Ako prebieha samovoľný potrat?

15. feb 2024

Ahojte, so 💔 sa pytam, ako prebieha? Som v 5+6, od 5+3 kazdy den spinim hnede, niekedy menej, niekedy viac. Niekedy aj ruzove... Zajtra idem na kontrolu. Volala som aj svojmu, aj na pohotovosti som bola, nic mi nedali, a povedlai, ze je vsetko ok - embryo zatial nevideli. Zijem v zahranici. Necakam ziadny zazrak, kedze nemam uz ani tehotenske priznaky...
Kolko este potrva to spinenie, kym sa spusti krv a skonci sa tato nocna mora?

Dakujem!

sejbipi
15. feb 2024

Tehotenské príznaky po väčšine začínajú od 7-8tt. Tiež som pár dní špinila a všetko bolo úplne v poriadku, doktor nasadil progestanelle na udržanie tehotenstva a dnes som v 18tt

keira13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danyelia
15. feb 2024

Ahoj, nerob paniku, prečo hneď myslíš na to najhoršie? 😲 Nemuseli vidieť nič, je to ešte skoro.Nestresuj, držím palce...

ankare
15. feb 2024

Zatiaľ nemysli na zlé. Mne sa hneď krv pustila. Ako taký silnejší menzes. U Teba to zatiaľ tak čierno nevidím. Držím palce!

cookie29
15. feb 2024

Bola si na krv? Ake vysoke mas HCG? Ja som cely prvy trimester krvacala ako niagarske vodopady a drobec ma 2 roky.... A tehu priznaky som tiez nemala. Takze vyckaj casu, kym sa potvrdi a potom uvidis.

renka30
15. feb 2024

Krvácala som ako pri menštruácii, do nemocnice prijatá ako začínajúci potrat a slečna má už 12 rokov, krásna, šikovná

autor
15. feb 2024

Joj, kocky, vy ste tak zlate...

stamik
15. feb 2024

tiež som špinila tak skoro raz viac inokedy vobec.. doktorka ma z pohotovosti poslala domov že nič nevidí a mám čakať kým potratím a potom ísť ku svojmu gyn na kontrolu. Veľmi si to vyčítam. Špinila som takto celé sviatky a po týždni sa mi spustilo krvacanie a potratila som

autor
15. feb 2024

@stamik fu, az po tyzdni? Nedali ti ani ziadne tabletky na vyvolanie? A krv sa ti spustila nahle a vela ci postupne?

stamik
15. feb 2024

ano az po týždni a bola som bez tabletiek. Krv sa mi spustila ako bežná menštruácia že proste miesto spinenia bola zrazu cerstva krv a tá sa zintenzivnila v priebehu dvoch dni, aj to tak prebiehalo ako klasicka ms. No aj napriek tomu ma potom môj gyn poslal ešte na kyret. Držím palce aby toto ten prípad.

autor
15. feb 2024

@stamik och, este aj na kyret ta poslali?

stamik
15. feb 2024

áno šla som na kontrolu po skončení ms a rovno ma z nej poslal do nemocnice, nepáčilo sa mu ani sono a že ani krvácať špiniť dva týždne vkuse nie je v poriadku, ešte v ten deň mi robili kyret.. terapia šokom
Chcela som napísať že toto nemusí a hádam ani nebude tvoj prípad. Veľa žien špiní na zaciatku tehu.

autor
15. feb 2024

@stamik aj si skusila testovat pri tychto spineniach? Ciarka uz bola slabsia?

stamik
16. feb 2024

Čiarka bola stále rovnaká ešte aj v deň keď sa mi spustila MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre