ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 mam, stále som mala....ale nemám doma tlakomer, aby som odmerala...zajtra poviem sestričkám ked tam pôjdem...a to ešte ked zvýšim na tri tbl denne....jeežiiiisi kriste.....toto ma odrovná:(

klaudia84
18. feb 2013

ahojte baby,ja som tu dlhsie nebola,ale citam,ze boli tu aj dobre aj zle spravy.mi sme mali pauzu ,lebo som mala cistu.musela som brat 15 dni antikoncepciu.piatok sme boli na kontrole a cista zmizla.tak cakame na menzes a na treti den ideme na injekcie.dufam,ze vsetko dobre dopadne

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to hej aj chodíš do práce alebo si doma keď ti je tak zle

ada83
18. feb 2013

@klaudia84 ahoj konečne si sa tu ukázala tak ti držím palce

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 chodím do práce....ale ked toto tak dalej pôjde, tak ju zajtra poprosím, či ma nevypíše.....ale ked ja mám v práci takú agendu, ktorú musím robiť ja.....ale seriem na to, uvidím čo povie zajtra dr...som marodovala len raz, a aj to v dvadsiatke:(

katulka25
18. feb 2013

@csokasi presne tak to beriem aj ja s mojim muzom.
@cucoriedkacucoriedka urcite dam vediet.len kamoska ma vyskoli poriadne az v marci. Zatial vam dam scan letacika

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@klaudia84 no super, to je dobrá správa....tak nič už nestojí v ceste🙂

katulka25
18. feb 2013

@klaudia84 ahoj. Tam drzim palce aby si bola uspesna 🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no neviem či ta ona vypíše ja som musela isť obvodnej si pre pn oni že nedávaju

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 no super, už sa teším🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 aha, ale tak na odporúčanie asi z centra, žže?

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka hej ja som išla za obvodnou so správou a dala mi pn že nie je problem ale ak povieš obvodnej že ti je zle tak ti dá pn

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 no, uvidím zajtra....ja len čakám, že ked zisti že mi pekne rastie sliznica, tak mi povie, aby som lieky nezvyšovala...ale čo ja viem?:( hm, no nič mi iné neostáva, len vyčkať zajtrajška...alebo už celkom na den D🙂

a to ešte nechcem ani len pomyslieť, na to, že ešte aj utroš brat...šak ja už strácam prehlad🙂

klaudia84
18. feb 2013

@ada83 drzim ti velmi palce,ajked je mala sanca,ze krv bude pozitivine:(vjem si predstavit ako sa citis.kolko budes platit na druhe ivf,ked budes musiet ist,zase takto isto?

klaudia84
18. feb 2013

@katulka25 moja,je mi velmi luto,ze ti to teraz nevislo:(drz sa .a dakujem

ada83
18. feb 2013

@klaudia84 mam este 2 embrijka v mrazaku tak tam by som mala platit len za ket 150 ale este om neplatila mrazenie tak to idem zajtra ked pojdm na krv
Diiik uz som si vo stvrtok poplakala a uz to beriem inac

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej as za chvilu pojdes na klad
No to budem aj ja jest tie tabletky dufam ze mi nebude tak ako tebe

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 dúfam že nie....každá sme iná....tak ti prajem len aby si to dobre znášala🙂 a to pritom mi povedali aj sestričky, že to bude teraz okaaa, ovela lepšie ako pichanie....a pritom som pichanie a stimulku znášala úžasne...ja som nejaká pomýlená🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej mne tiez nevadili tie hormony len na pichanie som nemala odvahu to urobila moja mama
Neboj zajtra bude lepsie

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 no, to ti verím🙂 mne pichal najprv muž, potom som bola sama doma, tak nič mi iné neostávalo🙂) a už to išlo🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som nebola nutena 😀 😀 ale asi keby som dala 1 dam uz aj ostatne

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 no, to hej...ale je to strašná haluz obrátiť ihlu sama proti sebe🙂 a daš ju k pokožke...a dalej ne a ne a ne....a nakoniec hej🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 adi a objednávala si sa na krv? alebo ideš tam len tak bez objednania?

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka objednala hnet ako sme isl domov ja sa tak vzdy objednam aj po iui som sa objednala

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 aha, vidíš, aj tak sa dá...ja tam stále telefonujem🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidis najlepsie je ze neviem presne na ktoru ma dala asi na 7:30 sa mi zda 😀 😀

katulka25
18. feb 2013

@klaudia84 dakujem moja. Drzim ti prsty aby ty si bola uspesnejsia

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 šak určite tam budeš aj skôr🙂 tak ťa vezmu hned, ja mám také skúsenosti, že nikdy dlho nečakám...som najviac raz cakala za dr. a to patnásť minut....a sestry hned beru🙂

ada83
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja si myslim ze aj ked pridem trochu neskor nic sa nedeje u nich to ide dobre

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@ada83 presne tak...tak tam prídi tak akurát🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre