Dátum pôrodu apríl 2018

aduska_ba
29. júl 2017

Ahojte baby, ktorá sa pridá 🤰😉? ❤

alzbeta222
6. apr 2018

@michaellka1 ja mám tiež termín koncom apríla, 30.4. a stále sa neotocila. Už mám aj termín na cisársky, 23.4. tak uvidíme 🙂

michaellka1
6. apr 2018

alzbeta222 tak ja mám ísť normálne ešte k dr. 20 apríla ..tak verím že sa otočí nedali mi ešte termín na cisarsky a pritom mám termín skôr ako ty

mariap24
6. apr 2018

@michaellka1 a v akom si tyzdni? Bo ja som 37 a uz mi na opuchnute nohy nepomaha nic ani ked si ich vylozim. Nepouzivala som nic ani nepouzivam. Iba som si vykladala nohy na vyvysene miesto Nohy mam odpuchuchnute rano ked vstanem ale cez den trošku pochodim tak zas to iste. A ruky mam rano strpnute a bolia bo su opuchnute e cez den nic. Ale nic nepouzivam.

alzbeta222
7. apr 2018

@michaellka1 to je zvláštne že ti ešte nedali termín, mňa poslala v 37 tt do nemocnice a tam mam teraz chodiť na poradňu a rovno mi dali aj termín

michaellka1
7. apr 2018

No tak to ja neviem ..ale mám ísť normálne len k dr.toho 20.4 a 26.4 mám termín ..tak som sama zvedavá ..rozmýšľam stále či tu epi si vybaviť či nie ..u nás je ťažko v nemocnici že ju anestéziológ dá ..aj to neviem keď sa ešte neotočil ..obavam sa že či nepôjdem cisárskym :( stále mám len takú vypuklinu pod ľavým prsom..dr vravela že je to malého riťka..ani nezistim keby sa otočil že ? To asi necítiť..mne opuchaju tiež nohy ale nieje to až také strašné skôr tie ruky mi opuchaju aj tŕpnu..beriem na to magne B6 v tabletach..ale moc to nepomáha ..ak chces oskusaj

michaellka1
7. apr 2018

mariap24 v 37 tt som tiež ..a magne B6 beriem vysie som pisala

alzbeta222
8. apr 2018

@michaellka1 až 20.4.? Veď posledný mesiac sa chodí každý týždeň, a keď máš ešte malého KP tak by ťa mali kontrolovať... Lebo ak sa ti rozbehne pôrod budú musieť narýchlo robiť cisársky. Nechcem ťa plasit, ale tvoj lekár by to mal riešiť...alebo aspoň sledovať. Podľa mňa by som cítila keby sa otočil. Ja viem presne kde má hlavičku a cítim že má kope dole do mechúra 🙂

michaellka1
9. apr 2018

Ja viem že ma zadoček pod ľavým prsom..vždy tam mám také tvrdé a ako keby taký hrbol a väčšinou na tej strane aj kope ale aj na pravej zase..dole som cítila také včera ako keby pichanie občas ..

michaellka1
9. apr 2018

A baby čo dali by ste si epiduralku či nie ?

cleona
9. apr 2018

Ja osobne epiduralku nechcem. Ale bola som na pouceni, lebo sa nechcem hrat na hrdinku. Ak to bude velmi zle, chcem tu moznost mat. Ale inak ju neplanujem vyuzit. Pri prvej dcerke som nemala, tam som nestihla poucenie ale ani nebolo treba. ;)

tinuuu
9. apr 2018

@cleona uplne suhlasim snami je to tiez tak

netswan
9. apr 2018

ja som sa na nu dnes zabudla opytat.😓
a ake je to poucenie?
pri prvej som nemala, teraz by som chcela

michaellka1
9. apr 2018

A nieje tu niekto kto ju mal ?? Aký má na to názor ? Dosť hnustne sa to zavádza do chrbta ..a písali aj že im to pomohlo ale zas že niektorým to urobilo horšie ..poniektoré mali aj následky..známa rodila 20 hodín a 5 krát jej to pichli lebo jej to slabo účinkovalo..a ako rodila tak skoro všetko cítila lebo vraj potom už dávajú ak ide k pôrodu slabšie aby mohla spolupracovať pri kontrakciach

mariap24
10. apr 2018

Moja teta mala ale hovorila ze jej to velmi nepomohlo. Niekomu pomoze niekomu nie.

nikusska26
11. apr 2018

Ahojte babule.. v noci po 11 hodinach trapenia prišla na svet naša malá láska Zoya, s váhou 3550g a 49cm ... ráno 04:10 som sa stala trojnásobnou mamou.. ❤❤❤ Ďakujem Bohu, že sme obe v poriadku!

jaruska13
11. apr 2018

@nikusska26 gratulujem

michaellka1
11. apr 2018

Gratulujem 🙂

michaellka1
12. apr 2018

Baby chcem sa opýtať čistili ste v tehotenstve s čistiacimi prostriedkami ? Ja som dnes so savom ten som vychovala aj fixinelu na vane batérie ale to už s rukou som umývala nemala som rukavice ..škodí to ? :(

katus226
12. apr 2018

@michaellka1 ahoj ziadny strach, nie raz som tiez takto cistila kupelnu. A savom som musela aj nastriekat stenu a potom poriadne vyvetrat v tej izbe 😃 inak som si z toho nic nerobila, pohoda 😀

michaellka1
12. apr 2018

katus226 tak to som rada 🙂 lebo to už neviete čo škodí čo je dobre a čo nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre