Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
29. máj 2009

...inak stala som z dalsim herpesom takze som hapy 😀 😀 😀

ixi
autor
29. máj 2009

dnes popratam navarim lebo nebudem mat cas 😎

kukulik30
29. máj 2009

ja uz som popratala, tak mam zajtra veget..ale to si len myslim, ako sa poznam, tak zajtra budem pratat opat 😀
ja by som chcela etse cez obed umyt okna, lebo su neuveritelne zaprasene, od pelu...a pritom som ich nedavno luxovala 😠 ale neda sa cez nich pozerat...
no a ten tvoj herpes ..mala by si zajst k lekarke...kym pojdes na KET aby si bola zdravucka 😉

lyndus
29. máj 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee babulkyyyyyyyyyyyyyyyy, mame srdieckoooooooooooooooooooo, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
Melisska, kukulik chytajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kukulik30
29. máj 2009

lyndus jupiiiiiiiiiiiiiiiiii...blahozelaaaaaaaaaam a tesim sa spolu s tebou 😵 😵 😵

ixi
autor
29. máj 2009

lynduska super blahozelammmmmmmmmmmmmmmmmmmm jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
29. máj 2009

Dobre ranko,
lynduska supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 tesiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeee saaaaaaaaaaaa vsetkyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😉
kukulik neuoratuj tolko 😉 neprehanas to? 😀 niekoho mi pripominas 😀
ixi ahooooooooooooj, no herpes, mozno po tom uvolneni 😀

lyndus
29. máj 2009

ixinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, dakujem 🙂 tesim sa tesim 🙂 skoda ze sa uz nechodi na dalsi utz do centra, viem ze predtym sa chodilo, ale uz toho maju asik vela...
babule neluxujte tolko, sa potom citim jak najvacsi lenivec 😀

lyndus
29. máj 2009

ahoj meliskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ako sa tesis tehulka? 😀 😝 😀

ixi
autor
29. máj 2009

lynduska ty len pekne odychuj 😵 😵 😵 😵

lyndus
29. máj 2009

citis malo byt 😠 😀

lyndus
29. máj 2009

ixinka 😀

melisska
29. máj 2009

lyndus mam sa dobre 😉 len vonku je taka kosa,brrrrrrrr a ten vietor

lyndus
29. máj 2009

hej hej, hnusne je von, clovek by ani psa nevyhnal

zajacik...
29. máj 2009

Lyndus gratulujem 😵 😵 😵

melisska
29. máj 2009

zajacik ahooooooooj 😵 aj tebe je zima v praci,?
No ja idem do obchodiku 😵

lyndus
29. máj 2009

zajacik dakujem 😀 inac mi vypocital termin na 13-teho, asi si zmenim v pase 🙂

katy2
29. máj 2009

ahojte 🙂
lyndus, gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵 to je nadherny pocit.....
melisska, kedy testujes? 😉
vsetkym prajem pekny dnik.....

dafy
29. máj 2009

ahojte 😀 😀

lyndus no vidis jasné že srdiecko tam uz bubnuje krásny pocit ze?? 🙂

meliska vcera po zemiaky dnes nakup nemala by si teraz dvíhat a nosit tazke veci 😉

lyndus ty po vklade si fungovala ako predtym alebo si nic neporabiala 😎

lyndus
29. máj 2009

katy, Dafy dakujem 😀
Dafy ja ti ani neviem... take bezne veci ako varenie a tak som robila, len som sa snazila netahat tazke veci a tak 😉

dafy
29. máj 2009

no ja neviem ale iba jeden den som nepratala a to vcera a uz je to tu ako po bombardovani 😠 mam strasne neporiadneho muza som nastvana s toho neporiadku.

dafy
29. máj 2009

meliska ja mam stale taky pocit ze tebe sa zadaria dvojky alebo trojcatka urcite 😀 😀

lyndus
29. máj 2009

mno ja mam u melissky tiez ten citak, ze to bude viacdetne tehulkovanie 😀 som rada, ze uz beriem len utros a uz sa tesim, ked vysadim aj ten 🙂 mno u nas je tiez furt binec, ja sa uz ani nerozculujem 😀

melisska
29. máj 2009

Dievctaaaaaaaaaaa 😀 🤐
Katy netestujem 😉 haničke cmučik 😵
Dafy nie tazké 😉

dafy
29. máj 2009

zaujimave je ze teraz vobec necitim ze by sa mi zväcsovali prsia z liekov vobec nic 😒

dafy
29. máj 2009

meliska a ty si ako na tom ??pocity mas ake zatial? 😲

lyndus
29. máj 2009

dafy ani mne sa z tych liekov absolutne vobec nezmenili orsia, ani napatie, nic proste a tak je to doteraz...akurat ma asi 3 tyzden po transfere trosilinku boleli bradavky, teda skor som ich mala citlive na dotyk a to mam doteraz, ale inac nist 🙂

dafy
29. máj 2009

a tebe kolko bunkove embrya davali??nevies?

lyndus
29. máj 2009

joj moja to vazne neviem, ale nemali sme PK, odber bol v stredu a v piatok ich zmrazili, takze asi neboli moc velke 😀 aj tak tam bolo jedno tvrdohlave, so sa rozhodlo zostat, moje zlate 😀

jespera
29. máj 2009

Lyndus blahozelam,, superrr, takze tiez si dostala dnes spravu...Inac je ti este zle, lebo mne ani uz vobec, keby som nevedela ze som tehot. tak ani neviem, az mi je to divne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre