Kedy ísť na pohotovosť pri bolestiach v 37. týždni tehotenstva?
Ahojte som 37+1 týždeň tehotenstva, dnes ráno sme mali s priateľom sex a teraz mi začali bolesti v podbrušku netvrdne mi zatiaľ ale su to take divne kŕče, ktoré prestanú po chvíľke a začnú potom zase. Dúfam len že to nejsu kontrakcie ale len reakcia na to že sme mali sex, baby nechcem byt histerická ale kedy je najlepšie ísť na pohotovosť ak by tie bolesti začali byt už veľmi veľmi silne ?
Na pohotovosť môžeš ísť pre svoj pokoj aj hneď. Neboj sa ich, obvykle sú fajn a budeš mať kľudné svedomie. Ak bude unikať voda, kŕče budú pravidelné - stopuj si odstupy, ta neváhajte a choďte.
Tiež som mala také kŕče v 37tt a na druhý deň som porodila 😃
Časovač na kontrakcie mi napísal že sa mám pripraviť na odchod do pôrodnice, lenže to prestalo. Teraz zase začalo ale s tým že cítim ako keby mi tam malý narážal aj hlavou dole a to je ešte väčšia bolesť lebo to pichá bolí fu úplný hnus
pri tomto co popisujes by som fakt pre istotu isla.
Ako to dopadlo ?

mozes to mat po sexe podla mna, ale ak chces mat istotu, daj si horucu sprchu. ak su to prave kontrakcie, tak sprcha ich zintenzivni, ak nie, tak sa ti ulavi.