahojte, aky pouzite? Ste s nim spokojne? Planujem kupu a na nete som nasla viacero druhov, tak by som chcela kupit ten najvyhovujucejsi 🙂

rheuska
26. máj 2016

To je co??? To som este nepocula. to budenejaky vankusik na pas, alebo co? Nie je to len reklamny tah? Cele tehotenstvo pouzivam normalny pas. Akrurat ho davam nizsie pod brusko, aby netlacil. No a inak pomedzi prsia, lebo tie su tiez citlive. Ale myslim, ze pri nehode bude najbezpecnejsi. A uz od vaznosti nehody zalezi, ako moze uskodit. No, ale stale menej ako prelet celnym sklom, alebo naraz bruchom do volantu.http://auto.rodinka.sk/bezpecnost/bezpecnost/tehotna-v-aute/

keylla
autor
26. máj 2016

Jasne, urcite nerozmyslam ci ano alebo nie bezpecnostny pas. Jasne ze ano, vela soferujem a nehoda ani nevies ako rychlo sa stane.. Ten pre tehotne ma zarucit to, ze pas zostane pod bruskom. Este ho nemam take velke a niekedy mi zvykne pas vyskocit hore - presne cez brusko, kde je babo. Netlaci ma to, ani mi to nie je neprijemne, len sa bojim, ze sa nieco moze stat.. Takze je to skor o pocite

slunce12
10. jún 2016

ja nepoužívam žiadny pás a to už nás aj policajti zastavili a dokonca som ani nemusela ukazovať tehu.knížku ... 😎,tak nevím ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre