ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@zuzullik1001 si mala tiež iVF? a ty si ku komu chodila?

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@ada83 ahoj adi, no ako dnes,?🙂

zuzullik1001
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka uhaaa november bol tazky.. Vsetko sa urcite ti vrati a urcite sa vtebe miminko poriadne zahniezdi 🙂) si to zasluzis urcite 🙂)

ada83
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj lepsie uz prestavaju boliet vajecniky ale zacinaju boliet prsia tak uvidime ci je to na dobrej ceste a ty ako?

katulka25
10. feb 2013

@zuzullik1001 dakujeme a tebe prajeme uspesny koniec 🙂

zuzullik1001
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka chodila som doc valkimu teda este dooposoal
Tam chodim stale ma sleduje a dokonca mi aj tehu knizku dali tam...jj ivf prve aj sa vydarilo nastasttie 🙂)

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@zuzullik1001 veľmi pekne ti dakujem🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@ada83 noooo, supeeeeer🙂) tak to som rada....len už nech to je aj potvrdené🙂))

ja od dnes estrimax, prednison a anopyrin....takže hurá, začala som aj ja stimulovať...takže čo nevidieť baby, sa k vám pridám🙂)) síce už vás nedobehnem🙂 ale predsa.....my sa so sakurou vlastne obed k vám najbližšie pridáme🙂)))

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@zuzullik1001 perfektné....dúfam, že mne tiež vyjde všetko na prvykrát, mám už 36 a nerada by som to absolvovala ešte raz 😖
a dokedy budeš sledovaná v centre? do konca 12 týždna?

martinazvo
10. feb 2013

@zuzullik1001 dakujeme a prajem krasne tehulkovanie 🙂

zuzullik1001
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka neviem mozno aj dlhsie nejak ma nechcw pustit 🙂) idem na kontrolu p dva tyzdne a budu tmi tam robit geneticke testy merat babetko tie trople testy.. Tiez som myslela ze budem
Chodit gynekologovi ale valky povedal ze potom napise spravu a budem hodut uz gynekologovi..36 to bude stastne cislo 🙂)

ada83
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak od dnes mas peknu davku hormonov to som rada ze sa pridas k nam budem na teba cakat a dufam ze sa pockame po 9 mesiacoch 😀 kupila som si test a stale ma pokusa povedala som si ze do stredy ale nieviem 😉

zuzullik1001
10. feb 2013

@ada83 a kolkaty den su dneska po et?

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@zuzullik1001 no, ved pozri, ti to aj "urobili" aj si ta odsledujúúúú🙂)) ved áno, má pravdu, ked ta má od začiatku na starosti, tak predsa, kto ta lepšie pozná?🙂) ale to by som inak aj ja tak prijala🙂 no, triple testy, hej hej..a to sa nerobí až v 19. týždni? alebo sa mýlim a je to v 12?
no, tak dúfajme že to bude štastné číslo....)

ada83
10. feb 2013

@zuzullik1001 v utorok bol vklad 1 blastocysty to je asi este kratko

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@ada83 noooo, to teda máááám🙂))) aj si ich poctivo popapám🙂
hej, už si kúpila test? 🙂 no počúvaj, ja keby som kupila, normálne by som hned otestovala)))))) ja si asi ani nekúpim, alebo až fakt nejaký deviaty den..lebo by som nevydržala..to si teda dobrááá🙂)) čo ho máš pod zámkou a muž ma klúčik? 🙂))

zuzullik1001
10. feb 2013

@ada83 to je ste kratko urcite si pockaj do stred.. Ja som 8 den po et testovala a mala som slabunku ciarku a dali dbe blastocysty ujala sa jedna... Tak pockaj do stredy urcite drzim palceky :* len lezkaj a oddychuj

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

baby, ja rozmýšľam, nemohli by nám to v centre , tie naše detičky, už aj vynosiť? 😀 😀 😀 😀 a my by sme prišli ako také dámy, na hotové🙂))

martinazvo
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja si chcem to tehulkovanie uzit, staci ze nam pomohli s vyrobou 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@martinazvo presne tak🙂

ada83
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka vies co kupila som ho v piatok a stale po nom pozeram a zatial odolava

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@ada83 tak ešte tri dni a testni....šak to už je za dverami🙂

martinazvo
10. feb 2013

@ada83 adi este vydrz.... ja som mala vklad stvrtok a testila som ten dalsi piatok..... ja by som to skor ako v stredu neskusala...

ada83
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
@martinazvo ja sa snazim ale ono je to silnejsie ako ja ale zatial bojujem a ten strach ci sa ukaze 1 alebo 2 palic

martinazvo
10. feb 2013

@ada83 poznam to, zaludok som mala v krku celych 15 dni...

ada83
10. feb 2013

@martinazvo to hej uz by som chcela vediet na com som toto cakanie je asi najhorsie

martinazvo
10. feb 2013

@ada83 suhlasim moja a vela trpezlivosti prajem 😉

ada83
10. feb 2013

@martinazvo diiik a ti sa opatruj este tyzden doma uz je mi aj dlho 😀 😀

martinazvo
10. feb 2013

@ada83 a ja zacinam uz 4.tyzden doma 😠 😠 😠

ada83
10. feb 2013

@martinazvo a este budes 8 mesiiacov 😒 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre