Bolesti v podbrušku v 5tom mesiaci. Nemáte skúsenosť?

terkaa
8. okt 2007

ahoj tehulky. som v 19tt, mam strach, petoze dnes v noci som zazila prve bolesti v podbrusku od zaciatku tehotenstva. V noci chodim casto na wc, asi 3-4krat. po vymoceni ma zacalo v podbrusku pichlavo boliet(neboli to krce),a bolest sa tahala az akoby do konca konecniku a vaginy. hocjako som sa otocila vzdy to bolelo. po hodine bolest postupne prestala.nemate niektora s tym nejaku skusenost?

kristina_tvb
30. nov 2007

ahoj, no som rada, ze vznikla tato tema, tedaa..nie ze by som bola rada ze mate bolesti 😅 Ale mna tiez raz za cas strasne pichne v podbrusku, ani pohnut sa nemozem, niekto ma musi otocit alebo tak, lebo ak sa pohnem ta bolest je neznesitelna. Je to fakt hruza. Doteraz som sa marne snazila dopatrat co to vlastne je, ale nechcela som hned kvoli tomu utekat lekarovi. Tak som sa tu aspon co-to docitala.

martuska4
30. nov 2007

neboj to nic .mna bolelo brucho v kuse, to len asi bude to male svalovec

kyri
30. nov 2007

terkaa:
taky jsem mívala stahy dělohy po vyčůrání - tím, jak se v břiše změnil tlak, když se vyprázdní močový měchýř - ale nebolelo to, jestli to bolí, i třeba jen trochu, tak hybaj k doktorovi, protože jestli je to zánět, tak to není dobrý - někdy to může napadnout děložní hrdlo a plodové obaly, tak radši vyburcuj doktora, i kdyby nic, než to nechat být, když něco...
nebo se zeptej tady na koníkovi v poradně porodní babičky 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre