Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
7. apr 2009

Katy uz mas 30tt 😵 Nadhera 😵 A budes rodit v novej? Uz si to asi pisala, ale si nepamatam 😅

katy2
7. apr 2009

zajko, ahoj,
ano budem rodit v novej.... 🙂

lauritka
7. apr 2009

ano , som citala o nej dnes.. ale kamoska mi hovorila, ze cisarak je ovela horsi na rekonvalescneciu ako normalne..
mala velke bolesti a nevedla poriadne fungovat. ja by som najpr skusila epidural keby to slo 🙂 a potom az cisarak. ale oni vacsinou pockaju nie? ako sa vyvyja porod a potom sa rozhoduju ?? ci uz priamo ta daju rodit na cisarsky???

katy2
7. apr 2009

v nasom pripade, keby sme sa rozhodli pre sekciu, tak by to bola hned sekcia..... vtedy sa to robi so spinalkou, pri vedomi....

lauritka
7. apr 2009

budes v novej ??? koho si si vybrala ?

katy2
7. apr 2009

v novej.... odkedy som bola v nemocke sa o mna stara dr. bess.... verim mu, je odbornik a mam z neho dobry pocit.... uz si pomaly zvykam aj na jeho humor a poznamky.... dnes som ho poziadala, ci nemozem rodit u neho.... tak si ho zazmluvnim....

lauritka
7. apr 2009

to faakt ??? 😝 lebo zase moje zname s nim nemaju dobre skusenosti prave kvoli jeho svojraznemu pristupu 🙂 teda aj ja som si zazila trosku cudne chovanie 😉 ale ze vraj odbornik je dobry a to je hlavne.

ixi
autor
7. apr 2009

ahojte 😵 😵 😵

katy2
7. apr 2009

ixi, ahoj 🙂
lauri, on je svojsky, ale viem, ze je super odbornik a vyzna sa v svojom obore..... a uz som si na neho zvykla.... pri najhorsom mam 2 usi 😉

kukulik30
7. apr 2009

ahojte 🙂
melisska, ano dr, Poprenak je chory, on je revizny lekar, ale mali mi dnes zavolat, tak teraz neviem, chcela som si to sama poslat...radsej, ktovie, kedy to oni poslu a ja by som chcela decapeptyl stihnut po tomto menzese, cize niekedy v maji, dufam, ze to stiham 😉

katy, Hanka pekne rastie 😵 to som rada, uz sa aj obratila, tak to je fajn...i ked planujes sekciu, tak to je vlastne jedno 🙂
inak sa sa tiez priklanam k prirodzenemu porodu, nanajvys s EPi...pocula som , ze po cisaraku sa horsie zotavuje, ale zase na druhej strane, ja som sa zo spodu hojila az velmi dlho, pamatam, ze este 3 tyzdne po porode som nemohla sediet, vsetko ma bolelo...tak asi je to individualne 😉

taella
7. apr 2009

ahojte ,
no ja si cisarák nemôžem vynachváliť. Na druhý deň ma už hnali z postele , rana bolela asi 4 dni a potom som už fungovala .Ale samozrejme to závisí aj od toho , komu sa ako hoja rany.

katy2
7. apr 2009

neviem, mna to tiez viac laka k tej sekcii... ale necham to na dokiho, ako sa rozhodne....

melisska
7. apr 2009

ahoooooooj,
no my sme vcera zistili, ze nas poriadne rapid life životna poistovna oklamala:O( prisli sme o vsetky korunky ktore sme 10 rokov sporili u nich, nie je to u nas vela ale su sviniari, prisli v r. 2007 za nami domov, ze sme dobrí klienti a preto nam znizuju mesacnu splatku o 40SK, my blbi sme to podpisali , ale na tom papieri bol odkaz ne jednu unternetovu stranku a na nej vraj boli nove podmienky a jedna z nich, ze ak skor ukoncime poistnu zmluvu-nemame narok ani na 1SK, a ze mozu dat poplatky, ktore od 1.1.2009 aj zaviedli a je to 11,95 eur mesacne a kedze ja plati 6 eur mesacne, idme pomaly ale isto do krachu, mam tam este viazanost 10 rokov, takze z poistneho pri doziti nebolo 100 000SK ako povodne po 20 rokoch malo byt ale - 1500eur,ktore by som musela doplatit a nedostala by som nic, to je ale svinstvo. Hovorili o tom uz aj na markize, pisu o tom na nete, ti sviniari to vyhravaju, lebo pravne su vraj kryty . No ja som v noci dobre nespala 😠 tak dnes aj vyzeram

ixi
autor
7. apr 2009

ahoj melisska to je inak sila 😠 😠 😠 co sa dnes uz robi 😠 😠 😠

ixi
autor
7. apr 2009

katy neboj vsetko pojde ako ma ale epidural si nedavaj ja som sa otom bavila s primarku na novorodeneckom a povedala ze to nieje dobre pre babo lebo je utlmene... 😉

melisska
7. apr 2009

ixi veru je, a mas byt kludna 😠

kukulik ja som pred tyzdnom revizneho stihla a povedal ze on to posle, tak som to nechala na neho 😉

ixi
autor
7. apr 2009

tak vam prajem aby vam to vyslo 😉

kukulik30
7. apr 2009

joj som taka rada, dievcata, teraz som volala na zdravotnu poistovnu, ze ci uz je potvrdena ziadost a vraj riaditelka ju uz vzala do KE 😵 , tak mam o starost menej uz len cakat , kedy schvalia..jupiiii

cavik
7. apr 2009

Kukulik.....a ktorá si ty poisťovňa ? 🙂 Ja ešte schválenú nemáma to budú v piatok 4 týždne od podania na podateľni VŠZP 😖 ....niežeby mi to nejako náhlilo, ešte máme na august lístky na U2 do Poľska, ale aspoň malý krôčik dopredu by bodol 😉

mirus25
7. apr 2009

ahoj dievčatá. 🙂

mirus25
7. apr 2009

je tu niekto ?

vevericka80
7. apr 2009

ahoj mirus...co noveho mas?

mirus25
7. apr 2009

ahoj. tak som po. s bolesťami ale po. ☹

mirus25
7. apr 2009

a čo je hlavné ..... MÁM 26 VAJOK !!!! 😀

vevericka80
7. apr 2009

velke bolesti?...ale si uz trochu blizsie k babu....mala by si oddychovat

vevericka80
7. apr 2009

noooo tak to je pekna urodicka

vevericka80
7. apr 2009

som zvedava kolko budem ja mat 🙂

mirus25
7. apr 2009

celé podbrušie ma bolí.Podbrušie a vaječníky, a všetko tam. už som si na ceste domov zobrala 1 tabletku. ale musím ďalšiu.

mirus25
7. apr 2009

ešte v piatok na poslednej kontrole ich bolo 15.

mirus25
7. apr 2009

len to je všetko málo že ich mám 26. kto vie, koľko sa bude dať použiť. to mi zatiaľ nepovedali. vo štvrtok idem na vkladanie. myslím že potom mi povedia viac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre