Absolvovali ste laparoskopickú abdominálnu serkláž?

lucia2013
6. máj 2013

Na Slovensku je to zriedkavá operácia, som na ňu objednaná 10.6.2013. Rada by som počula praktickú skúsenosť od otehotnenia až po pôrod. Prosím nepíšte mi ak máte za sebou klasickú vaginálnu serkláž.Ďakujem

xena11
12. dec 2013

ahoj , postupim to skor ako ty , ja mam operaciu objednanu na 14.1 2013 v Banskej Bystrici a potom by sme chceli mat babo...tak ak chces mozem ti potom vsetko podrobne napisat ako to dopadlo....🙂

rena28
13. dec 2013

@xena11 velmi ti držím palce ja som absolvovala klasickú serklaz a podarilo sa mi donosit nás druhý zázrak aj keď som 6 mesiacov llezala stalo to za to. Drz sa.

adrianina
19. dec 2014

mňa čaká tiež takáto operácia vo februári, trochu sa toho obávam, ale tiež som dvakrát potratila vo vyššom štádiu tehotenstva 21.tt a 26 tt. Prosím vás, napíšte mi ako to prebiehalo.

jemm
10. okt 2017

Baby aj Vám to urobili a pomohlo ?

janka9900
17. nov 2017

nam pomohla serklaz k dvom detickam 🙂 s krckom som pocas tehotenstva nemala ziadne problemy 🙂

barborienka123
26. máj 2021

@xena11 ahoj prosím Ťa ako to prebiehalo, vieš mi nejake info poskytnúť a aj vysledok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre